PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w doborze odżywek



duszek244
26-03-07, 23:00
Mam nieskończone 15lat od 12 roku życia trenuje nie systematcznie a od około 7 miesięcy systematycznie. Mam 33 w bicepsie i waże coś 67 kg. Z odżywek brałem już:
- Size Factor Sports ONE 5kg
- BCAA 2000
- L-glutamine Trec
Niedawno skończyłem cykl. Podnosiłem na płaskim przed 50 kg po 65 kg.
Prowadze diete na mase
Jestem w trakcie robienie A6W

Tak jak w temacie prosze o pomoc w doborze odżywek do nastepnego cyklu. Wiem że zaraz powiecie że najlepiej to sama dieta i pakować ale kasy mi nie szkoda a pozatym chce dobrze wyglądać do wakacji - troche głupia inspiracja ale po wakacjach nie przestane ćwiczyć.

Ps. Jestem nowy na forum za pomoc daje SOG-a ;]
Ps2. Pozatym mam kawałek brzucha wiec wolałbym odżywki na czystą mase mięśniową

MILAN
26-03-07, 23:23
Wiedząc co inni napiszą to ich uprzedze i powiem, że jesteś młody i narazie powinnieneś poczekać z suplami, ćwiczyć na sucho :D
Na mase, to bym polecał białko jeśli jesteś przy duszy lub gainera jak szczupły, wiadomo o co chodzi. ja stosowałem na mase kretke+dextoze, oczywiście plus białko, pzdr

[ Dodano: 26-03-2007, 23:27 ]
A tak na marginesie, to zdajesz sobie sprawe z połączenia trening w okresie rośnięcia?

duszek244
26-03-07, 23:37
Moge mieć problemy z kręgosupem ale to chyba każdy kto ćwiczy na siłowni, wzmożony trądzik i moge przestać rocnąć ale 182 cm to i tak dużo ;] mój brat ma 192 waży 70 kg ćwiczy troche długo i wyciska 100kg na płaskim ale ma zjebany kręgosłup ale mam w rodzinie fizykoterapeute,masażyste i mu nastawia co jakis czas także z tym problemu nie mam. Siłownie mam w domu wiec jestem systematyczny. Wiem że jestem młody ale chciałbym mimo wszystko zrobić jeszcze 1 lub 2 cykle do wakacji, a potem ćwiczyć na sucho - oczywiście trzymając diete

Prezydent_1c
27-03-07, 10:21
duszek244, to lepiej teraz zacznij na sucho a pozniej na suple się bierz. Teraz kup sobie białko i leć z treningiem i dobrą DIETĄ i po niczym uwierz mi że ci lepiej nie pójdzie ...

duszek244
27-03-07, 10:32
Wiedziałem że będą padały odpowiedzi typu żebym narazie nic nie kupował...Wiem że ma to mniejszą skuteczność bo moge zdziałać dużo na sucho ale tak jak mówiłem do wakacji chce cie przypakować i zyskać czystą mase mięśniową bez tłuszczową i prosiłbym o pomoc właśnie w doborze odżywek a opnie swoją drogą
pozdro

Prezydent_1c
27-03-07, 12:55
duszek244, nic nie zdąrzysz zyskać do wakacji !! Twoja sylwetka poprawi się nieznacznie nawet z suplami !! A jak teraz wezmiesz sie za syple to pożniej na sucho nic ci nie pójdzie !! zrozum to człowieku !! Mase BEZTŁUSZCZOWA to idzie gdzieś 5kg rocznie może nawet mniej. W twoim wieku nic ci bardziej nie pomoże jak dieta...

duszek244
27-03-07, 13:57
Dzięki ale nie oczekiwałem takiej odpowiedzi. Może ktoś inny mi poprostu wkońcu odpowie na moją prośbe żeby mi dobrał odżywki do cyklu
thx

VolvoKielce
27-03-07, 14:13
Mam jedno pytanie. Pakujesz od 7 miesięcy więc masz już jakąś sylwetkę. Daj sobie spokój jak starsi radzą Ci lepiej koleś... :cool:

krzychuool
27-03-07, 14:15
duszek244, co ty taki niekumaty jesteś? Jakby po suplach można było się wykoksić w kilka miesięcy tak żeby kozaczyć na plaży, to w wakacje roiło by się od takich kozaków, a jak zauważyłeś mało jest takich ludzi, bo dobrej sylwetki nie wyrobisz sobie jedząc suplementy tylko dobrym i czasochłonnym treningiem. Na wyrobienie się potrzeba ponad rok czasu systematycznych ćwiczeń, a nie kilka puszek :mad:

duszek244
27-03-07, 14:21
Poprostu mi doradzcie jakie odżywki by mi pomogły w uzyskaniu czystej masy mieśniowej i nie ważne czy mi coś dadzą czy nie ale chce spróbwać kasy mi nie szkoda

Prezydent_1c
27-03-07, 14:47
Nikt ci tutaj nie doradzi bo masz 14 lat !! A dobrych rad tutaj dla ciebie nie brakuje. Krzywde mozesz sobie zrobić biora jakiegos stacka lub jakąś "mocną odżywke".

duszek244
27-03-07, 15:00
mam nieskończone 15 lat !! Cwicze już ponad rok muay-thai od 7 miesiecy trenuje systematycznie na siłowni i uważam że moge brać odżywki więc jeśli macie mi pisać że lepiej nic nie bierz to sie nie wypowiadajcie. Prosze żeby ktoś mi wkońcu odpowiedział "na temat" thx

Prezydent_1c
27-03-07, 15:02
mono + tauryna + glutamina +gainer (najlepszy Mass XXL)

VolvoKielce
27-03-07, 15:02
Ej... Jak masz zamiar pokazywać jaki jesteś mądry to pomyliłeś forum. A jak masz za dużo kasy to daj potrzebującym!!!! :twisted:

Prezydent_1c
27-03-07, 15:03
PS. na zdrowie ....

[ Dodano: 27-03-2007, 15:04 ]
VolvoKielce, nie ma co na debili sie denerwować ... I tak kreatyna itp. mu nic nie da bo debil nie wie ze jego organizm sam jeszcze to produkuje i nie to jest jemu potrzebne do nabierania masy bo i tak jej nie nabierze bo ma szybki metabolizm jeszcze. Najwyżej będzie miał problemy zdrowotne ale to na jego własne życzenie.

tom
27-03-07, 15:05
ja widze ze masz 14 lat
ochlon troche

VolvoKielce
27-03-07, 15:08
Jestem w jego wieku trenuje tez ok. 7 miesięcy i jak zadałem pytanie czy jakieś odżywki dadzą mi coś to większość powiedziała, że w tym wieku NIE!!!


P.S Fakt. Zgodzę się z tobąPrezydent_1c,

duszek244
27-03-07, 15:09
Prezydent ja sie serio pytam... Wiem że kreatyny nie moge narazie brać wiec wolałbym jakiś inny pomysł bo aż taki głupi to ja nie jestem :grin:

Prezydent_1c
27-03-07, 15:12
Więc mówie ci inny pomysł !!
DIETA + gainer (najlepiej MASS XXL) + witaminy i jedziesz. A do wakacji to na koksie tylko byś swój wygląd mógł poprawić i to tez jakos nie rewelacyjnie. Więc lepiej zacznij teraz PRAWIDŁOWO a za rok strasz ludiz na plazy ....

duszek244
27-03-07, 15:17
ale mass xxl to chyba na mase jest a ja bardziej na rzebe bym chcial jechac... i jakie witaminy ? glutamine moge brać ? Fajnie by było jakbys mi podal odrazu jakiej firmy. Niedaleko mnie jest firma Trec wiec od niej mógłbym i słyszałem że jest dobra.

Prezydent_1c
27-03-07, 15:28
Jak MT ćwiczysz to Mass XXL (trec) obowiązkowo
Witaminy to są dobre "vitaminer" (w aptece kupisz)
Glutamine tez mozesz ale bierz ją w połowe mniejszych dawkach jak na opakowaniu pisze.

duszek244
27-03-07, 23:07
a czym sie różni glutamine extreme od normalnej z treca ?? ja brałem normalną a moj brat extreme ale z innymi suplami więc nie mogliśmy zobaczyć jaka jest różnica miedzy nimi ?