PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl noworoczny



kkicker
28-12-12, 23:56
Witam jak wiemy niedługo nowy rok . A więc nadszedł czas na nowy cekl :) . Mianowicie potrzebuje dobrej przedtreningówki , esteru kreatyny i czego co mogę tu jeszcze włożyc , aby odrobic swiąteczne spadki i porządnie urosnąc :D . Przedtreningówki jakie brałem to bigbang sciteca , shodgun . Oczywiscie chciałbym spróbowac czegos innego czeakm na wasze propozycje . Zwykle po treningu stosowałem mono , lecz teraz mam ochote spróbowac esteru .Co o tym sądzicie??

Fehu
31-12-12, 12:22
Osobiście kieruje się zdaniem , że każda kreatyna jest dobra , więc eter na pewno Ci nie zaszkodzi .

Z drugiej strony - bez uzupełnionej ankiety nie pomagamy

kkicker
01-01-13, 13:50
No więc tak : staż 4 lata , dieta staram sie , łapa okolo 40cm, waga 83kg , wzrost 182, ostatni cykl: big bang sciteca + mono z treca , trening na mase

kkicker
02-01-13, 23:56
Witam ponownie mam pytanie czy lepiej kupić storma + shock therapy z universala czy moze fa detonator + napalm . Kasa podobna tylko co lepsze ?

piuras86
03-01-13, 09:06
ja mam assault i transformator . muscle pharm i mr.big zone jest petarda pozniej zmiana na mstack animal+fa pump i jakas potreningowka z firmy peak do tego izolat +bcaa pozniej. jakis booster testo ale to po odbloku