PDA

Zobacz pełną wersję : taki mix



Scott
25-03-07, 23:41
Mam ostsatnio taki problem z zastojem masy (ale tym to juz sie "chwalilem") i postanowilem ze zaczne brac gain bolica olimpu, szukalem opinii na jego temat i spotkale sie z czyms takim:

Poza tym warto odżywkę łączyć z preoaratami antykatabolicznymi tj. HMB i l-glutaminą. Biorąc te prearaty można uzyskać dobre efekty przyrostu masy mięśniowej bez koniczności znacznego zwiększania podaży białka w diecie.
i sam nie weim jak sie do tego ustosunkowac... gdzies jeszcze czytalem (ale teraz niemoge znalezc) ze dobre byloby jeszcze dolozenie cretki hmm?? ja nic nie mowie na ten temat bo bo to takie...yy roznorodne polaczenie i nie wiem co o tym myslec. zatem czy taki mix jest dobry:
Gain Bolic 6000
Creatine Mega Caps Olimp
HMB Mega Caps Olimp

?? ??

T-Bag90
26-03-07, 08:34
Ja nie kupuje kreatyny w kapsulkach bo uwazam ze sie slabiej przyswaja:)

Scott
26-03-07, 14:55
no nie wiele to do tematy wnosi :roll: ...aleee dzieki :wink:

jonasz7
26-03-07, 15:50
Fakt, nie za wiele.
Kup se kretke Vitala jak już masz odpowiedni staż i gain bolica 4kg. i Glutamine zamiast tego HMB.
pzdr.

blackburn
27-03-07, 20:02
Ja nie kupuje kreatyny w kapsulkach bo uwazam ze sie slabiej przyswaja:)
Właśnie że się lepiej przyswaja, a takie wrażenie negatywne może być od tego że trzeba od 5-18na porcje dawać.

tom
27-03-07, 20:24
kreatyna to kreatyna a czy sie przysfaja lepiej czy gorzej zalezy od stopnia zmielenia i czystosci dlatego im lepsza firma tym lepsza kreta...
tyle ze przez kilka min dluzej bo musi sie kapsulka rozpuscic

blackburn
28-03-07, 11:36
kreatyna to kreatyna a czy sie przysfaja lepiej czy gorzej zalezy od stopnia zmielenia i czystosci dlatego im lepsza firma tym lepsza kreta...
tyle ze przez kilka min dluzej bo musi sie kapsulka rozpuscic

Jaka według ciebie jest dobra firma? (podaj 3)

Kasa313
28-03-07, 14:51
wedlug mnie radze kreatynke z vitalmax tansza i lepsza szczerze mowiac :D odpusc HMB zamiast tego moze l glutamine bo hmb zeby dawalo efekty trzeba dlugo stosowac

tom
28-03-07, 23:10
w tym problem ze nie ma dobrych producentow sa tylko ci lepsi...

Prezydent_1c
28-03-07, 23:13
blackburn, ja ci moge podać :P
Vitalmax (tutaj jest dobra cena do jakości)
Uniwersal (moim zdaniem najlepsza na rynku w tym momencie ale tez droooga)
Olimp MC (cena do jakości też dobra)

blackburn
29-03-07, 09:04
Olimp MC (cena do jakości też dobra)
akurat olimpa nikomu bym nie polecał kiedyś to był prawdziwy magnat wśród odżywek, ale teraz ta firma spadła na psy.

Vitalmax zgodzę się tani i dobrej jakości
Uniwersal jakości tych produktów tej firmy się nie komentuje
a zamiast tego olimpa to lepiej było by zainwestować w Weidera