PDA

Zobacz pełną wersję : Przykładowy trening!!



polo
25-03-07, 11:57
Dlaczego nikt nie trenuje w ten sposób:
I dzień: Klata
II dzień: Cała ręka ( biceps, triceps, przedramie)
III dzień: Barki, plecy

Co sądzicie o trenowaniu bicepsu tricepsu i przedramienia na jednej sesji treningowej i o tym planie treningowym??

rocky_balboa
25-03-07, 12:26
biceps+triceps spoko, przedramie chyba sie cwiczy jak cwiczysz bicepsa :P a barki i plecy to chyba nie jest dobre połączenie bo i plecy i barki to duza grupa

T-Bag90
25-03-07, 12:35
Laczac niektore partie miesni osiegniesz lepsze efekty :)

Najlepiej laczyc:
Klatka Triceps
Plecy Biceps

a barki i nogi najlepiej robic na oddzielnych sesjach treningowych :D

Pozdrawiam!

bocion
25-03-07, 13:49
Na mnie twoje zasady treningu nie dzialaja T-Bag90. Po treningu klaty triceps jest juz tak zmeczony ze nie da rady zrobic treningu trica. A co najlepsze nie nabiera masy jesli tak cwicze(w kazdym razie wolno). Ja cwicze klate z plecami i triceps z bicepsem, barki z kapturami a przedramie kiedy mam ochote. Po takim planie treningowym widze najlpesze efekty.

Takze z tymi planami treningowymi to jest calkowicie indywidualna sprawa.

[ Dodano: 25-03-2007, 13:55 ]
polo, ja sadze ze trenowanie bica, trica i przedramienia na jednym treningu jest ok. Mozesz sobie spróbowac cwiczyc. Ale plecy i barki to nie pasuje do siebie raczej. Jak ja probowalem tak cwiczyc to mnie strasznie kregoslup bolal. Ale mozesz sprobowac

Punisher
25-03-07, 20:13
Ja cwicze klate z plecami i triceps z bicepsem, barki z kapturami a przedramie kiedy mam ochote.
bocion to co mówisz to trening antagonistyczny.



Po treningu klaty triceps jest juz tak zmeczony ze nie da rady zrobic treningu trica.
Nieprawda, jeżeli dobrze ćwiczysz technicznie. Wiadomo, że triceps bierze udział w treningu klatki, ale nie na tyle, że trening trica jest niemożliwy. Po prostu triceps rozgrzeje się na treningu klaty.

T-Bag90
25-03-07, 20:23
Popieram sofok'a666, a pozatym raczej nie stosowne jest robic 2 duzych parti miesni na jednym treningu i 2 malych na drugim :P

grzesiek k
25-03-07, 20:36
A ja bym to połączył tak że klata+Barki
Biceps+triceps a nie takie pieprzenie :mrgreen: :razz:
itd
pzdr.

Sobian
25-03-07, 22:21
Na każdego działa inne połaczenie, chociaż są takie grupy mięśniowe, gdzie podczas ich ćwiczenia ćwiczysz także inne (np klatka - ćwiczysz też trica, plecy - ćwiczysz bica) W rezultacie planu grześka ćwiczysz dana grupe dwa razy w tygodniu co nie każdemu na dobre wychodzi.

Pytanie do autora: Gdzie Ty *&$%$@# masz nogi? Ludzie chyba nie zdają sobie sprawy jak beznadziejnie wygladaja bez dużych ud i lydek. Po prostu śmiesznie! I zamiast dobrego efektu tylko pogarszają swój wyglad. Widać że autor nie za dlugo cwiczy