PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



Krzysiek2005
11-01-13, 15:27
Siema, wiem, że jest pełno tematów na temat brzucha, jednak czytając je nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Chodzi mi o to, że robię teraz trening na masę, trzymam dietę, biorę mutant mass i są znaczne przyrosty. Na każdą partię wykonuję 12 serii ale nie robię teraz brzucha, ponieważ słyszałem, że robiąc brzuch w dzień treningowy i biorąc mutant mass, całe białko idzie na bardziej zmęczony mięsień, czyli brzuch.

Tak więc czy jednak robić teraz brzuch (np 6-9 serii po 12,10,8 powtórzeń) czy zostawić to na okres, kiedy skończy mi się mutant mass i zrobić wtedy np A6W albo P90X?

fallenursus
11-01-13, 15:38
zle slyszales.

piuras86
11-01-13, 16:00
Siema, wiem, że jest pełno tematów na temat brzucha, jednak czytając je nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.

Chodzi mi o to, że robię teraz trening na masę, trzymam dietę, biorę mutant mass i są znaczne przyrosty. Na każdą partię wykonuję 12 serii ale nie robię teraz brzucha, ponieważ słyszałem, że robiąc brzuch w dzień treningowy i biorąc mutant mass, całe białko idzie na bardziej zmęczony mięsień, czyli brzuch.

Tak więc czy jednak robić teraz brzuch (np 6-9 serii po 12,10,8 powtórzeń) czy zostawić to na okres, kiedy skończy mi się mutant mass i zrobić wtedy np A6W albo P90X?


HAHAHAHAHA dobre to było kto ci takich kitow nawciskał hahah tak samo ze jak ładujesz towar w barki to będą szybciej rosły

co raz lepsze pytania ....

Baloniarz
11-01-13, 16:04
Ja ładuję w pośladki i potwierdzam, szybko rosną :P

fallenursus
11-01-13, 16:10
jak kazdej babie wszystkon ci idzie w tylek

Krzysiek2005
11-01-13, 16:21
czyli jakie ćwiczenia, ile serii, powtórzeń i ile razy w tygodniu zastosować?
Wystarczą 3-4 serie 12,10,8 raz w tygodniu?

opalinho
11-01-13, 19:06
Na każdą partię wykonuję 12 serii ale nie robię teraz brzucha, ponieważ słyszałem, że robiąc brzuch w dzień treningowy i biorąc mutant mass, całe białko idzie na bardziej zmęczony mięsień, czyli brzuch.



Ja pierdolę, Ty poważnie z tym? Ciulaj cięzkie MC, siady a brzuch dostanie odpowiednich bodźców. 4-5 serii wspięć/unoszeń nóg w zwisie z 1-2 w tygodniu i styknie a nie jakieś aerobiczne dupy weidera.

Gangsta Latino
11-01-13, 20:41
Ja pierdolę, Ty poważnie z tym? Ciulaj cięzkie MC, siady a brzuch dostanie odpowiednich bodźców. 4-5 serii wspięć/unoszeń nóg w zwisie z 1-2 w tygodniu i styknie a nie jakieś aerobiczne dupy weidera.

A wiesz chociaż ile on ma lat? Bo patrząc na jego post wnioskuje, że pewnie ok. 15-16 lat. Więc ciężkie ( w rozumieniu ogólnym) serie MC to wiesz...

Brzucha nie musisz ćwiczyć, jednak warto go ćwiczyć :P Rób zwykłe spięcia brzucha 4 serie, każda do maxa (pieczenie).

piuras86
11-01-13, 20:47
A wiesz chociaż ile on ma lat? Bo patrząc na jego post wnioskuje, że pewnie ok. 15-16 lat. Więc ciężkie ( w rozumieniu ogólnym) serie MC to wiesz...

Brzucha nie musisz ćwiczyć, jednak warto go ćwiczyć :P Rób zwykłe spięcia brzucha 4 serie, każda do maxa (pieczenie).

1.do dupy to wygląda
2.pionuje sylwetke
3.mniejsze ryzyko wystąpienia przepukliny
4.suki się tym jarają :D

co więcej ???? a i nie posra sie człowiek jak w bebechy dostanie tylko będzie stał prosto co też odnosi się do trenowania nóg i mc stabilizacja bo są ludziska co to olewają tak zwani bananowi chłopcy i po liściu zgina ich na tych bocianich patkach

czyli nogi brzuch mc obowiązek

Gangsta Latino
11-01-13, 20:53
możesz rozwinąć o co chodzi? np. do dupy to wygląda? co - brak mięśni brzucha?

Krzysiek2005
11-01-13, 21:44
to ile, czego i kiedy robić? Jakie wy macie treningi robiąc masę?

Gangsta Latino
11-01-13, 21:46
Ja brzucha nie ćwiczę, bo jestem leniwy :P

Rób spięcia brzucha, MC i siady. Jednak nie szalej z ciężarem, najpierw poprawna technika i potem dodawaj. Co do spięć tak jak pisałem 3/4 serie do maxa (pieczenie)

opalinho
12-01-13, 20:02
A wiesz chociaż ile on ma lat? Bo patrząc na jego post wnioskuje, że pewnie ok. 15-16 lat. Więc ciężkie ( w rozumieniu ogólnym) serie MC to wiesz...



To kiedy się ma uczyć techniki, czemu nie ma odrazu trenować wielostawowych ćwiczeń, wzmacniających ogólnie całą sylwetkę? Nawet jak ma 16 lat to ma robić właśnie CIEŻKIE ciągi, siady gdyż tylko w taki sposób zacznie budować masywną, muskularną sylwetkę i wzmocni również m.in. wspomniany brzuch,a nie kurwa potem sie widzi gówniarzy co wchodzą na silkę, lekko zaswtydzeni i ida połazić na biezni, potem posciaga linki wyciagu na triceps, spompuje klatke na bramie i "hardcorowo" przećwiczy nogi robiac prostowania i uginania. Apeluję więc to twórcy tematu - czytaj dużo, oglądaj instruktażowe filmiki i rób siady, ciągi, wiosła ze sztangą, WL, wyciskania na barki sztangi/hantli PAMIĘTAJĄC jednak o technice, cobyś sobie krzywdy nie zrobił.

Gangsta Latino
12-01-13, 20:14
Opalinho przeczytaj jeszcze raz mój post. Napisałem, że ma robić MC i siady, ale na początku nie przesadzać z ciężarem. Bo każdy debil moze na początku nałożyć 60/70 kg i podnieść, ale poprawnie technicznie to już mało kto na początku to zrobi. I potem taki robi źle technicznie 110, dostaje kontuzji i narzeka jakie to życie jest niesprawiedliwe