PDA

Zobacz pełną wersję : bcaa



mlody1144
30-09-12, 17:56
Siema, jestem po powrocie z Uk, ja nigdy duzy nie bylem ale cos zawsze sie cwiczylo, w UK zalało mnie dosyc duzo a teraz zalezy mi zrzucic kilka kilogramow, diety wylicxczonej nie dam radu stosować mam swiadomosc tego ze bez niej bedzie duzo trudniej mimo wszystko prosze o pomoc, thermo stim 2kapsy dziennie +bcaa 1g/10kg masy ciala przed i po treningu bedzie ok? ogolnie zastanawiam sie nad jakims mocniejszym spalaczem doczynienia z odrzywkami mialem juz nie raz, wiek 19 lat, co wiecej to pytac pozdro

piuras86
30-09-12, 18:03
30g bcaa dziennie to minimum nie zaszkodzi 40g z rana przed po treningu i przed snem najlepiej z szejkiem proteinowym i dodatkiem glutaminy :P
thermo ok ale dietka glutaminę jeszcze zakup i kreatynę biegaj

trening rozplanuj pod cel

mlody1144
30-09-12, 18:06
kreatyne do redukcji? trening mam pod redukcje, aeroby tez sa, zastanawiam sie co do spalacza czy nie kupic cos mocniejszego

maniek1988
30-09-12, 19:19
Jak najbardziej bedzie dziala jako antykatabolik a dodatkowo zniweluje w jakims stopniu spadek sily:D

yaro09
30-09-12, 20:29
ja ładuje amino jak mówił piuras, rano na czczo, przed tren, po tren, i wieczorem

maniek1988
30-09-12, 20:36
ja ładuje amino jak mówił piuras, rano na czczo, przed tren, po tren, i wieczorem

Duza dawka ale jak najbardziej sie podlaczam to juz hard core mozna przed i po tylko albo rano, przed i po treningu tez bedzie jak najbardziej ok.

ht
30-09-12, 20:57
przed snem walicie bcaa??

maniek1988
30-09-12, 21:04
Chlopaki chca jak najlepszej regeneracji wiec wala i tak:D

mlody1144
30-09-12, 22:33
ja bcaa przed i po treningu daje, jakos z tej kreatyny chyba nie skorzystam, mono zapodam jak zrzuce te kilka kg, a co do spalacza to co powiecie moze cos mocniejszego?

yaro09
30-09-12, 23:08
przed snem walicie bcaa??

ja robie dokładnie tak, ze mam takie amino od fitmax, bcaa+eaa i je biorę razem z kretą na czczo rano.
przed tren kreta + bcaa z olimpu
po tren kreta (juz mniejsza dawka) + eaa z olimpu
i wiczorem (jakies 2h przed snem) biore te amino co rano, czyli bcaa+eaa
przed snem bezposrednio białko jakies wolno wchłaniane

wszystko tez zalezy od godziny treningu, zarcia itd, nieraz jakiejs porcji nie wezmę, ale mniej wiecej tak to u mnie wyglada.
zacząłem tak jakies 2-3 tygodnie temu tak brac. wczesniej tylko przed i po tren dawałem amino.
ale jakos mi to pasuje, zacząłem rosnąc :)
dawka moze i duza, ale dawkowanie z opakowania cos na mnie nie dziala. musze sam próbowac