PDA

Zobacz pełną wersję : brzuch



qge
18-10-12, 18:58
Witam mam kilka pytan apropo splenia tkanki tłuszczowej z brzucha . Klata , łapy , plecy , bary są ok . Ale boli mnie to za mam duzy brzuch :D . Co prawda jest kaloryfer ale pod małą warstwą tłuszczu . A więc co zrobic zeby to zrzucic a pozostale mięsnie zostaly takie , jak są . Czy dokupic białko,carbo ?? . Czy jak po silowni będe 30 min spędzal na rowerku to reszta masy tez poleci ?? . I to samo tyczy się biegania ?? . Wiem ze trzeba odpowiednio dostasowac diete , ale to wymaga wiele czasu i co prawda pieniędzy wiec proszę o porade i odpowiedz na pytania

krolik_szaleniec
18-10-12, 19:05
Daj aeroby na czczo + BCAA

Dieta z ujemny bilansem kalorycznym delikatnie

Trening siłowy

Białko nie carbo :P

I obserwuj ;)

fallenursus
18-10-12, 19:41
jak wiesz jakie wymagania to na kiego zadajesz pytanie?? jesli tobie najwolniej z bebechow tl zlazi nic ie poradzisz. dalej trzumaj diete i krec te aero jak cie nie stac lub nie wiesz jak zeby sama dieta i silowymi spalac fat.
bez poprawnej diety robienie aero nawet na kiblu nic ci nie da a bcaa beda strata kasy.

piuras86
18-10-12, 19:46
Witam mam kilka pytan apropo splenia tkanki tłuszczowej z brzucha . Klata , łapy , plecy , bary są ok . Ale boli mnie to za mam duzy brzuch :D . Co prawda jest kaloryfer ale pod małą warstwą tłuszczu . A więc co zrobic zeby to zrzucic a pozostale mięsnie zostaly takie , jak są . Czy dokupic białko,carbo ?? . Czy jak po silowni będe 30 min spędzal na rowerku to reszta masy tez poleci ?? . I to samo tyczy się biegania ?? . Wiem ze trzeba odpowiednio dostasowac diete , ale to wymaga wiele czasu i co prawda pieniędzy wiec proszę o porade i odpowiedz na pytania


masz i nie płacz

http://www.youtube.com/watch?v=KcFo955Y9_w

qge
18-10-12, 22:01
dziękuje :) jescze jedno głupie pytanie czy rowerek po silowni jest zalecany czy raczej nie ??

piuras86
19-10-12, 08:49
bardziej na bieżnie postaw oglądaj te filmiki tak jest dokładnie wytłumaczone jak ćwiczyć brzuch poprawnie rozciągać ciało

kolo jest szczupły ale to morderca ......