PDA

Zobacz pełn± wersję : co po a6w?



ciaastek91
24-03-07, 11:29
No wła¶nie... Skończyłem robić a6w, no i teraz nie wiem co dalej... Wiem, że trzeba odczekać jaki¶ czas po zrobieniu, zanim zacznie sie dalej ćwiczyc brzuch, ale nie wiem ile... No i chciałbym trenować jako¶ inaczej, bo 1,5 miecha tych samych ćwiczeń to troche nuuda, no i wolałbym, żeby brzuch zajmował mi mniej czasu. Preferuje jaki¶ w miare krótki, ale intensywny trening

krzychuool
24-03-07, 11:37
w podwieszonych tematach masz te najbardziej popularne treningi na brzuch ;) Wybierz sobie co¶ dla ciebie !

Raskus
24-03-07, 17:45
Po A6W daj brzuchowi odpocz±ć. Przynajmniej 6 tygodni od ciezszych treningow. Cwicz cos tam co tydzien.

ciaastek91
24-03-07, 19:42
mam pytanie co do 8min ABS. Czyt to jest trening raczej na rzeĽbe czy bardziej na spalenie tłuszczu? bo mi chodzi głównie o rzeĽbe, tłuszczu nie mam w ogóle... i czy taki trening ma jakie¶ sensowne rezultaty?

moherowy_beret
24-03-07, 19:52
I wrzuć fotki po tym A6W jak możesz do Galerii. Najlepiej porównanie - przed i po.
Sory za off topic.

Raskus
25-03-07, 10:52
Czyt to jest trening raczej na rzeĽbe czy bardziej na spalenie tłuszczu? bo mi chodzi głównie o rzeĽbe, tłuszczu nie mam w ogóle...

TRening rzeĽby polegan a zrzuceniu tkanki tłuszczowej. Czyli odkryciu mię¶ni. Jak masz ich nie za dużo i rzeĽba masz na mysli ladna sylwetke z duzymi miesniami rób trening na masę.

AdRiAn
25-03-07, 10:53
ABS wzmacnia miesnie i podkresla je... jednak nie ma to jak systematyczne cwiczenie brzucha 3 razy w tyg w superseriach