PDA

Zobacz pełną wersję : Po długiej przerwie, od czego zacząć?



Geryon
10-12-12, 11:15
Witam wszystkich, po długiej przerwie wracam na siłownię, ważę 80kg mam około 175cm, problemem jest tylko to że mam spory brzuszek i boczki, chipsy,piwo,orzeszki KFC itp :P Biorę się za siebie. Tylko od czego tutaj zacząć, chce nabrać masy a zarazem spalić ten brzuch. Jak to zrobić? Da się trenowac masę i gubić zbęde kg?

Myslałem o normalnej diecie i treningu na masę a dodatkowo przed i po treningu aeroby, bierznia, rowerk. Przez pierwszy miesiąc nie zamierzam brać żadnych supli, natomiast później myślałem o jakimś spalaczu.

Damianpfighter
10-12-12, 16:37
Cycki opadają...

yaro09
10-12-12, 19:09
zrób sobie jakis trening ogólnorozwojowy przez pare tyg. w miedzyczasie pomysl nad konkretną dietą i planem trenignowym

slim shady
11-12-12, 00:21
Zacznij od ogólnorozwojówki, aeroby stopniowo zwiększaj i wydłuzaj. Stopniowo eliminuj śmieci ze swojej diety. Ustabilizuj godziny i ilości posiłków, to powinno przynieść już pierwsze rezultaty. Jeśli chodzi o jednoczesne robienie mięśni i odchudzanie to nie jest prosta sprawa. Skup się na razie na podstawach.

Geryon
11-12-12, 21:51
Wyrzuciłem śmiecie z diety, jestem w trakcie układania czegoś mam nadzieje sensownego a zarazem smacznego nie jestem zwolennikiem wmuszania w siebie np platkow owsianych skoro mi to w ogole nie smakuje.
Jeśli chodzi o aeroby to robie orbiterek lub rowerek lub bierznie w zależności co jest wolne na koniec mojego treningu. Biorąc pod uwagę mój fat i brak jakiejkolwiek kondycji nie robiętego zbyt długo bo po prostu nie mma na to siły wstyd sie przyznać ale tak jest. Biegnę sobie narazie od 1 do 3 km na koniec treningu. Póki co jestem na etapie zwalczania zakwasów.