PDA

Zobacz pełną wersję : prosze o pomoc w ustaleniu planu cwiczen



e2rd
28-09-12, 21:00
Witam. prosze o pomoc.
mezczyzna
wzrost 179 cm
waga 71kg ok
wiek 19 lat
Chcialbym zbudowac tkanke miesnowa, zezbe
w wieku 15 lat cwiczylem roczek na silowni i mi duz dalo bo przed tym jak stanolem bokiem to nie bylo mnie widac. troche bialka zjadlem i ciut kreatyny w puzniejszej fazie.Potem przerwa i tak od 2 lat cos troche czasem na silowni jestem. teraz 4 mies wogole gdyz jestem za granica i nie mam dostepu.Lecz zaczolem w domu cwiczyc.niestety w godzinach od 20-21 bo tylko w tedy moge. ale moj plan jest zly, boje sie ze spale miesnie. jest on nastepujacy: 1 dzien
brzuch,biceps, plecy
2dzien:
brzuch, triceps, przedramie
3dzien:
brzuch, barki, klata (klate robilem tylko robiac pompki na szeroko 6 seri po 30)
i tak w kolko 1 ,2,3,1,2,3,1,2,3...
Prosil bym o pomoc bo chce cwiczyc tylko nie wiem jak to robic aby byly efekty ale nie wyrzadzic szkod organizmowi a to wazne. Dostepne przyzady:
-hantla narazie jedna i to jest problem 10 kg ale probuje ogarnac 2 ciezsze jak bd tzreba
-drazek
duzo checi i wytrwalosci naprawde
Duzo na roweze jezdze, uprawialem kolarstwo extremalne. lecz zakonczylem w tym roku na wiosne, grywam w tenisa
To troche smieszne :yawn: i te moje dostepne srodki ale moze ktos kto sie zna mi pomoze bo to wazne dla mnie.prosze o pomoc dziekuje z gory
e2rd
pozdrawiam

raczeek_87
29-09-12, 15:50
Stary takich pytań jest tu tysiące , poczytaj - poświęć trochę czasu skoro twierdzisz , ze checi i wytwałosci masz na prowde dużo i ułuż sobie jakis porządny plan treningowy który możesz wykonywać w domu . Zainwestuj w 2 hantle z porzadnym obciążeniem i wracaj z pytaniem , bo tu juz nikomu sie nie chce odp jak słyszy o takim samym pytaniu co 2 dzień , mnie też krew zalewa .
Wiec nie opierdalaj sie i nie czekaj na gotowca jak pani lekkich obyczajów na jedyńcę tylko bierz sie do roboty !