PDA

Zobacz pełn± wersję : sniadanie w pracy



Szajba177
27-01-13, 15:31
Chcialbym dobrze sie odzywiac podczas gdy jestem w pracy. Ogolnie planuje troszke zrzucic fatu z brzucha cwicze aero ale do rzeczy. Panowie slowo "praca" kazdy dobrze je zna, mam przerwy o 10 i o 14 o17 do domu ok 19aero. Chodzi co brac do pracy do jedzenia zamiast tych kanapek i zapychac sie tym pieczywem. A wiec pytanie co brac do pracy na pierwsze i drugie sniadanie ?

Fit4ever24
27-01-13, 15:35
Mozesz gotować normalne posiłki i pakować w pojemniki. Robiłem tak jak w wakacje robiłem przy kostce

Micek185
27-01-13, 17:55
ja bym zamawiał pizze na pierwsza przerw a na drug± kebaba u turasa, plusy s± takie że masz ¶wieże i ciepłe żarcie minusy s± takie że, a zaraz kurwa tu nie ma minusów!


pytam sie po co s± tematy podwieszone?!

DTX
27-01-13, 18:13
Micek, nie spinaj posladow.
Normalnie kurczak + ryż + oliwa + warzywa do pojemników. Może jaki¶ protein szejk. Kulturalnie odsyłam do podwieszonych.

slim shady
27-01-13, 22:30
możesz sobie robić sałatki np. z kurczakiem nie do¶ć że s± zdrowe to smaczne i dietetyczne !

piuras86
27-01-13, 22:56
ja bym zamawiał pizze na pierwsza przerw a na drug± kebaba u turasa, plusy s± takie że masz ¶wieże i ciepłe żarcie minusy s± takie że, a zaraz kurwa tu nie ma minusów!


pytam sie po co s± tematy podwieszone?!


micek ile ty białka dostarczasz ?????? i ww ???

ja ostatnio zauważyłem że duży plus jest jak dostarczam 1,8 g białka i 3 g ww w dni treningowe nietreningowe 2,5 g białka i 4 g ww :)

Szajba177
29-01-13, 19:15
A jakis koktajl na redukcje do sniadania? Sniadanie przewaznie to zlozone dwie kanapki z szynka i jakas kura udko czy cos. Jutro jakas salatka z kura ale chcialbym czyms popic wartosciowym ale zeby waga tez leciala w dol

DTX
29-01-13, 19:17
z rana jakas serwatka dobra

Szajba177
29-01-13, 19:20
Rano to jem o 6 dwa jajka i dwa kawalki chleba a pozniej o 10 to co pisalem i do tego chcialbym jakis przepis na dietetyczny wartosciowy koktajl

Fit4ever24
29-01-13, 19:23
Wyżej dostałe¶ odpowiedĽ. Białeczko

Szajba177
29-01-13, 19:26
Jak narazie nie posiadam kupie tak za tydzien jakis izolat dobry. Skoro nie ma dobrych na redukcje szejkow to narazie zostaje herbata tak jak jest.

Fit4ever24
29-01-13, 22:26
Redukcje robi się aerobami, zmniejszeniem podaży węglowodanów, zwiększeniem białka,
a o Szejkach redukcyjnych nie słyszałem :lol:

slim shady
30-01-13, 14:35
możesz co najwyżej szejkiem uzupełnić dietę :)

Szajba177
30-01-13, 20:40
możesz co najwyżej szejkiem uzupełnić dietę :)

Wlasnie slim o to mi chodzi gdyz jak jezdze na montaze do klijentow to czasami sie zdarza ze od 6 rano jak jem posilem jem o 15 dopiero kolejny. I jakis koktajl uzupelniajacy by mi sie przydal. Masz jakis szybki sposob na cos szybkiego dobrego i co pare godz by wytrzymalo ?

Szajba177
30-01-13, 20:43
Redukcje robi się aerobami, zmniejszeniem podaży węglowodanów, zwiększeniem białka,
a o Szejkach redukcyjnych nie słyszałem :lol:
Kolego o to nie pytalem bo dobrze o tym wiem. I btw/kcal wszystko jest oraz aeroby konkretne.

slim shady
30-01-13, 20:56
ja miksuje odżywkę białkow± z mlekiem, płatkami owsianymi, orzechami włoskimi, rodzynkami, banan + ewentualnie oliwa z oliwek (potrzebny dobry blender). Trochę gęste i trzeba łyżk± dojadać ale dobrze syci. Możesz też w dziale ksi±żka kucharska poszukać przepisy, Russel podawał przepis na batony albo ciasta białkowe, zabierasz ze sob± i po problemie.

Szajba177
30-01-13, 21:35
ja miksuje odżywkę białkow± z mlekiem, płatkami owsianymi, orzechami włoskimi, rodzynkami, banan + ewentualnie oliwa z oliwek (potrzebny dobry blender). Trochę gęste i trzeba łyżk± dojadać ale dobrze syci. Możesz też w dziale ksi±żka kucharska poszukać przepisy, Russel podawał przepis na batony albo ciasta białkowe, zabierasz ze sob± i po problemie.

A wiec wlasnie musze sobie w weekend poczytac i zrobic ;) dzieki wielkie sog leci