PDA

Zobacz pełną wersję : prosba o analize wynikoów badań



bullet
13-11-12, 17:51
Witam.

Zrobilem dzisiaj sporo wyników poniewaz od około 2 miesiecy czuje sie osłabiony i jakby non stop lekko przeziebiony. Schudlem sporo.

Ogolnie wyniki w wiekszosci w normie wiec tych nie podaje.
Chcialbym sie skupic na tych poza normą

RDW-SD 46,8 norma od 35,1- 43,9
Próby wątrobowe (ALT, AST, ALP, BIL)
ALT 61 norma do 41
AST 43 norma do 40
Fosfataza zasadowa 38 norma od 40 do 130

Potas 5,13 3,50 5,10 spożywam ten suplement- chyba niepotrzebnie. Czy jest jeszcze jakies inne wytlumaczenie??

Prolaktyna 28,7 norma od 4,0 do 15,2 czy taka ponadnorma jest powodem do zmartwień??

Testosteron 859,00 norma od 280,00 do 800,00 - spożywam test freak. Ale czy nalezy si emartwic wysokim poziomem testosteronu???

yaro09
13-11-12, 22:12
pamietam ze kiedys mialem alt i ast baaardzo ponad normę, ale nic złego sie ze mną nie działo. po tygodniu wróciło do normy. nie wiem od czego to bylo

bullet
13-11-12, 22:53
kurcze u mnie jest tylko lekko ponad norme- na forach zdrowotnych ludzie opisuja problemy jak maja po 100-150>
ale wole dmuchac na zimne i zapytac kolegów co o tym sadzicie

yaro09
13-11-12, 22:55
nie wiem czy tu ktos cos konkretnego powie na ten temat. do lekarza trzeba, niech wytłumaczy co i jak

luzakkk
14-11-12, 00:11
Testosteron 859,00 norma od 280,00 do 800,00 - spożywam test freak. Ale czy nalezy si emartwic wysokim poziomem testosteronu???

widze ze podbilo ci sporo po tym suplemencie ponad norme a podobno mial podbijac do naturalnie wysokiej normy u czlowieka a u ciebie jest ponad norme, albo wrzucasz cos mocniejszego albo byc moze nalezysz do tych co maja wyższy norme niz srednia, chyba ze ten supel to anabolik :)

yaro09
14-11-12, 00:25
no przeciez o to chodzi zeby bylo wysokie, nie jest w chu wysoko ponad, wiec mysle ze jest akurat :)

fallenursus
14-11-12, 01:00
masz wysoka prolaktyne bo zlazles z trenu niedawno to raz. nie zbijales jej na cyklu to dwa.
masz wysokie proby watrobowe bo nie pijesz wystarczajaco wody to trzy.
zapodaj te vit b przez tydzien po 400mg na noc. i zwieksz wode jak na faceta lrzystalo 3-4 l dziennie ale klon sie ku tym 4rem bo fikasz koziooki na silowni. zrob badania drugi raz po tygodniu wcinania vit b i wody.
tym tsto sie nie przejmoj bo to pikus.
i sluchaj sie starszych na next time bo wiem gdzie mieszkasz ;)

fallenursus
14-11-12, 01:00
masz wysoka prolaktyne bo zlazles z trenu niedawno to raz. nie zbijales jej na cyklu to dwa.
masz wysokie proby watrobowe bo nie pijesz wystarczajaco wody to trzy.
zapodaj te vit b przez tydzien po 400mg na noc. i zwieksz wode jak na faceta lrzystalo 3-4 l dziennie ale klon sie ku tym 4rem bo fikasz koziooki na silowni. zrob badania drugi raz po tygodniu wcinania vit b i wody.
tym tsto sie nie przejmoj bo to pikus.
i sluchaj sie starszych na next time bo wiem gdzie mieszkasz ;)

luzakkk
14-11-12, 12:44
tak wlasnie podejrzewalem :)

bullet
15-11-12, 08:33
co do wody to przyznaje sie bez bicia że nawet poowy tego zalecasz nie piłem.
proalktyne mam wysoka mimo ze na cyklu i ogolnie jeuz od dawna idzie vit b6 w ilosci okolo 200-300 dziennie.
boje sie pomyslec co by bylo gdybym jej wcale nie stosowal.
Z drugiej strony ja mam na poziomie 28 (norma 15) niby 2 razy norma ale na jakis forach zdrowotnych ludzie maja po 150.
Poleca teraz troszke wiecej tej vitaminki i zobaczymy co bedzie.
wiecej wody popije i cos na regeneracje watroby bo wiem, ze z osłonami podczas cyklu u mnie róznie było :(

Wiki
16-11-12, 08:43
Ja kiedyś też miałem podwyższoną prolaktyne, nie wiem nawet, moze mam i teraz. Witamina b6 średnio mi pomogła. Ale o dziwo ATD, inhibit estrogenu, zbił też ładnie prolaktyne do górnej granicy.