PDA

Zobacz pełną wersję : nadgarstek



adrian5810
25-03-07, 23:20
zawsze jak cwicze to nic mi nie dolega, lecz jak odkladam ciezar odczuwam straszny bol w nadgarstou i troche nad nim... co moze byc tego przyczyna... i jak temu zapobiec ?

pzdr :)

RyaN
25-03-07, 23:26
Czy miałeś wcześniej coś złamane w nadgarstku??

P.S Ja mam taki sam problem jak np jade trica to to najbardziej odczówam tylko ja mam tak z łokciem...Tak to jade z cięzarem to lajtowo spokojnie idzie ale jak puszcze to prawie sie z bulu zesram. Ja miałem wcześniej złamną rękę w łokciu i mi sie porobiły narośla chyba...musze się udac z tym do lekarza bo nie da sie ćwiczyć... Pzdr.

AdRiAn
26-03-07, 14:09
jak odczuwacie jakies bole to od razu do lekarza, bo z tym ie ma zartow... a oni czesto tez odradzaja silke lub jakies cwicznia, wtedy zostaje upor i odpowiednie masci

polo
26-03-07, 15:07
Też mam teki problem. w czasie ćwiczeń obwiń nadgarstek bandażem elestycznym :wink:

grzesiek k
26-03-07, 16:04
weź owiń tym bandażem jak to nie pomoże to zrób odpoczynek na 2 tygodnie i smaruj maścią Wygrzewającą ale jak to też nie pomorze to udaj się do lekarza bo wtedy to może być coś poważnego
pzdr.

krzychuool
27-03-07, 14:06
Kupcie sobie rękawiczki z usztywnieniem nadgarstka :!: Dużo pomagają, a teraz jak boli Cię ten nadgarstek bardzo to zrób sobie przerwę 1 lub 2 tygodnie i kup sobie jakąś maść typu Fastum z czasem ból powinien się zmniejszyć :wink: jak nie to do lekarza :!:

tom
27-03-07, 14:42
a ROZGRZEWKE robisz?

RyaN
27-03-07, 22:42
A co z tym moim łokciem ?? Kupić se ściągacz i smarować na noc ??

Punisher
27-03-07, 22:53
Kupić se ściągacz i smarować na noc ??
Nie wiem, czy to wystarczy...
Może jakiś regenerator stawów?
W sumie do lekarza byś mógł pójść, co Ci szkodzi. Nic nie stracisz, a możesz zyskać zdrowie.

RyaN
27-03-07, 23:08
Nom...lajtowo jak bede miał mało lekcjii w sql to se pujde zrobic rendgen łokcia...bo chyba mam narośla

Tomcio100
28-03-07, 14:15
tez mialem problemy tego typu.gdy podnosilem na bica to az dech zapieralo. zrobilem wowczas tak; kupilem witamine B12-dobra na stawy a dokladniej nerwy. cwiczylem dalej lecz z mniejszym obciazeniem. do tego owijalem bandazami elastycznymi nadgarstki i rekawice nakladalem usztywniajace. po 3 tyg ból mina a teraz juz cwicze bez zadnych usztywniaczy. mozna potem jeszcze rozciagac nadgarstek to tez pomaga.