PDA

Zobacz pełną wersję : Pare pytań . I pare problemów :/



Daromoto1
26-03-07, 20:40
Mam 17 lat i 176 cm wzrostu a moja waga wacha sie w granicach tylko 50-55 kg :/ Mam nie dobór masy ciała jak to określił lekarz . Jestem strasznie szczupły chodz mysle ze sie dobrze odrzywiam :/ Inni moji koledzy wygladaja sobie tak jak powinni poprostu porównujac ich ręke z mojom to jest kolosalna ruznica . Kupiłem sobie kreatyne w tabletkch z olimpu (Creatine Mega Caps 150 ) i biore tylko tydzien a przedtem nie ćwiczyłem zbytnio . Co byście mi polecili na przyrost masy ( nie koniecznie mi chodzi o muły tylko zeby sie klata rozrosła i rece brzygrubły :/ ) i czy dobrze robie biorac kreatyne a cwicze 30 -45 min co dzien raz na klate na biceps brzuszki itp. i czy takie 30 podniesięc 15 kg cierzarkiem i przerwa jest prawidłowe ??.. prosze o odpowiedz .

marcinczwa
26-03-07, 20:45
Daromoto1, nie obraź się co ci teraz napiszę ale muszę to napisać bo mnie to strasznie denerwuje.

Zainwestuj w słownik ortograficzny, lepiej na tym wyjdziesz.

Co do Twojej wagi to należy więcej jeść a nie kupować kreatynę, kreatyna to nie wyjście.

Daromoto1
26-03-07, 20:53
Sory za błędy ale jestem Dyslektykiem i zawsze miałem problemy z polskim :/

marcinczwa
26-03-07, 20:55
Daromoto1, ok rozumiem Twój problem, jednak całe życie nie będziesz zasłaniał się papierkiem, że jesteś dys...

jeżeli wiesz, że źle napisałeś(z błędami itd) to wrzuć to do Worda itp i będzie wszystko dobrze :mrgreen:

reman
28-03-07, 16:30
zjedz se batona snickers to przytyjesz 20kg...

Jak macie takie glupoty pisac to lepiej nic nie piszcie:]

Cwiczysz za krotko zeby brac kreatyne, a pozatym odp na swoje wszystkie pytania masz na forum tylko zainteresuj sie tym...

Zajzyj do dzialu trening i poszukaj czegos bo to co Ty robisz ,nie mozna tego nazwac treningiem, dzial dieta temat podwieszony nic trudnego tylko zajzec;]

Jak bedziesz mial trening i diete to polecam jakiegos gainerka mass xxl lub gainer 2 :)

pozdro.

Blakee
28-03-07, 20:14
o co wammcwiczy ja sie was cos spytałem a wy sobie robicie jaja co????

Tomass_89, spoko ja Ci odpowiem:

a więc ćwiczysz zdecydowanie za krótko, aby zabierać sie za jakiekolwiek suplementy, powinieneś opierać sie jedynie na systematycznym treningu i racjonalnej diecie (nie zapominając również o odpowiednio długim czasie na regenerację)...

możesz się wspomóc jedynie kompleksem mineralno-witaminowym :)

A E
29-03-07, 21:56
Daromoto1, ....Proponuje skrócić i zintensyfikować trening bo przy 45 minutowym treningu możesz nawet stracic na wadze///Poszukaj sobie jakąś diete i trening na mase a do tego kup sobie jakiś GAINEREK(Proponuje MASS XXL)

jonasz7
30-03-07, 16:34
Daromoto1, za wcześnie na kretke, potem się za nią weź. Najpierw zajmij się czytaniem na temat treningu i diety. Ułóż jednoi i drugie i zacznij ACT.
A za pół roku zjesz tą krete :wink:
pzdr.


jeszcze raz ktoś napisze w temacie, zamiat założyć nowy to DAM WARNA!!!

MrOlimpia
31-03-07, 16:45
zajrzyj w dział trening tam znajdź jakiś prosty trening (ogólnorozwojowy na początek)
przy tym potem wejdź w dział dieta i dostosuj jakąś dietę do swoim potrzeb za rok powinno być :arrow: widać jakieś efekty