PDA

Zobacz pełną wersję : Nierówne mięśnie brzucha.



Johny11
14-12-12, 20:01
Siemka,

Mam 14 lat , właśnie jestem na 14 dniu a6w. JEstem bardzo aktywny fizycznie przez co mam nawet fajny brzuszek. Robiąc a6w poprawiłem sobie wcześniejszy kaloryfer no i zaczely sie moje obawy , bo zauwazyłem , że cos jest nie tak
z mięśniami
Mój brzuch wygląda tak:
Zaczynając od góry , (lewa strona) wszystko git 3 mięsnie wypukłe , ale ale! 2 strona (prawa) Ma rozłożenie takie
Prawy mięsien jest równy z lewym (pisze dalej od góry) a ten środkowy czyli 2 od góry , że tak to ujme jest większy
z prawej strony niż z lewej , przez co lewy mięsień na samym dole jest wyższy a prawy jest niżej . Czytałem o jakiś
zwyrodnieniach , ale u mnie jest troszke inaczej , gdyż ten mięsień na dole po prawej stronie jest ledwo widoczny.
Dopiero jak stane daleko pod światło i sie mocno napne to go widać, ale nie jest on taki wypukły niż pozostałe.
Przeczytałem , że może tak być kiedy prawa noga jest bardziej umięsniona od lewej . Ja gram w piłke , bardzo dużo i jestem prawo nożny oczywiście, więc moje pytanie brzmi . CZy da sie to jakoś wyrównać? CZy kończyc aw6? Może
brzuszki z prawym łokciem do lewego ? Co polecacie i co sądzicie. Niby nie jest to mocno widoczne , ale chciałbym miec
idealny brzuszek póki chce mi sie go robić;)

DTX
14-12-12, 20:03
a6w ogolnie mozna sobie o kant dupy rozbic.
a czy prawy bic jest rowny z lewym? Normalne to, takie masz genetyczne rozlozenie miesni, inny maja rowna szostke inni krzywą, jakkolwiek to brzmi. nie martw sie :P

Johny11
14-12-12, 20:06
Wiesz , mam dopiero 14 lat i a6w z pewnością mi wystarczy . Nie chce być jakimś cyborgiem gdyż przy 170cm wzrostu nie wyglądałoby to zbyt fajnie;d . Może ktoś jeszcze się wypowie?
Jakoś nie jest mi fajnie mieć na myśli , ze te wszystkie treningi były po to zeby miec krzywy KALORYFER ;o ;o?!

DTX
14-12-12, 20:28
Przeciez Ci napisalem ze to genetyczne, popatrz sobie na kulturystow, nie wszyscy maja "proste" brzuchy.
nie ma sensu robic brzucha codziennie, rz w tygodniu wystarczy, niektorzy w ogole nie cwicza. poczytaj podstawy bo nic nie wiesz o tym sporcie ;)

Johny11
14-12-12, 20:44
Czyli Twoim zdaniem powinienem robić raz serie ćwiczeń a6w w tygodniu?. Ale dlaczego moj 6 miesień jest mniej wypukły niż pozostałe ? nie da sie w ogole tego skorygować?....

maniek1988
14-12-12, 20:57
Tych mięsni nie da sie wyizolowac tak aby cwiczyc kazdy osobno wpisz w wyszukiwarke zdjecia kulturystow i zobaczysz ze kilku ma calkiem malo symetryczne te partie. Pogodz sie z tym moze z czasem sie to wyrowna.

DTX
14-12-12, 21:01
http://muscletime.com/index.php?view=image&format=raw&type=img&id=43619&option=com_joomgallery&Itemid=202

Johny11
14-12-12, 21:07
Mam dokładnie tak samo jak ten po lewej tylko , że ja mam odwrtonie;d ale to chyba nie jest az tak mocno widoczne. Mam pytanko czysto teorytyczne. Jak ćwiczyć dolne partie brzucha? Te na samym dole?

szycha
15-12-12, 23:13
Unoszenie nóg leżąc na ławce, zwisając na drążku.

piuras86
16-12-12, 10:34
na zawodach wszysto widac. jak kulturysci sa asymetryczni norma łapy klatka brzuch rzadko przy plecach .....

nie ma ludzi ze zdrowym kregoskupem i nie ma rownych jedynie Flex bym w miare symetryczny

Gwido
16-12-12, 20:35
to je genetyka, tego nie przeskoczysz