PDA

Zobacz pe³n± wersjê : pompki na poreczach - rozstaw rak



Gwido
08-09-12, 17:07
witam.
mam zamiar dorzucic dipsy do trenigu tylko nie wiem jaki rozstaw rak zastosowac zeby najbardziej poszlo na klate. wydaje mi sie ze dobrze bylo gdy robilem pompki z ma³ym rozsrawem i ³okciami na zewnatrz.
czekam na wasze opinie
pozdro

Sezonowiec
08-09-12, 18:03
Rozstaw r±k nieco szerszy ni¿ rozstaw barków, ³okcie musz± i¶æ na zewn±trz i musisz siê nieco pochyliæ do przodu to wtedy lepiej anga¿uj± siê dolne miê¶nie klatki.

Micek185
09-09-12, 00:16
sam musisz wyczuc to w jakiej pozycji bedziesz czu³ klatke teoretycznie pomagaj± nogi z ty³u skrzyzowane ale np mój kumpel robi klatke z nogami przed sob± wyprostowanymi, tak¿e sam musisz dopasowac pod swoj± budowe cia³a odpowiedni± pozycje,aha rozstawu r±k nie zmienisz na porêczach nie widzialme jeszcze regulowanych porêczy na si³owni.

Gwido
09-09-12, 13:43
Micek, to jestem chyba ewenementem :D nie cwicze na silce, sprzet mam w domu. mozna miec porecze w formie trójk±ta i wtedy rece masz w dowolnym miejscu :) a moja konstrukcja opiera sie o stojaki od sztangi wiec rowniez moge sobie rozstaw wyregulowaæ. Stad moje pytanie :)

Patriot
09-09-12, 14:49
tam nie tyle chodzi o rozstaw r±k co o pochylenie cia³a. Je¿eli bêdziesz robiæ w pozycji praktycznie pionowej bardziej pracuj± tricepsy pochylasz siê to pracê przejmuje klatka