PDA

Zobacz pełną wersję : spalacz tłuszczu



jaga
26-03-07, 16:12
Witam, jestem 23 letnią dziewczyną :grin: waze 54 kg i mam 162 !! chodze na aerobic 2x w tygodniu.. i chcialabym zlikwidowac szybko tłuszczyk z bioder, pupy, ud i brzucha.. nie ma go jakos bardzo duzo ale mi przeszkadza.. doradzono mi zebym zaczela stosowac Speed Extreme OLIMPU.. co myslicie ?? to dobry wybór?? a moze lepiej stosowac cos innego ?? pozdrawiam :mrgreen:

T-Bag90
26-03-07, 16:14
Thermo Speed Extreme :P wg mnie najlepszy wybór, warto zainwestowac:D

blackburn
26-03-07, 16:22
chcialabym zlikwidowac szybko tłuszczyk z bioder, pupy, ud i brzucha.

To ćwicz te partie(jeżeli wybierzesz obciąrzenie to nie stosój większego niż 5kg na ręke)


doradzono mi zebym zaczela stosowac Speed Extreme OLIMPU
Ja kobiecie bym polecił
L-karnitynę, ekstrakt z zielonej herbaty, CLA, chrom organiczny

i taki combos stosować razem i każdy wg zalecen producenta. :wink:

jaga
26-03-07, 17:05
l-karnityne juz stosowalam miesiac.. ale jakos nie zauwazylam zadnych efektów :???: a moge stosowac speed extreme z CLA jednocześnie ?? pozdrawiam :grin:

blackburn
26-03-07, 17:12
a moge stosowac speed extreme z CLA jednocześnie ?? pozdrawiam :grin:

Nie wiem nie znam składu speed extreme, jeżeli w nim nie występuje taki składnik jak sprzężony kwas linolowy to OK

MILAN
27-03-07, 17:04
Możesz, w różnych zestawach jest łączone thermo speed z cla

[ Dodano: 27-03-2007, 17:10 ]
apropo kwasu linolowego to nie ma go w TSE

A CLA należy bezpośrednio po posiłkach spożyć?

NIKOLIS 168
27-03-07, 17:50
wg mnie jesteś już bardzo chuda!!! Wbrew pozorom mężczyzną nie podobają się strasznie szczupłe dziewczyny! Oni lubią za coś złapać! :smile: :smile: :smile:
Ale jak już sie decydujesz to TSE+Dieta+trening i schudniesz bardzo szybko!!!
Ja brałem TSE ćwiczyłem ostro i dietka to ubyło 3kg tłuszczu przez 2.5tyg!
POZDRAWIAM :grin: :grin: :grin:

sweetbaby
29-03-07, 06:11
dziewczyno.. ty juz jestes szczupla!! przy 54 kg i 162cm wzrostu musisz wygladac naprawde fajniutko :wink: !! nie dajmy sie zwariowac.. ja mam 165 cm wzrostu i waze kolo 60 kg, a moj chlopak i tak juz placze zebym sie nie odchudzala :lol: TSE biore od 2,5 tyg. (z 4-ro dniowa przerwa bo chorowalam i bralam antybiotyki). powiem szczerze ,ze juz widac rezultaty :mrgreen: .. nie sa to jakies rekordu, ale widac ze dziala.. tyle ze biore do tego CLA, koenzym Q10 i jeszcze dynamize dyma burn extreme(ale tylko rano 2 tabletki bo znakomicie chamuje apetyt), ale i tak chyba zastapie go l-karnityna, bo to wszystko za silnie na mnie dziala.. :neutral: a tobie radze najpierw stanac przed lustrem i sprawdzic czy tego "tluszczyku" jest naprawde az tak duuuzo, zebys zaczynala suplementacje od termogenikow.. :wink:
Goraco pozdrawiam :mrgreen:

MILAN
29-03-07, 11:13
Jeśli masz tą kobiecą obsesje na punkcie "grubości" to kup sobie ten TSE i będzie po sprawie.

jonasz7
30-03-07, 16:54
jaga, zacznij biegać i się troszke bardziej ruszać, TSE zostaw na potem jak to nic tobie nie da. Nie zapomnij o dietce i będzie git!!
pzdr.

Prezydent_1c
31-03-07, 10:25
DIETA i witaminy i minerały i nic innego ci nie jest potrzebne ... (ja osobiście lubie chude dziewczyny) ale chyba przy 164 56kg to nie duzo :P