PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w wybraniu odżywek



szwed78
03-10-12, 20:48
Przedstawię się nazywam się Krystian mam 16 lat. Ważę 74kg 177cm wzrostu, ćwiczę już od 3 miesięcy bez przerwy i chciałbym zakupić jakieś odżywki tylko kompletnie nie wiem jakie czy ktoś mógłby mi pomóc ? Pierwszy miesiąc ćwiczyłem biorąc kreatyne olimpa i białko garniera. I teraz 2 miesiące już bez niczego na sucho podnoszę 107kg na klatę Chcę uzyskać jak największe efekt w sile i w zdobywaniu masy mięśniowej

szycha
03-10-12, 21:20
Zacznij dobrze żryć a masa pójdzie sama. I CO TO U LICHA BIAŁKO GARNIERA? HE HE...

szwed78
03-10-12, 21:32
Nad masą jestem zadowolony może jakieś 6kg chciałbym złapać. Najbardziej zależy mi na wyrzezbieniu się jeszcze bardziej i żeby masa mięśniowa była jeszcze większa.

I poszukuję odżywek które trochę mi pomogą bardziej spompować mięśnie, dadzą przyrost siły. Chciałbym w ciągu 2 miesięcy 120 na klatę brać czyli 13kg więcej niż teraz.

Jaco90
03-10-12, 23:14
Jak byś na początku 4 miechy na sucho leciał chociaż ew z białkiem czy gainerem wg braków w diecie i teraz wziął krete było by dużo lepiej. Jeśli serio podnosisz 107 to naprawdę ładnie. No chyba że na atlasie to podziel to na 2 :D Jak brałeś mono i działało to znowu mono weź , skoro i tak weźmiesz, ja bym odczekał. Bo cm3 nie jest dla osób z takim pro stażem. Jakieś aakg z supli przed treningiem możesz spróbować. Ale to twoja sprawa. Z samego początku zawsze ładnie idzie, później coraz gorzej dlatego też bierze się coraz to mocniejsze suple. A jak ty będziesz w ciągu pół roku jadł co chwile kreatyne itd to za jakiś czas żaden suplement Ci nie pomoże bo przestanie działać , jedynie doping. Tak dla wiadomości kreatyna mono to bardziej masa cm3 daje więcej siły. Więc sam wybieraj . Przy dobrej diecie tez urośniesz. Dieta i trening to 70% sukcesu. Pozdro

szwed78
04-10-12, 12:18
Nie 107 podnoszę na normalnej ławeczce mam nawet filmy które robię jak kładę się pod nowy rekord :) Hm dietę jakoś tam mam trenuje 6 razy w tygodniu ostatnio boli mnie prawa część pleców od tych ciężarów i nie wiem czy z tym udać się do lekarza. Czyli proponujesz mi żebym poćwiczył jeszcze miesiąc na sucho i dopiero wziął aakg i jakąś kreatyne?

opalinho
04-10-12, 13:37
. Tak dla wiadomości kreatyna mono to bardziej masa cm3 daje więcej siły. Pozdro


Możesz rozwinąć tą złotą myśl?

maniek1988
04-10-12, 13:41
Chyba mu chodzilo o to ze Mono jeszcze zatrzymuje wode w organizmie a cm3 tego nie robi przez co ludzie chetnie stosuja mono przy cyklach masowych aby sylwetka wydawala sie pelniejsza przez podlanie woda.

Baloniarz
04-10-12, 13:42
Hehe w necie pełno takich stwierdzeń :), czytając tych matołów aż żal dupe ściska :P
Mono zalewa mięśnie wodą normalnie tak to widać i czuć że szok prawie jak na omce robi się z gęby księżyc w pełni, natomiast cm3 działa jak oxa w ilości 70mg/ed, siła idzie z serii na serie, 2 dni i ciężaru brakuje na siłowni aby do klaty dołożyć :P
Wy tak nie macie ?? hehe...

maniek1988
04-10-12, 13:45
Ja caly rok na mono chodze spuchniety i na silce sie pytaja co biore a ja odpowiadam wtedy Mono i wszystko jasne:D

szwed78
04-10-12, 14:31
A co co jest dokładnie mono? za ile to mogę kupić może ma ktoś link do tego gdzie mogę to tanio kupić. I co to jest cm3? też prosiłbym o pewną nazwę. Czy mogę to stosować razem i jak to stosować ?

Baloniarz
04-10-12, 14:44
Ups...
Zacznijmy od tego co wiesz ? :)

szwed78
04-10-12, 14:49
To może inaczej napisałem szukam pomocy a nie sprawdzenie mojej wiedzy... Każdy od czegoś zaczyna wiec proszę mnie zrozumieć i nie docinać ćwiczyłem cały czas można powiedzieć że na sucho i co w tym dziwnego że nie wiem pewnych rzeczy? w odżywkach jestem zielony dla tego szukam pomocy tu na forum.

Baloniarz
04-10-12, 14:53
Nic dziwnego, każdy jest tu po pomoc i nie każdy wszystko wie, dlatego najpierw poczytaj sobie bo co to jest mono czy cm3 to już mój syn 5 letni wie jak mi sypie do szklanki 5g :)

maniek1988
04-10-12, 14:53
A co co jest dokładnie mono? za ile to mogę kupić może ma ktoś link do tego gdzie mogę to tanio kupić. I co to jest cm3? też prosiłbym o pewną nazwę. Czy mogę to stosować razem i jak to stosować ?

A wiec od początku istnieje cos takiego jak kreatyna jest to suplement ktory ma na celu pomoc w budowie masy miesniowej w poprawie sily i wytrzymalosci. Stosuje sie ja wlasnie dla tego. Sa rozne rodzaje kreatyny monohydrat najbardziej popularna i najstarsza forma ktorej efektem ubocznym jest zatrzymanie wody w organizmie. Druga forma kreatyny jest np. jablczan wystepuje i pod tym wlasnie kryje sie nazwa Cm3 a dokladnie produktu firmy Trec jednego z najbardziej popularnych jablczanow kreatyny.
http://www.bcaa.pl/?m=b&q=kreatyna&x=0&y=0 tu masz link do kreatyn.

Baloniarz
04-10-12, 14:58
Kolega ma sklep to mu zależy :P

szwed78
04-10-12, 15:00
Baloniarz (http://www.e-gym.pl/member.php?21517-Baloniarz) nie no rozumiem takiej odpowiedzi szukałem jak najbardziej poczytam o tym.

maniek1988 (http://www.e-gym.pl/member.php?22724-maniek1988) co mi polecasz żebym teraz brał? te kreatyny mono i cm3 i coś do tego może jeszcze czy to wystarczy na razie? Wysiłek fizyczny mam bardzo duży 6 razy w tygodniu na siłowni siedzę po 2h.

Do tego dochodzi co drugi dzień sparing z workiem:)

maniek1988
04-10-12, 15:08
Czyli jeszcze raz chodzisz na silke i trenujesz sztuki walki?
Potrzebujesz cos co pozwoli ci nabrac wiecej sily?
Co jest twoim priorytetem silka czy sztuki walki?

fallenursus
04-10-12, 15:29
moze nie siedz po 2 h szesc razy na tydz na silce tylko idz max 4 na godzine i cwicz?

opalinho
04-10-12, 17:37
Śmiać mi się chce jak ktoś pisze że kreta "trzyma wodę". Ile tej wody trzyma,gdzie,kiedy? Retencja to jest po Omnadrenie, mecie, długich estrach testa, anapolonie(podobno, nie wiem bo nie brałem :D) ale po krecie jest to minimalny efekt, bez przesady. Zakup sobie monohydrat kreatyny(creapure), po treningu wez kopiatą lyzke stołową proszku, wsyp do pyska i obficie popij, do tego z rana mała lyzeczka na czczo. W dni nietreningowe starczy z rana ta mala na czczo.

szwed78
04-10-12, 19:10
Czyli jeszcze raz chodzisz na silke i trenujesz sztuki walki?
Potrzebujesz cos co pozwoli ci nabrac wiecej sily?
Co jest twoim priorytetem silka czy sztuki walki?

Tak trenuję Krav Mage niestety teraz mam problem z dojazdem na treningi więc do końca zimy będę musiał sobie odpuścić. Jestem zadowolony ze swojej siły jednak chce więcej potrzebuje czegoś co pozwoli mi nabrać więcej siły oraz powiększy moją masę mięśniową(2cm chciałbym powiększyć swój biceps . Obecnie siłownia jest na pierwszym miejscu więc na razie na tym bardziej się skupię KravMage mam 2 razy w tygodniu w sumie jakoś ogarniam. A poszukuje właśnie czegoś na siłę i na tą masę mięśniową żeby była większa. Może dodam zdjęcia może coś pomogą ?

opalinho (http://www.e-gym.pl/member.php?15735-opalinho) monohydrat kreatyny(creapure) za ile to kupię ?

Baloniarz
04-10-12, 19:43
Tak dodaj jakieś foto obadamy co jest nie tak :) bo może przesadzasz a szczerze to te 2cm będą niezauważalne :)

maniek1988
04-10-12, 20:07
monohydrat kreatyny(creapure) za ile to kupię ?

http://www.bcaa.pl/mex_nutrition/pure_creatine_540g_2950.html
http://www.bcaa.pl/inkospor/x_treme_creatine_500g_3020.html
http://www.bcaa.pl/olimp/creatine_1000_300tab_2143.html

To tak na poczatek masz pare.

szwed78
04-10-12, 22:36
66136614
Tak to wygląda myślę że tyle wystarczy? ewentualnie mogę jeszcze kilka zrobić. I co o tym sadzicie nad czym muszę popracować?

Baloniarz
04-10-12, 22:41
A łańcuch to trza było od razu że łańcuch z dresiwem :P
Te plecy gdzieś już widziałem...

szwed78
04-10-12, 22:48
Wstawiałem je tu na forum na nasze plecy.

Hm a czy jest możliwość przyjmowania dwóch Creatyn na raz czyli cm3 + mono?

maniek1988
04-10-12, 22:54
Jest tylko po co? Maja praktycznie takie samo dzialanie wystepuja tylko pod inna postacia...

szwed78
04-10-12, 23:00
Aha ok to kupię te mono i co do tego ?