PDA

Zobacz pełną wersję : Pomóżcie Dieta na spalenie tłuszczu.! ; (



Baro
01-01-13, 16:49
Witam. Potrzebuję pomocy chcialbym abyście pomogli mi ułożyć dietę na spalenie trochę tkanki tłuszczowej oczywiście trenuje i myślę aby zastosowac sobie jeszcze jakis reduktor tłuszczu+hmb co wy na to ? pomożcie
waże 99 kg i mam 175 wzrostu

piuras86
01-01-13, 16:58
masa tematów jest jeśli chodzi o redukcje przykładowe diety .....
podwieszone i wszystko będziesz wiedział to jest loteria ty najlepiej bedziesz wiedział co dla ciebie jest dobre

Baro
01-01-13, 18:18
masa tematów jest jeśli chodzi o redukcje przykładowe diety .....
podwieszone i wszystko będziesz wiedział to jest loteria ty najlepiej bedziesz wiedział co dla ciebie jest dobre

wiem że jest duzo tego ale jestem poczatkujacy troche nie ogarniam i chcialbym zeby ktos pomogl

Gwido
01-01-13, 21:01
w kwestii supli Ci nie pomoge. Ale na pewno: nie jedz slodyczy i wszystkie napoje slodzone zastap woda/herbatą. nie wprowadzaj od razu drastycznych zmian. chude miesko wedliny, ciemne pieczywko, owoce warzywa. Generalnie 3/4 sukcesu to dieta. poczytaj trochu.
pozdrawiam

Baro
02-01-13, 19:20
w kwestii supli Ci nie pomoge. Ale na pewno: nie jedz slodyczy i wszystkie napoje slodzone zastap woda/herbatą. nie wprowadzaj od razu drastycznych zmian. chude miesko wedliny, ciemne pieczywko, owoce warzywa. Generalnie 3/4 sukcesu to dieta. poczytaj trochu.
pozdrawiam

Wiem ale pomozcie troche moze dacie jakis potrawy zebym mogl sobie cos wybrac bo nie mam pojecia co

fallenursus
02-01-13, 19:32
w ksiazce kucharskiej jest duzo low carb dan. wystarczy zajzec do podforum i poczytaj podwieszone diety na rzezbe

ht
03-01-13, 19:42
dajesz bialko ok 3g wegle tak samo dokladasz aero i lecisz.