PDA

Zobacz pełną wersję : Prosna o opinie :)



Kasa313
26-03-07, 20:12
Jakies są wasze oceny i ocenki dla Cell Pumpa oddzielnie w Monster Mega Capsach i Proszku ? Jakie działanie jakie przyrostY?

marcinczwa
26-03-07, 20:49
CP bardzo dobra kreatyna
kapsy = wygoda stosowania, wyższa cena
Wszystko jedno czy kupisz proch czy kapsy, efekty podobne

T-Bag90
26-03-07, 21:07
Moim zdanie w proszku lepiej, lepiej sie przyswaja:P

marcinczwa
26-03-07, 21:10
a moim nie ma różnicy
przekonaj mnie jaka jest różnica w przyswajalności to Ci może przyznam racje :twisted:

bocion
26-03-07, 21:16
Jak nie jestes czegos pewien T-Bag90, to sie nie wypowiadaj, bo mozesz wprowadzic kogos w błąd. A jak juz sie wypowiadasz to poprzyj swoja wypowiedz sensownymi argumentami.

T-Bag90
26-03-07, 21:26
Chyba powiedzilem ze moim zdaniem ! a ty bocion jak chcesz sie podlizywac kazdemy adminowi i modertowi to twoja sprawa !

P.S Moze powiem tak w proszku sie szybciej wchlania niz w kapsulkach!

bocion
26-03-07, 21:38
podlizywac kazdemy adminowi i modertowi to twoja sprawa !
Staram sie dbac o jakis poziom tego forum. To chyba dobrze nie???


Chyba powiedzilem ze moim zdaniem
To ja widze tylko ze po co ktos ma wierzyc w to co napisales skoro nie masz zadnych argumentow sensownych???

Arnik
26-03-07, 23:57
niektórzy ubzdurali sobie że w proszku sie lepiej przyswaja, a co jak sie kapsułka rozpuści i sie przyswoi 2 minuty póxniej niż sam proszek bez otoczki to już jest gorzej nie ?? A tak w ogóle to skad ktoś może wiedzież czy sie lepiej przyswaja czy nie, ja osobiście nie czuje w sobie wchłaniania kreatyny jak ją połkne ale jak ktos ma takie zdolności to sorry.

NIKOLIS 168
27-03-07, 14:19
mi to obojętne! ale w proszku ma strasznie nie dobry smak ale cóż wór na łeb i za ojczyzne!