PDA

Zobacz pełną wersję : Cykl na prohormonie Ammo Stack



mentos
13-12-12, 22:17
jestem 2 tydzień na cyklu na Ammo Stack i trochę się martwię ponieważ kolor mojego moczu zrobił się bardzo ciemny, prawie że brązowy, z resztą jest ok libido i samopoczucie w sumie na plus, przyrosty masy powiem że bardzo fajne bo już 3 kg na plus tylko martwi mnie ten kolor moczu, kolega powiedział mi że to może być od nerek ? żebym pił jakieś osłony, jeśli możecie to doradzcie mi bo chciałbym ten cykl doprowadzić do końca

fallenursus
13-12-12, 23:09
ile pijesz wody dzinnie.

pinki127
14-12-12, 17:45
moze ci lekko nerki uszkodziło :[
ja po witaminach maiłem ale taki zółtawy bardzo niewiem czy to dobze czy zle ....

piuras86
14-12-12, 19:01
pinki twoja wypowiedź jest tu zbędna


a co do koloru moczu martwi to troche czyli flaki już lekko styrane i nery dostały po dupie Fallen ja na ph piłem koło 8 l wody dziennie nic to nie dawało można jedynie omega 3 dodać przyrosty pewnie fajne szybko znikną po odstawieniu jak tam sprawa z jajami pokurczyły się trochę ???

tu włąśnie poznać czy ph jest mocny i dobry po ciemnej barwie moczu :)
nie pij wódki tylko bo wysrasz flaki wątrobę i nery na 2 dzień ..... a cykl do końca prowadź tylko ustaw sprawe z białkiem bo jak za dużo to poczujesz po nerach za tydz gdzies powinienes odczuwać lekki nacisk na nery ....

polo
14-12-12, 20:01
konserwoj sie zurawinkami i jakimiś suplami na jszczochy i nery

fallenursus
14-12-12, 20:57
pojebalo was z tymi ph i tyle pajace.
moze kiedys ktoremus przy dobrym sraniu jelito grube wyjdzie odbytem.

fallenursus
14-12-12, 20:57
pojebalo was z tymi ph i tyle pajace.
moze kiedys ktoremus przy dobrym sraniu jelito grube wyjdzie odbytem.

piuras86
15-12-12, 09:03
ja juz tego nie ruszam za bardzo spina po tym :/
najlepsza alternatywa na ph to

prop 200mg e2d
wino 70mg ed i tak do 10 tyg :)
troche wiecej $ ale ph nie maja startu bo od tego kurewsko wysokiego libido na ph teraz w torbie lata jedno jajco

ht
15-12-12, 09:51
z tego co pamietam to zurawina, pokrzywa duuza ilosc wody zeby filtorwac nery. druga sprawa jesz jakies gowno o ktorym nie maasz pojecia... to nie jest madre.

piuras86
15-12-12, 10:38
i tu jest ta brutalna prawda .........
huj wie co to jest tak na prawde ale ok
ja juz nie tykam sie ph wole igly i winko w tab :D