PDA

Zobacz pełną wersję : TEST SPONSOROWANY PRZEZ BCAA.PL Muscle Pharm Assault



maniek1988
09-10-12, 20:49
Do wypróbowania tego suplementu zachęciła mnie porcja jednego z jej składników a mianowicie - Kreatyna HCL. Po pozytywnym odczuciu jednej dawki tej kreatyny postanowiłem, że muszę spróbować formuły która zawiera ten substrat. Tym bardziej, że zapowiadała się obiecująco i kompleksowo.
Pewnie teraz zastanawiacie się o czym ja w ogóle piszę? Więc powiem krótko - Muscle Pharm Assault (http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html), to on będzie bohaterem dzisiejszej recenzji. Skład jak pisałem wcześniej na etykiecie wygląda super: Kreatyna HCL, Creapure, Bcaa w dużej dawce oraz ciekawe dodatki. Jako iż trening zaczynam przeważnie rano - praktycznie po przebudzeniu i po lekkim posiłku, jego skład mi bardzo odpowiada i jest jak dla mnie nr-em 1. Pierwszy trening i już to czego się spodziewałem. Mięsień sprawia wrażenie nie napompowanego krwią lecz nabitego i twardego jak skała. Przyjemna dla oka waskularyzacja, naprawdę robi wrażenie, nie jest on może demonem pobudzenia ale w połączeniu z jakimś stymulantem świetnie się sprawdza. Ja osobiście łącze go z thermogenikiem w tym przypadku jest to 1kaps. zawierająca 30mg Geranium, więc doznania są dość przyjemne. Według mojej opinii, produkt (a zjadłem ich już trochę, więc mam ogląd jak co działa) rewelacja.
Podsumowując jest to jeden z najlepszych przedtreningowców, które do tej pory stosowałem. Postawił bym go w jednym rzędzie z najlepszymi tego typu suplementami. Stosując MP Assault (http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html)możecie liczyć na świetny, efektywny oraz intensywny trening. Jeśli interesuje was uniwersalny środek, który wspomoże rozwój waszej masy i siły, nawet się nie zastanawiajcie tylko róbcie zamówienie i cieszcie się tym produktem - tak jak Ja.

Smak 9/10 (ja mam fruit punch)
Rozpuszczalność 10/10
Działanie 9/10


Informacja żywieniowa dla 23g:

Wartość energetyczna 40kcal
Węglowodany 9g
w tym cukry 0g
Witamina B6 14mg
Witamina B12 85mcg
Wapń 247mg
Sód 45mg
Potas 40mg
Mieszanka Assault 23000mg
Anti-FatigueAdaptionMatrix
CarnoSyn Beta-Alanina
CitrullineMalate
Dimethylglycine
RhodiolaRosea
Strength Domination & Recovery Matrix
Creapure(Monohydratkreatyny)
Con-Cret Creatine HCL (100% koncentrat kreatyny)
High Performance Energy & Intensity Amplifier
Choline Bitartrate
Tauryna
L-Tyrosyna
Medium Chain Triglycerides (MCT)
Caffeine Anhydrous
Papain 1000
Pyroglutamic Acid
L-Aspartic Acid
Camiellasinensis
Pyridoxine HCL
Methylcobalamin
3:1:2 BCAA Ratio
BCAA (L-Leucyna, L-Walina, L-Isoleucyna)
Cell Volumizer
L-Glicyna
L-Arginina Blend
(L-Arginina AKG 2:1, Di Arginine Malate, L-Argnine-HCL)
Cellular Transport Amplifier
Astragin (Notoginseng Root Ext, Astragalus Root Ext.)
Cinnulin PF (Cinnamomumburmanii extract standardized to Type-A polymers)
Muscle Hydration & Electrolyte Blend
L-Glutamine, Phosphorus, Sodium, Potassium

663266336634

Szczególne podziękowania dla Bcaa.pl (http://www.bcaa.pl/) za udostępnienie suplementu oraz wsparcie podczas testu:D
Link do produktu: http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html

luzakkk
10-10-12, 09:35
jedna porcja styknie na trening czy wiecej prochu potrzeba by osiagnac twoj stan zadowolenia :D

maniek1988
10-10-12, 09:44
Ja dawalem od 1 porcji do 2 w zaleznosci od intensywnosci danego dnia treningowego oraz samopoczucia:D

piuras86
10-10-12, 10:42
ciekawe :) lepiej zakupic tą przedtreningowke i potreningowy tej firmy czy moze polecasz cos innego ? potreningowego

maniek1988
10-10-12, 10:51
Przedtreningowke + jakas kreatynke np. najprostsze mono chyba ze cos z dodatkami to storm, green magnitude. Ja uzywalem do tego kreatyne xplode i bylem zadowolony.

piuras86
10-10-12, 11:20
hmmmm potrzebuje cos na pobudzenie bo z toboty wracam to tylko bym spał
pompa jest nawet az za dobra :-D nawet zwiekszylem ww do 500g i dupa

maniek1988
10-10-12, 11:25
No to zostly tylko pobudzacze jak Jack3d, neurocore lub nox pump.

piuras86
10-10-12, 11:37
nox pump odpada jak dla mnie kicha 2 saszety i nic :/ ale ten jack3d hmmm jak to nie pomoze to tylko amfa(kokaina dla ubogich) hehehehe

piuras86
10-10-12, 11:56
a animal rage?
lub zakupie guarane i cofe juz nie wiem tyle tego ze pod deklem sie miesza

maniek1988
10-10-12, 12:01
Jakos niedlugo bede testowal ten produkt wiec opisze natomiast po probce calkiem spoko bylo:P

piuras86
10-10-12, 12:13
po tym jack 3d czy animal rage ?
w sumie podskocze do sklepu na miejscu cos sie wymysli ale najpierw trzeba czekac na matki boskiej pienieznej hehehe

maniek1988
10-10-12, 12:30
No wlasnie wpadaj cos wykombinujemy i pogadamy na miejscu:D

luzakkk
10-10-12, 17:23
jack3d jest ok, ale wali w dynie dlugo jeszcze po treningu

piuras86
10-10-12, 19:14
a no właśnie ja musze mieć coś na pobudzenie kiedys miałem takie shoty nazywało sie to stinger czy jakos tak

maniek1988
10-10-12, 19:21
Powinno tez sie cos na pobudzenie znalezc ale zobaczymy jak juz bedziesz zdecydowany:D

piuras86
10-10-12, 20:28
zdecydowany hehehehe cały czas siedze na stronie przeglądam te produkty i w oczach mi sie już pierd heheheeh

mam tą kreatynę z peak,amino 6600 troche tam zostało carbo to w saszetkach bcaa na 100% musze kupić i coś zeby nie czuć sie jak zużyty kondon ;/ guarana + cofa czu uj wie co

piuras86
20-10-12, 18:13
Do wypróbowania tego suplementu zachęciła mnie porcja jednego z jej składników a mianowicie - Kreatyna HCL. Po pozytywnym odczuciu jednej dawki tej kreatyny postanowiłem, że muszę spróbować formuły która zawiera ten substrat. Tym bardziej, że zapowiadała się obiecująco i kompleksowo.
Pewnie teraz zastanawiacie się o czym ja w ogóle piszę? Więc powiem krótko - Muscle Pharm Assault (http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html), to on będzie bohaterem dzisiejszej recenzji. Skład jak pisałem wcześniej na etykiecie wygląda super: Kreatyna HCL, Creapure, Bcaa w dużej dawce oraz ciekawe dodatki. Jako iż trening zaczynam przeważnie rano - praktycznie po przebudzeniu i po lekkim posiłku, jego skład mi bardzo odpowiada i jest jak dla mnie nr-em 1. Pierwszy trening i już to czego się spodziewałem. Mięsień sprawia wrażenie nie napompowanego krwią lecz nabitego i twardego jak skała. Przyjemna dla oka waskularyzacja, naprawdę robi wrażenie, nie jest on może demonem pobudzenia ale w połączeniu z jakimś stymulantem świetnie się sprawdza. Ja osobiście łącze go z thermogenikiem w tym przypadku jest to 1kaps. zawierająca 30mg Geranium, więc doznania są dość przyjemne. Według mojej opinii, produkt (a zjadłem ich już trochę, więc mam ogląd jak co działa) rewelacja.
Podsumowując jest to jeden z najlepszych przedtreningowców, które do tej pory stosowałem. Postawił bym go w jednym rzędzie z najlepszymi tego typu suplementami. Stosując MP Assault (http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html)możecie liczyć na świetny, efektywny oraz intensywny trening. Jeśli interesuje was uniwersalny środek, który wspomoże rozwój waszej masy i siły, nawet się nie zastanawiajcie tylko róbcie zamówienie i cieszcie się tym produktem - tak jak Ja.

Smak 9/10 (ja mam fruit punch)
Rozpuszczalność 10/10
Działanie 9/10


Informacja żywieniowa dla 23g:

Wartość energetyczna 40kcal
Węglowodany 9g
w tym cukry 0g
Witamina B6 14mg
Witamina B12 85mcg
Wapń 247mg
Sód 45mg
Potas 40mg
Mieszanka Assault 23000mg
Anti-FatigueAdaptionMatrix
CarnoSyn Beta-Alanina
CitrullineMalate
Dimethylglycine
RhodiolaRosea
Strength Domination & Recovery Matrix
Creapure(Monohydratkreatyny)
Con-Cret Creatine HCL (100% koncentrat kreatyny)
High Performance Energy & Intensity Amplifier
Choline Bitartrate
Tauryna
L-Tyrosyna
Medium Chain Triglycerides (MCT)
Caffeine Anhydrous
Papain 1000
Pyroglutamic Acid
L-Aspartic Acid
Camiellasinensis
Pyridoxine HCL
Methylcobalamin
3:1:2 BCAA Ratio
BCAA (L-Leucyna, L-Walina, L-Isoleucyna)
Cell Volumizer
L-Glicyna
L-Arginina Blend
(L-Arginina AKG 2:1, Di Arginine Malate, L-Argnine-HCL)
Cellular Transport Amplifier
Astragin (Notoginseng Root Ext, Astragalus Root Ext.)
Cinnulin PF (Cinnamomumburmanii extract standardized to Type-A polymers)
Muscle Hydration & Electrolyte Blend
L-Glutamine, Phosphorus, Sodium, Potassium

663266336634

Szczególne podziękowania dla Bcaa.pl (http://www.bcaa.pl/) za udostępnienie suplementu oraz wsparcie podczas testu:D
Link do produktu: http://www.bcaa.pl/muscle_pharm/assault_736g_promocja_2975.html




Dzisiaj zakupiłem zgodne z opisem fajna petarda w połączeniu z kofeiną na treningu mięcho nabite 100% zadowolenia !
po treningu norma kreatyna +15 g EAA + 39g Carbo :) i jest git

maniak7000
30-01-13, 04:29
testowałem i mam w zanadrzu małą puchę tego cuda, smak w normie ale to nie ma znaczenia - dobry produkt