PDA

Zobacz pełną wersję : Trening



kkicker
03-01-13, 16:55
Witam , zaczynam treningi k1 codziennie o 6 30 rano od pon do piątku , mam dylemat jak dostosować siłownię do tego ?? Oczywiście chce dalej robić masę , wiem ze jest cieżko ale micha to nie wszystko jeszcze trening , a więc czekam na porady

power32
03-01-13, 18:14
Zalezy ile bedziesz k1 trenowal i jak intensywnie...ciezko zrobic mase na ostrych treningach ale przy solidnej suplementacji okolo treningowej nie powinienes duzo spadac.Ale wchodzi tu kolejna kwestia tzn kontuzjogennosc...moze sie tak zdarzyc ze po k1 nie bedziesz w stanie zrobic treningu na silce z powodu obicia, bólów stawów itp...cos za cos...:D

kkicker
04-01-13, 18:01
no tak czyli jest sens w tym zeby np w poniedzialem o 6:30 rano isc na k1 a pozneij kolo 17 isc na silownie ?? i cwiczyc standardowym planem na mase??

szycha
04-01-13, 19:26
Na upartego możesz tyle, że może nie od razu ale w końcu będziesz flak :). Zmniejsz ilość treningów K1 np do 3 i wtedy masz 4 dni na splita. Bo ćwicząc rano walki a później pakeros to z masą raczej cienko, chyba, że masz możliwość w ciągu dnia pójścia w kimę na godzinkę dwie dla regeneracji.

Marcin26krk
04-01-13, 20:43
Masa i sztuki walki=zapomnij o masie.Ciężko te dwie rzeczy pogodzić.Owszem siłownia pod katem siły wytrzymałości pod sztukę walki jak najbardziej ale masę będzie Ci bardzo ciężko zrobić.

Gwido
04-01-13, 21:02
gówno prawda.
Marcin wiesz to po sobie czy ktos Ci takich rzeczy naopowiadał?
bo ja biegam po kazdym treningu i masa rośnie.
pozdro

Marcin26krk
05-01-13, 00:46
Dobrze powiedziałeś po każdym treningu...ile biegasz?Trenowałem 4 lata muay thai 16 do 20 roku życia...w 18 roku życiu zacząłem chodzić na siłownie i wierz Mi albo w tą stronę albo w tą...jeśli jedno i drugie traktujesz poważnie i do jednego i drugiego przykładasz się w 100 % i robisz te dwie rzeczy jak Pan Bóg przykazał to nie jesteś w stanie pogodzić tych 2 rzeczy więc bardzo Cie proszę Gwido to Ty nie gadaj głupot! Na masie też robię aeroby a masa idzie... hehe ;)
Pozdrawiam!

fallenursus
05-01-13, 01:42
http://mmahits.com/uploads/2010/05/overeem.jpg

hmm.....

Marcin26krk
05-01-13, 13:30
Fallen zdjęcia to zdjęcia widziałeś kiedykolwiek tych zawodników na żywo? Nigdy nie bedziesz kulturystą jak uprawiasz sw.

Gwido
05-01-13, 15:07
ja mysle ze ponad 80% chlopakow z naszego forum nie chce byc kulturystami tylko po prostu dobrze wyglądającymi facetami.

Marcin26krk
05-01-13, 18:06
Jeśli zdrowa sylwetka to ok...ale nic więcej...

kkicker
05-01-13, 23:21
nie chodzi tylko o ładną rzeźbe , kolejnym przykładem jest Bob Sapp ktory był naprawde duzy . Moze nie jest to świetny zawodnik ale na pewno łączył te dwie rzeczy. Natomiast do tematu , czy po 7 h od treningu mozna isc na siłke ??