PDA

Zobacz pełną wersję : Trec Colos 100 Baton



maniek1988
13-09-12, 13:30
Baton węglowodanowo białkowy, który z powodzeniem zastąpi posiłek gdy nie mamy czasu na nic innego. Idealny na zimno jak i na ciepło.

6458

Wartość odżywcza:

Wartość energetyczna: 380 kcal / 1590 kJ
Białko 30 g
Węglowodany 41 g
cukry 18 g
błonnik 3 g
Tłuszcz 11g
tłuszcze nasycone 6 g

Składniki:

Colos 100 Protein Blend [Izolat Białka Serwatki, Koncentrat Białka Serwatki];
kawałki czekolady [cukier; aromat czekoladowy; masło kakaowe; lecytyna sojowa (emulgator); aromat waniliowy];
izolat białka soi;
cukier;
margaryna;
syrop z ryżu brązowego;
izolat białka pszenicy;
gliceryna – substancja utrzymująca wilgotność;
sorbitol,
maltitol – substancje słodzące;
jaja;
kakao odtłuszczone w proszku;
aromat czekoladowy;
sól;
soda oczyszczona – substancja spulchniająca;
propionian wapnia,
sorbinian potasu – substancje konserwujące;
guma guar – nośnik;
wapń (mleczan wapnia) – 110 mg (14% ZDS*);
żelazo (fumaran żelaza) – 5 mg (36% ZDS*);
wit. C (kwas L-askorbinowy) – 0,5 mg (0,6% ZDS*);
wit. A (retinol) – 105 µg (13% ZDS*).

*Zalecane Dzienne Spożycie

Zapraszam do komentowania oraz wyrażania opinii.

Edp
09-05-16, 21:28
Próbowałem ale pryznam szczerze że nie zachwycił w porównaniu z Choco pro z firmy Scitec wypada naprawde blado chocby pod wzgledem smakowym

DMeres
14-03-17, 17:14
próbujecie robić własne batony? znalazłem parę patentów w sieci i ciekawi mnie, czy warto- czy się opłaca, a może nawet są lepsze, niż kupowane ?

np. tu, jakby ktoś chciał przeczytać przykład. https://www.budujmase.pl/odzywki-i-suplementy/o-suplementacji/batony-bialkowe.html

Shenlong
29-03-17, 10:56
próbujecie robić własne batony? znalazłem parę patentów w sieci i ciekawi mnie, czy warto- czy się opłaca, a może nawet są lepsze, niż kupowane ?

np. tu, jakby ktoś chciał przeczytać przykład. https://www.budujmase.pl/odzywki-i-suplementy/o-suplementacji/batony-bialkowe.html

na pewno wychodzi taniej i bez zbęddnych dodadków ale czy smakowo wychodzie podobnie do tych kupnych to już kwestia gustu i smaku ;) raz na jakis czas zrobi mi dziewczyna, zjem ze smakiem ale nie ma to jak ulubione takie kupione ;)

co do batona Colos 100 to szkoda, że Trec juz go nie robi. Był bardzo dobry a do tego jak wrzuciło się go mikrofali na pare sekund to wychodziło czekoladowe ciasto na ciepło :) pycha! :)