PDA

Zobacz pełną wersję : Suplementy BSN- cykl.



HuGsoN
29-10-12, 05:22
Witam, robił ktoś kiedyś cykl łącząc produkty tej firmy ?

Dokładnie interesuje mnie coś takiego:
No-Xplode, 2 puszki Cell Mass i duża puszka Nitrixa.
Dodatkowo BCAA, izolat, omega.

Dieta oczywiście.
Pozdr.

maniek1988
29-10-12, 08:50
A reszta z nakich firm (bialko, bcaa i omega)?

HuGsoN
24-11-12, 03:21
Witam.

Jako że jestem już 2 tygodnie na tym cyklu pragnę oświadczyć, że jest to najlepszy zestaw jaki kiedykolwiek w życiu zjadłem- tanio nie jest bo około 600 zł. W finalnej wersji: Shock Therapy Animal, BSN Nitrix, BSN Cell Mass po treningu. Dieta 95%, BCAA, Izolat Scitec zielony. Trening 5 razy w tygodniu- o efektach pisać teraz nie będę zrobię to po pełnym cyklu. Dawkowanie: 4 Caps Nitrix rano, 4 caps bezpośrednio przed treningiem ( 30 min ), Shock również jedna miarka 30 min przed treningiem, równorzędnie z nitrixem. Natomiast po treningu jedna miarka Cella. Delikatnie na początku bolał brzuch, jednak włączyłem 3 jogurty naturalne w ciągu dnia, jak i nieraz przed zażyciem suplementów i wszystko się unormowało. Nie ma jakoś tak strasznego pobudzenia i "motywacji" jak po NoxPumpie, czy FA napalm, jednak pompa na treningu przebija wszystkie inne NO jakie brałem ( Napalm, Nox, Saw- śmieć, nitrobolon- śmieć, animal pump ). Smak oceniam również pozytywnie, da się przeżyć aczkolwiek wspomnienia po wiśniowym noxie zostały :P.

Pozdrawiam, Hugson.

PS. Fallen wakacje już niedługo :) !

ht
24-11-12, 09:51
jakos do bsn nie jestem przekonany. oprocz nitrixa nic na mnie szalu nmie zrobilo. jak dieta jest to sa efekty. m sle ze bez polowy tych puszek byloby podobnie.

fallenursus
24-11-12, 15:13
PS. Fallen wakacje już niedługo :) !
mati w wakacje to juz wogole bedzie zero spania:)