PDA

Zobacz pełną wersję : co na początek...



skipper
14-09-12, 17:08
Witam, zaposałem się na to forum z wiarą że otrzymam odpowiedź na moje pytania. Otóż mam 29 lat, wzrost 170 cm przy wadze 60 kilo:( . Odżywiam się normalnie lecz niestety moja sylwetka pozostawia wiele do życznia. Chcialem prosic o jakaś radę/wskazówkę jak przybrać na masie? Dużo biegam i gram w piłkę nożną raz w tygodniu. istnieją jakies suplementy(wspomagacze) które przy moim trybie życia(praca siłowa) . Oczywiscie nie wykluczam treningow silowych, niestety na poczatek w obrebie domowym, spowodowane jest to godzinami pracy:( Za wszelka udzielona pomoc bede wdzieczny.

fallenursus
14-09-12, 17:15
istnieja.
wolowinka, kurczaczek,indyczek,rybki,jajeczka, ser bialy, wieprzowinka,baraninka,koninka,ryz,makaron,platki owsiane,wafle ryzowe, oliwa z oliwek z oestek winogron z orzechow z migdalow itp itd..ale wszystko w duzych ilosciach. tak pojedz ze 6-8 tyg i wroc. w miedzyczasie tematy podwieszo e w dzialach dieta/trenining a w ramach odprezenia podwieszone w dziale hydepark

maniek1988
14-09-12, 17:16
Opisz mniej wiecej jak wyglada twoja sylwetka lub najlepiej daj jakies fotki. Podstawa ogolnie zmiany sylwetki jest odzywianie radzil bym poczytac jakies arty odnosnie liczenia bilansu oraz zdrowego odzywiania. To tak na pczatek. Luknij rowniez w dzile trening o treningu domatora tez powinno pomoc.

skipper
14-09-12, 17:40
hmm...opisac sylwetke? poprostu jestem chudy:( Waze 60 kilo:(

maniek1988
14-09-12, 17:42
No to w takim razie postepuj wedlug wczesniejszych naszych rad.

maniak7000
15-09-12, 16:09
hmm...opisac sylwetke? poprostu jestem chudy:( Waze 60 kilo:(

niestety w takim układzie dopracuj podstawy, suplementy fajna sprawa - ale nie zastąpią Ci diety

krolik_szaleniec
15-09-12, 18:49
Nu... dieta to podstawa, pewnie jesteś ekto do tego strasznie aktywny...

Zwiększ dawkę węgli w diecie do około 7g na 1 kg masy ciała

I trening siłowy na masę, bez maszyn, jednostwowych ćwiczeń itp... Tylko sztanga i hantle, ćwiczenia wielostawowe, trening tak abyś się w 70min wyrobił...

raczeek_87
15-09-12, 19:26
napisz dokładnie co i ile jesz , w jakich porach itd.