PDA

Zobacz pełną wersję : glutarol 1000



krzychuool
27-03-07, 14:17
Hej chodzi mi o glutarol 1000
Brał to ktoś z was? Co o tym myślicie, po jakim czasie można sie za to zabrać?
http://sklep.paco.pl/images/odzywki/glutaminy/olimp_glutamina_003.png

Blakee
28-03-07, 20:53
Można się zabrać odrazu :) to jest tylko pojedynczy aminokwas, przy tego typu suplach nie potrzeba żadnego stażu, nawet jeśli ktoś dopiero zaczyna przygodę z kulturystyką to może sobie sprawić cuś takiego hehe

ale zamiast tego radzę zakupić Glucetyl z BX :)

krzychuool
28-03-07, 21:01
Pytam, bo mojego kumpla dość poniosło na masie...
Nie wiem co mu sie stało ale on to jadł w bardzo dużych ilościach o wiele większych niż było napisane na opakowaniu i z ok 60 kg waży obecnie coś koło 107 kg :razz: nie ma brzucha po prostu jest duży. Już nie ćwiczy i się troszke zalał ale jak ćwiczył to ważył tak z 90kg, a był zwykłym chudym chłopakiem i TYLKO po tym tyle mu poszło w masie(nic innego nie jadł). I wątpię żeby miał jakąś dietę!
Jak można to wytłumaczyć ?? Bo jest to dla mnie dużą zagadką :mrgreen:

Blakee
28-03-07, 21:28
Niektórym ludziom niewiele potrzeba do szczęścia i tak samo w tym przypadku niewiele mu było potrzeba do tego by urosnąć... :)

ale to rzeczywiście dosyć niezwykły przyadek z Twojego kumpla :)

Glutamina to aminokwas, który zwiększa wydzielanie się HGH i działa anabolicznie, tak więc bardzo możliwe, że to od tego ...a powiedz przez jak długi okres prowadził suplementację glutaminą i jakie były jego dawki? :)

Prezydent_1c
28-03-07, 21:30
Fajnego masz kolege... Moim zdaniem mało możliwe to jest.

krzychuool
28-03-07, 21:33
On miał jedno pudełko tego grutarolu. A jeśli chodzi o dawkowanie to tak jak już napisałem jadł kiedy mu się podobało i w dużych ilościach, nie wiem dokładnie ile on to jadł. Ale teraz walczy z tłuszczykiem, bo skończył ćwiczyć, a masa mu dalej w gorę szła. Ale mimo to wygląda dobrze :!:

Blakee
28-03-07, 21:43
On miał jedno pudełko tego grutarolu.

W takim razie to mało prawdopodobne, że dzięki temu tak znacznie przytył...

Wydaje mi się, że zdecydowanie większą rolę odegrała tu jego genetyka... :)

Coś takiego nie zdarza się często...:) miałes farta zaobserwować takie "zjawisko" :mrgreen:

krzychuool
28-03-07, 21:46
Heh, no nie tylko mnie to zdziwiło :mrgreen:
Koleś na prawdę zmienił swoją budowę w rok czasu o kilkadziesiąt kilo :lol: MASAKRA

grzesiek k
28-03-07, 21:49
Koleś na prawdę zmienił swoją budowę w rok czasu o kilkadziesiąt kilo :lol: MASAKRACzemu wszyscy nie mają takich organizmów :lol:
pzdr.

Blakee
28-03-07, 22:25
Czemu wszyscy nie mają takich organizmów

bo wtedy świat byłby nudny :) a tak każdy z nas jest inny, więc jest w miarę ciekawie :)

a koleś ma rozstępy czy nie?

krzychuool
29-03-07, 17:36
Chyba nie przynajmniej nic mi nie mówił, a ja też nic nie zauważyłem!

[ Dodano: 29-03-2007, 17:41 ]
I takie moje pytanie czy jest to możliwe że z ektomorfika można "zmienić się" w endomorfika ??

jonasz7
30-03-07, 16:41
krzychuool, ciekawy przypadek hehe
Po ile chodzi ten glutarol??
Warto se kupić, skoro działa jak meta :razz:
pzdr.

Blakee
30-03-07, 17:26
I takie moje pytanie czy jest to możliwe że z ektomorfika można "zmienić się" w endomorfika ??

Teraz to nawet to by mnie nie zdziwiło ... :)

grzesiek k
30-03-07, 21:37
Teraz to nawet to by mnie nie zdziwiło .kurwa teraz to są takie cuda techniki że szok wszystko jest możliwe hehe
pzdr.