PDA

Zobacz pełną wersję : będzie z czasem coś z tego?



gacek87
19-09-12, 10:58
Posiłki(moja przykładowa dieta)

1.Jajecznica z 3jaj,pomidor,szynka
2.Duża maślanka
3.Pierś z kurczaka lub kotlet
4.fasola na ciepło, lub ciecierzyca lub ryba z puszki(tuńczyk lub śledź)
5.3kromki z szynką i pomidorem

w Dni treningowe przed i po treningu creatyna(monohydrat) + Bcaa
w Dni nie treningowe nadczo creatyna(monohydrat+Bcaa

Zatem pytanie czy z upływem czasu jak będę sumiennie stosował tak rodzaj diety i dokładał do tego wyżej podaną suplementacją to cos uzyskam? tak w przepływie kilku miesięcy?. Proszę o odp. Z góry dzięki i pozdrawiam

maniek1988
19-09-12, 11:04
I to jest wszystko co jesz? Poczytaj w dziale Dieta i zobacz przykładowe zestawienia posiłków i wtedy coś zaproponuj według mnie to trochę za mało.

opalinho
19-09-12, 12:29
Na co będziesz stosował to "coś" bo dietą to trudno nazwać? Jaki cel masz?

gacek87
19-09-12, 12:33
Przybrać trochę na masie, min zwiększyć rozmiar łapy, z 39cm które obecnie posiadam do 41,42

raczeek_87
19-09-12, 13:02
to bedzie jak walka z wiatrakami , miesnie nie maja paliwa do rozwoju .
Ja osobiscie bym proponował zmienic zwyczaje zywieniowe , nie mówie że musisz zaraz wydawać kupe kasy na żarcie , ale na pewno lepiej te pieniążki w szame zainwestowań niz w creatyne.na przykład .

1.Jajecznica z 3jaj,pomidor,szynka - s dorzuć ze 100g chleba razowego
2.Duża maślanka - tu to poleciałeś na maksa - 100g ryżu + 200 g miecha + warzywko
3.Pierś z kurczaka lub kotlet -100g ryzu + warzywa jakies
4.fasola na ciepło, lub ciecierzyca lub ryba z puszki(tuńczyk lub śledź)-- normalny obiad , co mama zaserwuje
5.3kromki z szynką i pomidorem - jak cos zostanie z obiadu nałóz porzadna porcie ziemniaków + jakies jajko sadzone czy mieso
6.200g twarogu
Mimo to jeszcze bym duzo zmienił , ale juz są przynajmniej jakieś wartości kaloryczne ,
bo to co wypisałeś wcześniej to zostawiam bez komentarza ............
.