PDA

Zobacz pełną wersję : odżywki



YhY
26-09-12, 18:40
Witam nazywam sie Sebastian mam 16 lat ćwiczylem 2 miesiące mialem przerwe 2 miesięczną i teraz z powrotem cwicze.W tych 2 miesiącach przez 6 tygodni bralem Creatine FitMax Creapure / i teraz z powrotem ją biorę juz prawie 2 tygodnie ale w tym tygodniu mi sie skonczy i mam zamiar kupic.

http://www.bcaa.pl/scitec/100_creatine_ultrapure_500g_2387.html

I do tego jakies bialko albo gainer ale nie wiem jakie i czy ta creatina jest w porządku ?
ważę 58kg i mam 175cm wzrostu. Pozdrawiam licze na pomoc.

krolik_szaleniec
26-09-12, 18:45
Dieta Przyjacielu... a nie kreatyna :)

Sama skóra i kości... ;)

Baloniarz
26-09-12, 18:54
Kapitalna kreatyna, najczystsza z możliwych, najlepsza z najlepszych, najmocniejsza z mocnych.
10kg czystej masy pykniesz bez problemu, jak nie więcej :)
Pozdro.
Chris :)

YhY
26-09-12, 19:04
no wiem ze dieta ale niestety nie przytyje mialem juz wszystkie diety i bez skutku mam helikobakter i zapalenie blony żluzowej moze dlatego. czekam na inne odpowiedzi

piuras86
26-09-12, 19:23
a ile trzymałeś diete ?
co jadłeś ?
w akich godzinach odstępy czasowe
daj spokoj z kreatyną i innymi masz 16 lat i175 wzrostu i wagę przepiórki ...... nie chce ci się jeść ?

rób koktajl
ser biały tłusty
banan
kiwi
2 paski czekolady
pij to z rana i na noc bądź też po treningu

trening systematyczny tak samo z jedzeniem nie możesz jeść pij taki koktajl w tym wieku hormony szaleją ale mało kto potrafi to wykorzystać

trenuj ciężko nogi i plecy nie zapominając o reszcie ale te 2 grupy najmocniej

Baloniarz
26-09-12, 19:35
Kolega ma 16 lat to co może jeść :)
2 kanapki z pasztetem na śniadanie, do szkoły kolejna kanapka, po szkole zupa ziemniaczano/makaronowa z innymi warzywami, na kolacje kiełbasa gotowana :)

YhY
26-09-12, 20:21
jam rano teraz 2 bolki z tuńczykiem potem w szkole 2 bolki szynką potem zupa albo mieso na obiad potem 2 bolki z c pasztetem pomidorem i ogorkiem a jeszcze wieczorem cos. nie mam wgl czasu na diete szkola itp . a chce jakos przytyć ale nie moge nigdy nie moglem ale cwicze 3 dni w tygodniu po 1 godz albo wiecej placy nogi brzuch klatka plecy tricept i ogolnie łapy.

szycha
26-09-12, 21:30
Młody, niektórzy z nas mają rodzinę, małe dzieci i jakoś mamy czas na trzymanie diety, więc przestań się użalać nad sobą i w zacznij wpierdalać mięcho!!! DUŻO MIĘCHA, RYŻU, MAKARONU, KASZY, NABIAŁU, JAJEC, RYB, WARZYW ITD.

Baloniarz
27-09-12, 13:57
Ci co mają rodziny mają moim zdaniem łatwiej trzymać dietę, po prostu robisz na co masz ochotę.
Gdy miałem 16 lat jadłem to co w lodówce i na obiad, nigdy nie myślałem że będę kiedyś gotował sobie obiadki :)

szycha
27-09-12, 15:10
Raczej trudniej, praca, dzieciak do przedszkola zaprowadzić i odebrać, ale dla chcącego nic trudnego. Dlatego śmiać chce mi się jak widzę posty, że nie mają czasu jeść bo szkoła i inne duperele. Po prostu nie chce się im. Pozdro.

Baloniarz
27-09-12, 15:20
Po prostu jak mama nie przypilnuje to się nie je :)

piuras86
27-09-12, 15:27
kurde u mnie się 3 tyg temu syn urodził i jakos daje rade ... młody woli chyba jak jemu mama zrobi papu hehehehe

jak ja bym do szkoły chodził to bym sobie naszykował kanapek z mięsem i co przerwa takie małe posiłki :D i do tego są 2 dłuższe przerwy chyba juz nie pamietam hehehe 2 poemniki z jedzeniem z makaronem i kurczakiem w drugim jakaś sałatka i gitara wszystko do ogarnięcia :D

YhY
27-09-12, 16:17
... Dietę trzeba trzymać porządnie a jak ja mam zaraz 17 lat to co weekend mam jakis melanż albo jade do klubu albo wgl mnie nie ma caly weekend . i jak tu diete trzymac .. nie chce wygladać jak jakiś kulturysta czy cos podobnie chce tylko troche przytyc a mieć ładną rzeźbę ..

DTX
27-09-12, 16:23
To robisz jedzenie na caly weekend i jazda, nie widze problemu. A pic przeciez nie musisz...

YhY
27-09-12, 16:36
ja widze problem bo jak wychodze z domu w weekend o 17 i wracam albo rano albo w nocy to nie bede lazil z jedzeniem i sztucami po miescie albo po imprezie .... tak sie nie da po prostu

DTX
27-09-12, 16:40
dobra, dopiero skumalem ze 17 lat, tak to do samochodu mozna zapakowac. pozostaje Ci wczesniej wczesniej wszamac wiecej i jakiegos czita na miescie.

YhY
27-09-12, 16:49
nie po prostu wy nie rozumiecie tego że ktos idzie do szkolo na 8 do plecaka nawet mi sie to nie zmiesci po szkole ide do kina ćwiczyć na koncerty do domu nie wracam dopiero o 17-18 gdzies potem mam silownie i gdzie tu czas na jedzenie .... mylsalem ze moge sobie cos kupic aby przytyc nie chodzi mi o jedzenie albo o jakoms odżywke nie wiem sam ... ale aby dalo efekt .

DTX
27-09-12, 17:56
sorry zioom, nie kupue tego.
tez ide do szkoly na 8 (z domu wychodze 6:50) i tez czesto siedze do 17, a pomimo tego szama trzymana. kup sobie torbe sportowa, to sie wszytsko zmiesci. odzywka takich strat nie nadrobisz... przestan szukac wymowek

.rocky
27-09-12, 18:07
jak ci grafik dnia nie pozwala na posilki to sie nie zmuszaj nie kazdy na swiecie musi byc dupny

fallenursus
27-09-12, 18:18
grafik
sniadanie
szkola
chlanie
w miedzyczasie klata bic bo cza w remizie na pokaz miec.
to nawet mlody zrozumial ze tak dlugo nie pociagnie.... a do mlodego ziomus to ci duuuuuzo brakuje.

YhY
27-09-12, 19:05
to mi w chuj pomogliście dzieki ...

maniek1988
27-09-12, 19:59
Rady dostales dobre a ze nic cudownego na mase nie wymyslili to nie nasz problem i bez takich tekstow bo bedziemy inaczej gadac,

gangster
28-09-12, 16:08
Trening z dietą musi być połączony,mięśnie trzeba z czegoś zbudować i je utrzymać,nie jesz nie rośniesz-proste.