PDA

Zobacz pełną wersję : Międzyposiłkowy zbiór dopełniaczy



Bull2
07-02-13, 11:57
Można stworzyć zbior produktow, ktore jeszcze bardziej podbijaja kalorie w diecie, ktore szczegolnie pomoga tym co maja problem nabrac masy. Kazdy moze cos od siebie napisac.

no to co...Banany, słonecznik, migdały...

ht
07-02-13, 14:46
oliwa z pierwszego tloczenia.

piuras86
07-02-13, 14:54
tak Jak Ht'cycki napisał Oliwa,masło orzechowe :) a jak nie możesz przytyć to masz pojeb.. z ww :P i mało kcal ...

Micek185
07-02-13, 15:33
boczek, majonez, ser feta z oliwkami i papryczką chili, piwo pszeniczne obolon.

maniak7000
07-02-13, 17:05
zbiór dopełniaczy ... ta majonez to może jeszcze chipsy, Cukier puder, melasa buraczana .. nie pisząc o oleju ... niekoniecznie oliwy ..

temat nie bardzo sensowny .. bo dopchać można wszystkim - nie patrząc na jakość pożywienia :P .. już lepiej jakieś owoce dodać do diety.. ale to pewnie nie jest zbyt popularne podejście ;)

slim shady
07-02-13, 17:38
dmuchane pieczywo ze smalcem, solą do tego zimno browar

jw. trochę nie widzę sensu tego tematu :) z dopchaniem bilansu chyba mało kto ma problemy

Fit4ever24
07-02-13, 17:46
ziarna słonecznika, orzechy, kakao

Gangsta Latino
07-02-13, 17:48
może i mało kto ma problem, ale często bilans dobija się np. batonem itd. a można zdrowiej jesli ktos chce.

Jeśli chodzi o tłuszcze to tłuste ryby/orzechy wszelkiego rodzaju/oliwy
A węgle to np. musli, do tego można dodać jogurt naturalny lub mleko. Owoce to też całkiem dobry wybór. Ogólnie jest tego sporo, wystarczy otworzyć lodówkę i użyć 10% mózgu:)

Micek185
07-02-13, 21:44
oj nie każdy zrozumiał temat moja wypowiedź to oczywiście szydera :)

jest tak czasem że jemy piłek nomrlany zbilansowany a po 30minutach jestesmy głodni, też często tak miałem jak ćwiczyłem, wtedy przychodziła mi z pomocą... woda. dopełniałem sięi tyle. fajna sprawa to też jogurt naturalny z niską zawartością tłuszczu.
dobrze spełnia tą funkcjęnp jabłko, nie ma dużo cukru ale ładnie zapycha.

jeszcze jeden myk- jeśli jesz ryz i makaron na zmiane to odejmij lekko z ilości ryżu poiwedzmy te 10g ryżu mnie a dołóż do posiłku kromke chleba np z masłem orzechowym bilans będzie się zgadzął a głód napewno nie przyjdzie po krótkim czasie bo to dobry zapychacz.

alder
08-02-13, 12:49
micek już się bałem że poleciales.