PDA

Zobacz pełną wersję : Proszę o OPINIE



Pawlos159
29-10-12, 10:54
Witam. Czy miał ktoś może styczność z tym specyfikami - susta 300mg blue dragona - oraz firma EURO MED metka niby kozak ale cena tez wysoka jak za 100 tabletek 10mg. Z góry dziękuje za odpowiedz i zaznaczam ze nie chce tego testowac :). Wole sprawdzone firmy . Jestem ciekaw co specjaliści powiedzą na temat tych firm :)

piuras86
29-10-12, 11:39
Blue dragon hehehe chyba wiem od kogo to masz :P

nawet w tv są reklamy sosów orientalnych blue dragon logo to samo jak na flakonikach hehehe euro med coś kojarzę ale nie pchał bym się w to ryzyko że dostaniesz kujawski w tych flaszkach hehehe

Pawlos159
29-10-12, 11:57
PIURAS86 Ja tego nie mam inie zamierzam brac. Poprostu uslyszalem o tej firmie i tyle.

piuras86
29-10-12, 14:41
i dobrze bo po co wbijac sam olej sezamowy hehehe albo jakij z pierdonki hehe tylko sprawdzone dojścia z najlepszym towarem

vold
29-10-12, 21:34
Stare sprawdzone firmy! , takie moje zdanie.

piuras86
29-10-12, 21:50
i masz racje ale wiesz jak bywa nowy towar niższa cena słabsza jakość no ale co tam cena niższa i jadą na tym a te największe schaby wbijają środki np z 2-3 firm sprawdzone od lat od tych samych dostawców i nikt nie narzeka bo wiedzą czego mogą sie spodziewać to takim towarze jeszcze troche to sie pokażą Anaboliki firmy( Wi-Fon) bo już opcje na nazwy się skończą heheheheh mnie zawsze śmieszył napis na etykiecie LABOLATORIES

Pawlos159
30-10-12, 09:14
Stare sprawdzone firmy! , takie moje zdanie. Tyle , że KOLEGA za te stare sprawdzone firmy trochę zapłacił. Tyle , że on twierdzi jak coś droższe to lepsze . Dobrze znam dila od którego brał towar to sie śmieje z takich baranów .Kolega za 100 mety ug Euro Med - zapłacił więcej niż za apteczną jelfe. Ja tam wole swojego ATOMA NA NIC NIE ZAMIENIE :)

piuras86
30-10-12, 09:50
jak kiedyś będziesz miał okazje zasmakować z pmp to z butów cię wyrwie hehehe zajebista firma

lg team
31-10-12, 14:19
drozsze nie lepsze i odwrotnie, tak to wlasnie z tym jest bo i w jednym i drugim mozna trafic lipe

piuras86
31-10-12, 15:16
tak to jest w tym interesie niestety ani hurtownik magazynier nie wie co jest w środku ani nasz przysłowiowy diler lepiej pasuje dostawca :) bo niby skąd ?
nie raz było ze zaufany człowiek a dostał wyjebaną partie i każdy w szok wjebany ... no ale cóż ...