PDA

Zobacz pełną wersję : Witam co na drugi cykl wybrac?



Karagel
02-10-12, 16:07
OLIMP KREATYNA KRE-ALKALYN 2500 pierwszy brałem to plus bcaa było do tego.

Na drugim nie wiem co wybrać większość kreatyn w tej samej cenie ale która dobra nie mam pojęcia. Olimp można odrazu odrzucić bo słabo działa jak dla mnie. Myślę nad universalem ale nie wiem juz sam.

Chcę_być_wielki
02-10-12, 16:56
universal bardzo dobrze działa ;)

opalinho
02-10-12, 18:12
Optimum, Fitmax działają jak trzeba. Mono z Olimpa również działało ok więc nie wiem czemu Ciebie nie ruszało.Może dietka lub trening kulały? Nie wiem też czego Ty się spodziewasz po krecie. Mono jak mono, wiekszość działa więc kieruj się ceną.

rafalkomando
03-10-12, 11:09
Hmm..co do Olimpa ma dobre kreatyny nie wiem czemu jestes zawiedziony?. moze własnie tak jak kolega wyżej napisał? dieta lub trening kuleje.. jak tak to kupic universala czy jeszcze lepsza kreatynke i również nic ci nei da. :) powiem ci tak na mnie mono tez słabo działa .. moze czas spróbowac mieszanki kreatyn ? cell pump,xpand? no xplode ?moze to cie ruszy. do tego jakies suple uzupełniające diete i powinno byc ok. a bcaa miedzy czasie mozesz stosowac bo to super sprawa pozdrawiam :)

Baloniarz
03-10-12, 11:24
Jakie mono byś nie kupił będzie działać...

BigS
03-10-12, 17:11
Uniwersal shock + storm polecam dla mnie to genialne

kupie se znowu :) pewnie

shock to mną rzucał heh :)

fallenursus
03-10-12, 18:11
Jakie mono byś nie kupił będzie działać...

sa ludzie ktorzy slabo lb wogole nie reaguja ns kretke.

rafalkomando
03-10-12, 20:31
własnie nie ma reguły ze zawsze działa... na mnie słabo działa nawet jak dieta perfwekt i trening a jakies staki czy cos kopia pieknie :) tak jak kolega psiał wyzej shock + storm robi dobra robote :) to juz twój wybór... chcesz mono to kup zobaczysz jak działa na ciebie.

Karagel
18-10-12, 19:24
MUSCLE PHARM ASSAULT 740g a ktoś z was brał może coś takiego ?