PDA

Zobacz pełną wersję : Wieczne problemy z Masa i rzezba!



lemurro
08-01-13, 12:58
Nie byłem pewien gdzie podzielić się swoim problemem ale uznałem, że tutaj będzie równie dobrze!

Witam,
Mam nie lada problem. Przy 174cm wzrostu moja waga wynosi 54 kg (Tak wiem, duża nie dowaga i Pudzianowski ze mnie to nie jest). Nie ważne ile jem i jak ćwicze to nie widać ŻADNYCH ZMIAN. Taka waga i "rzeźba" ciała utrzymują mi sie już od 2 lat. Zacząlem intensywny trening ok. 2-3 tygodni temu i efektów nie ma żadnych! Miałem raz lub dwa mocne zakwasy ale tak to nic! Robie ok. 60-100 pompek dziennie, 50 brzuszków, 3minuty napierania na ściane, podnoszenie baniaków z wodą (Metody raczej Domowe na silownie niestety nie mam czasu). Czy może ktoś mi doradzić co powinienem zrobic jak ułożyć sobie trening/diete. Pozdrawiam.

fallenursus
08-01-13, 13:03
to ze jesz wystarczajaco mozesz wciskac ministrantom.

Dieta na masę dla początkujących (łatwe obliczenia!)
^^temat podwieszony.

fallenursus
08-01-13, 13:04
to ze jesz wystarczajaco mozesz wciskac ministrantom.

Dieta na masę dla początkujących (łatwe obliczenia!)
^^temat podwieszony.

lemurro
08-01-13, 13:08
Jem dziennie ok. 3-4 posiłków dużych i cały czas coś miedzy nimi. Jedyny problem, że jem nie regularnie (inaczej niestety nie moge). Tu nie chodzi tez o samą diete tylko o cwiczenia jakie powinienem robic. Jestem początkujący i potrzebuje lopatologicznej rady. niestety.

piuras86
08-01-13, 13:20
od kiedy rosnie sie od cwiczeń ?

3-4 posilki dziennie mało duze po co sie opychać ? lepiej 5 wlasciwych +dodatki i bedzie git ja do 4 glownych daje 2 szejki z kostki sera bialego bananow i rodzynek + pije izolat białka i problemy z masa znikly idzie po woli ale w dobrym kierunku trening to juz inna bajka

kazeina sie sprawdza u mnie jak najbardziej

lemurro
08-01-13, 13:23
Narazie staram się nie myśleć o szejkach i tego typu bajerach ponieważ dopiero zaczynam przygode z ćwiczeniem. chciałem dla tego zapytać właśnie o jakieś konkrety co do mojego przypadku (czesto chyba takich chuderlaków sie nie spotyka :P )

piuras86
08-01-13, 13:48
dobra juz nie pierdol młodzik
szejki (ser bialy cała kostka +banan +rodzynki ) to cos groźnego nie masz czsu jesc. to wypij to no i do tego 250ml mleka zalanczasz blender i masz juz jeden pisiłek NIE MA DOBREJ MICHY NIE MA MASY !!!

2,5g białka na kilogram masy siała węglowodany koło 3,4-4g na kmc...tłuszcze tego nigdy nie licze za 2-3lata zrobisz troche masy ten czas to taki próg wyjsciowy atlas kultyrystyczny patrz na ćwiczenia czytaj na reszte przyjdzie pora czyli juz masz wszystko wyjaśnione

kazdy był chuy szczyply nawet kanadyjczyk kiedyś sie miescił miedzy kroplami podczas deszczu :p

lemurro
08-01-13, 13:57
i o taka rade mi chodzilo :P! Dzięki bardzo bede szedł za Twoja radą a jakas rada co do cwiczen? Rozgrzewka rozciaganie cwiczenia?

piuras86
08-01-13, 17:52
wpisz w google kulturystyczny atlas ćwiczeń i tam wszystko jest rozgrzewka wszystkich stawow lekkie rozciaganie miesni przed treningiem po treningu bardziej agresywne rozciaganie na tamtej stronie wszystko jest

slim shady
08-01-13, 22:19
zainwestuj w normalną siłkę, ewentualnie w hantle, drążek, sztangę i ławeczkę ze stojakami jak masz środki i miejsce. Napisz co jadłeś przez ostatnie 2 dni, to że uważasz że jesz dużo tak naprawdę może być zdecydowanie za mało, oblicz ile powinieneś spożywać kcl a ile spożywasz

opalinho
09-01-13, 20:57
Dlaczego nie masz czasu na regularne żarcie, na chodzenie na siłkę? Można wiedziec?

lemurro
10-01-13, 21:10
nie bede dzilił na posiłki. Ale jadłem (piłem) tak jak mówił Piuras z tymi koktajlami. po 2-3 serki wiejskie, 2 jogurty ananasowe, multum kanapek z białym serem, mleko 1l. do tego zupe jarzynową. to tak na jeden dzien. oczywiscie pomiedzy jeszcze jakies dziwne rzeczy typu owoce, normalny obiad, i rozne smieci zeby nie myslec o paleniu tylko jesc :P (I to jest z jednego dnia)

fallenursus
10-01-13, 21:18
zacznij grac w pingponga bo gowno z tego bedzie

piuras86
11-01-13, 15:55
nie bede dzilił na posiłki. Ale jadłem (piłem) tak jak mówił Piuras z tymi koktajlami. po 2-3 serki wiejskie, 2 jogurty ananasowe, multum kanapek z białym serem, mleko 1l. do tego zupe jarzynową. to tak na jeden dzien. oczywiscie pomiedzy jeszcze jakies dziwne rzeczy typu owoce, normalny obiad, i rozne smieci zeby nie myslec o paleniu tylko jesc :P (I to jest z jednego dnia)


ja pier*****le serki wiejskie w dupe można sobie wsadzić kostka sera Kostka sera w pojemnik banan rodzynki i blender mixujesz i pijesz to jako jede posiłek płatki owsiane dobrze dowalić i to jest jeden posiłek z 5 np... za jakieś 2,5 h 3h nastepny

JAK MASZ TO W DUPIE TO JAK FALLEN MÓWI DAJ SOBIE SPOKOJ

ht
11-01-13, 18:20
jak mozna nie rosnac od zupy jazynowej... nie masz genu chlopie. przez ten zajob z posilkami zapomniales o miesie...