PDA

Zobacz pełną wersję : jaki spalacz



opi_91
22-12-12, 01:21
Witam, wraz z nowym rokiem przychodzą nowe postanowienia. Moj cel zrzucić kilka zbędnych kg. Wiek 22 lata 180cm/87kg. Co do diety i treningu wszystko będzie dopięte na ostatni guzik (3x silownia + 2-3 razy aeroby w planach). Pytanie moje brzmi jaki spalacz ew. + inne odżywki polecacie na redukcje. Budżet 250zł~ / mc. Zależy mi. aby spalacz był skuteczny, nie tani (thermo speedy itd. odpadają, bo są po prostu za słabe). Liczę na waszą pomoc.

maniek1988
22-12-12, 11:15
Jaki spalacz ostatnio brales? Jesli dieta dopieta bedzie to odzywki nie sa tak bardzo potrzebne jeśli będą jakieś braki to możesz nad jakimś białkiem się zastanowić np. Mex american whey dobrze wychodzi cenowo i jakosc ok i do tego jakis lepszy spalacz np. Thermo detonator lub hyperfrive 3.0.

Gangsta Latino
22-12-12, 11:44
2-3 x aeroby?? Ja na masie robie 3 -4 razy w tygodniu. Chcesz schudnąć: obetnij węgle, dodaj troszke tłuszczy + aeroby + ostre przyprawy/zielona herbata/mięta/pokrzywa. Schudniesz napewno.
Pamiętaj też, aby sie ruszać w ciągu dnia np. jakiś spacer itd. Przygarnij psa jak nie masz, to będziesz codziennie te 15/30 min z psem chodził. I dla ciebie dobrze, a i jakiegoś psa z schroniska uszczęśliwisz ;)

opi_91
22-12-12, 12:36
ruchu mam sporo, pracuje po 8-12h dziennie ;)

Baloniarz
22-12-12, 13:15
To tak jak moja żona też tyle pracuje tylko szkoda że to zupełnie inny ruch niż wymagany :P

opi_91
22-12-12, 14:37
pracuje w porcie i momentami musze biegać z dwoma ok 7kg czopami w rekach. Wiem, że to nie to samo co aeroby, ale dodatkowy ruch zawsze jest i pot po plecach tez leci ;)
Ten ruch nie ma być jako aeroby tylko zastępnik tego co napisał Gangsta Latino czyt. spaceru. Taki dodatek do aerobów i siłowni. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i rady. A co wy na to jakbym zamiast aerobów chodził na sztuki walki typu mma. W siłowni do której będę szedł w cenie karnetu są różnego typu treningi sztuk walki.
Sauna po treningu chyba też nie zaszkodzi?
l/ oto strona tej siłowni jakby ktoś był ciekawy może sobie obejrzeć

Gangsta Latino
22-12-12, 15:46
MMA może być. Tylko bez opierdalania!!:P

ht
23-12-12, 08:48
zakup sobie joszke ketony malin kofeine i masz najlepszy spalacz.

Wikidajło
03-01-13, 16:27
VENOM HYPERDRIVE 3.0, zapodaj sobie to, odpuść na miesiąc z piciem i zacznij uprawiać jakiś sport... Ewentualnie siła + bieżnia. Pamiętaj przez pierwsze dni możesz mieć lekką telepawkę podczas treningu, ale to przejdzie a póżniej jest ok :)
Masz tu linka :
http://www.bcaa.pl/alri/venom_hyperdrive_3_0_global_90kaps_1521.html