PDA

Zobacz pełną wersję : cykl bez kreatynowy - pomysł



Fehu
17-12-12, 22:37
Witajcie ;)

Waga - 85kg
Wzrost - 180cm

cel -> kondycja , siła , masa mięśniowa.

dieta : różnie bywa , dlatego wspomagam się odżywkami jeśli dany posiłek zawale.

Od pewnego czasu wróciłem do ćwiczenia i idzie ;) aczkolwiek aktualnie jestem na cyklu kreatynowym + dopalacze przedtreningowe arginina, cytrulina .

Jako, że składam zamówienie na białka, zma i bcaa to chętnie bym coś dorzucił - chęć mam na beta alanine + daa .

coś polecacie do takiego zestawu ?

gangster
17-12-12, 22:50
Jakąś przedtreningówkę zarzuć.

mtm
17-12-12, 23:19
Ach.... te czasy "cykli" na odżywkach .

luzakkk
18-12-12, 01:21
ja jestem zadowolony z beta alaniny ale efekty zobaczysz co najmniej po 2 tyg, co do daa to sciema bralem 2 razy dwoch firm szkoda kasy ostatnio nawet gdzies znalazlem badania ze to lipa, ze niby podbija tescia do max naturalnych mozliwosci, a co w przypadku jak masz juz naturalny max czyli lipa, no chyba ze jestes po 40tce to moze cie szurnie nie wiem napewno nie jest to rewelacja

takze to co wymieiles plus beta alanine to wlasnie bedzi gitara na regeneracje i poprawe kondycji

aha no i podstawa to witaminy i mineraly

slim shady
18-12-12, 09:43
white flood

Fehu
18-12-12, 17:42
Ach.... te czasy "cykli" na odżywkach .

a czytać ze zrozumieniem potrafisz ? ZAMAWIAM BIAŁKO i do zamówienia chciałbym dodatkowe suplementY! SENS jest taki łączne zamówienia - a nie CYKL

Slim dzięki - zapomniałem o tym specyfiku więc zamawiamy ;)

opalinho
18-12-12, 20:27
DAA jadlem z Olimpa - nic nie czułem zupełnie. Jako przedtreningówkę proponuje zwykłą kofę w tabsach, tania i skuteczna. Jak masz kwit to do tego Purple Wraath .