PDA

Zobacz pełną wersję : Trening domatora dla kobiety



xxmłodyxx
21-01-13, 21:12
Witam. mój problem polega na tym ze chce ułozyc dla swojej dziewczyny trening który mogła by wykonywac w domu lecz niewiem bardzo jakie cwiczenia dobrac tak aby całe ciało trenowała na kazdym treningu. Trening 3x week

piuras86
21-01-13, 21:17
popatrz na youtube są treningi fitness itp
różne Fallen ma takie różowe hantelki widziałem na filmiku jak klate robił to niech tej twojej pożyczy

fallenursus
21-01-13, 21:21
ja ja moge wytresowac. err. potrenowac. err. no ten..
foty bo bez tego treningow nie ukladamy!

xxmłodyxx
21-01-13, 21:36
za ładna zebys mógl ją oglądac : P Ma jakiegos hantla jej brata ale ma ze 4kg bo sam hantle + 2 x 1kg z tego co widzialem.

A np cos takiego?

Przysiady bez ciężaru x20
Wspiecia na palce x30
Pompki na kolanach x20
Foczki x20
Spięcia brzucha leząc x20
Francuz oburącz siedząc hantlem x20
Uginanie z hantlem jakies x20

i to by był jeden obwód. I na razie takie dwa? ewentualnie zmiana ilosci powtórze. Dodam ze nie moze dzwigac gdyz ma problem z naczyniami w prawej dłoni wiec podciąganie odpada a nawet nie ma na czym. Mysle ze na początek by uszlo jakos ale mało na plecy i na pupke bym cos dodał : P moze mrtwy na prostych z tym hantlem jakos xD

piuras86
21-01-13, 22:21
no martwy ok i przysiady z hantelkami
moja żonka ma podobny układ tylko jej jeszcze kupiłem skakankę i piłkę do ćwiczeń

fallenursus
21-01-13, 22:28
skakanka fajny pomy. moze byc rowniez uzywana do innych rzeczy :)

kfc
21-01-13, 22:59
co to FOCZKI? :d

opalinho
22-01-13, 00:18
Witam. mój problem polega na tym ze chce ułozyc dla swojej dziewczyny trening który mogła by wykonywac w domu lecz niewiem bardzo jakie cwiczenia dobrac tak aby całe ciało trenowała na kazdym treningu. Trening 3x week

Weź Ją na siłkę, ja Mojej ułożyłem prosty FBW i narazie chodzi chętnie choć jest jeszcze bardzo słaba(szczególnie nogi) ale ambitnie walczy. Żadne tam wymachy girą z linką(luknęła u jednej panii i "może to bym porobiła?") tylko przeplatam Jej wyciągi z ćwiczeniami wielostawowymi. Drugi tydzień chodzi i nieraz ciezko Jej "wyczuć" ruch to z czasem nabierze więcej sił także namawiaj Swoją i heja.

xxmłodyxx
22-01-13, 17:06
Weź Ją na siłkę, ja Mojej ułożyłem prosty FBW i narazie chodzi chętnie choć jest jeszcze bardzo słaba(szczególnie nogi) ale ambitnie walczy. Żadne tam wymachy girą z linką(luknęła u jednej panii i "może to bym porobiła?") tylko przeplatam Jej wyciągi z ćwiczeniami wielostawowymi. Drugi tydzień chodzi i nieraz ciezko Jej "wyczuć" ruch to z czasem nabierze więcej sił także namawiaj Swoją i heja.

To nie tkie łatwe xD mieszkamy daleko od siebie wiec wiesz. Dlatego chce cwiczyc w domu i po to załozyłem temat.

piuras86
22-01-13, 17:11
to ją do ciebie na chate i na niej ćwicz każdy będzie miał swoją korzyść ! :D

fallenursus
22-01-13, 17:18
odp ci na gg gimbusie.

xxmłodyxx
22-01-13, 21:05
odp ci na gg gimbusie.

widziałem. Dzieki ale bardzo nic nowego to nie wniosło do mojej wiedzy na ten temat xD

Moze bym jej ułozył dwa zestawy ale niewiem ile cwiczen moge wrzucic dziewczynie w trening zeby nie zajechała sie.

xxmłodyxx
22-01-13, 21:11
odp ci na gg gimbusie.

widziałem. Dzieki ale bardzo nic nowego to nie wniosło do mojej wiedzy na ten temat xD

Moze bym jej ułozył dwa zestawy ale niewiem ile cwiczen moge wrzucic dziewczynie w trening zeby nie zajechała sie.

fallenursus
22-01-13, 21:25
to uwierz w koncu w siebie bo z pierwszej lapanki nie jestes i przestan truc dupe:)

ewa22
24-01-13, 20:41
Ja też poszukuje jakiegoś zestawu, mam lekką nadwagę i muszę zacząć coś robić. Pozdrawiam :pray:

fallenursus
24-01-13, 20:46
najlepiej zaczac od zmieny nawykow odrzywiania. niestety to nie jest sprint tylko maraton i muszisz byc systematycnza i cierpliwa.
napisz cos wiecej wiek waga wzrost. jakiej neztes budowy a najlepiej fotka z przodu boku i tylu( na glowe mozesz jakas fajna reklamowke zalozyc jak sie wstydzisz). chodzi ci i csiczenia w domu czy bedziesz chozila na silownie?
naoisz co zjadlas przez ostatnie trzy dni i o jakich porach

ewa22
24-01-13, 20:56
Fotki prześlę jak będę wyglądała jak Naomi Cambell :razz:- (Ale to pewnie trochę czasu minie). Tymczasem muszę zacząć coś robić.Chodzi mi o jakieś proste ćwiczenia w domu ( Aby było łatwo miło i przyjemnie ) Wydaje mi się że jem normalnie 4-5 posiłków dziennie. Po prostu zaczyna mi się co nieco odkładać a tego nie chce.

fallenursus
24-01-13, 21:23
jesli ci sie odklada to nie jesz prawidlowo.
ja po lepkach nie pomagam, a pomoc potrafie.
nawrt ci sie nie chcialo napisac oco prosilem, moze kup sobie lepiej rower albo lyzwy zeby staly w piwnicy.
:(

ewa22
24-01-13, 21:28
Txs "Montreal" - sorka że nie zrobiłam tego co chciałeś, ale taka już jestem :rockon:

fallenursus
24-01-13, 21:34
no problem. good luck.