PDA

Zobacz pełną wersję : żona prosi o poradę



żonka:)
13-09-12, 15:46
Drodzy panowie hmmm...mam do was małe pytanie i prosze jeśli ktoś ma pisać jakieś głupie dogryzki, to szkoda i mojego i wasze czasu.
Moj maz od jakiegos czasu bierze sterydy, nie wiem w jakich ilościch wiem jedynie co, a mianowicie jest po 1 cyklu z tescia i wistrol obowiazkowo clomid do tego. Za jakiś czas chce zaczac 2 cykl, jego argument jest taki że ze względu na wskazania lekarskie nie powinno się nigdy brać 1 cyklu tylko jak juz to 2, ale oczywiście w odstępie czasowym.Moje pytanie czy rzeczywiście tak jest z tymi cyklami,że powinno się,jeśli już się zdecydowaliśmy na doping wziąść 2 a nie 1 cykl.Bardzo proszę o poradę i powiedzcie jeszcze, czy facetowi może "odbić" to 1 cyklu?

raczeek_87
13-09-12, 16:57
Uważam ,że z tym pytaniem powinnaś sie udać do męża .
Skoro siega za wspomaganie , to za pewne wie co robi , a jeżeli po ślubie nie stać was na wspólną szczerą rozmowę to szczerze jest mi przykro .
Wątpie żeby ktoś odp, ci na pytanie ... Pozdrawiam

kubaCK
13-09-12, 19:35
no lepiej zeby zaden dobrodziej sie nie wypowiadal.

Micek185
13-09-12, 20:51
Uważam ,że z tym pytaniem powinnaś sie udać do męża .
Skoro siega za wspomaganie , to za pewne wie co robi , a jeżeli po ślubie nie stać was na wspólną szczerą rozmowę to szczerze jest mi przykro .
Wątpie żeby ktoś odp, ci na pytanie ... Pozdrawiam

nic dodać nic ująć.

a jeśli chodzi o moją rade to ja bym zrobił z 10cykli a później bił swoją żonę za to że jest taka wścibska, nie ma do mnie zaufania i nie potrafi zrozumieć tego co robię.
Wiem jestem chujem.dziękuję i pozdrawiam.

ana0609
13-09-12, 21:36
nic dodać nic ująć.

a jeśli chodzi o moją rade to ja bym zrobił z 10cykli a później bił swoją żonę za to że jest taka wścibska, nie ma do mnie zaufania i nie potrafi zrozumieć tego co robię.
Wiem jestem chujem.dziękuję i pozdrawiam.

A może gdyby mąż raczył odpowiedzieć na pytania żony to ona nie musiałaby zadawać takich pytań na forum ? Zaufanie dotyczy obydwu stron , widać on też nie potrafi jej zaufać i powiedzieć otwarcie o tym co robi i dlaczego to robi . Ale przecież prawdziwy facet ma swoje sprawy i swoje życie i żonie nic do tego a jak zaczyna się tym interesować to już jest wścibska .

Odpowiem na Twoje pytanie Żonka - nie trzeba robić kolejnego cyklu ale jak facet zrobił już pierwszy cykl to zrobi i kolejny bo na cyklu czuje się zdecydowanie lepiej

Micek185
13-09-12, 22:02
to tez prawda, ale tu juz Raczek to idealnie ujał , ja mam takie samo zdanie bo jesli w związku nie ma zaufania i trzeba się uciekac do takich podstępó to jest źle,bardzo źle.

Wiki
14-09-12, 15:40
nic dodać nic ująć.

a jeśli chodzi o moją rade to ja bym zrobił z 10cykli a później bił swoją żonę za to że jest taka wścibska, nie ma do mnie zaufania i nie potrafi zrozumieć tego co robię.
Wiem jestem chujem.dziękuję i pozdrawiam.

ej przecież Ty byś nie dał rady, ona by Cię napierdoliła :D

Micek185
15-09-12, 13:01
dlatego dopiero po 10cyklu bym zaczął ja bić :D

Shayla
30-11-12, 15:18
Trzeba uważać... Na waszym miejscu udałabym się do specjalisty. Jak się bierze złe dawki można sobie nieźle zaszkodzić :/

fallenursus
30-11-12, 15:36
90% juzerow tu lyse paly. nie sprzeda ci sie szampon.