PDA

Zobacz pełną wersję : Boldenon + teść



Kunio
04-09-12, 15:58
Witam, chciałem się dopytać o bolda. Jestem po dwóch cyklach teścia. Przyrost całkiem fajny ;)
Kumpel zaleca mi teraz wzięcie bolda + krótki teść Trochę się naczytałem o tym boldzie i tak się zastanawiam czy jest sens go brać. Jestem w wieku "rozpłodowym" i wołałbym mieć zdrowe potomstwo ;) Jeśli już bym się zdecydował na bolda to jeden cykl max. Czy taka dawka może w czymś zaszkodzić? Czy ma ktoś niemiłe doświadczenie swoje lub znajomych z boldem ?

ht
04-09-12, 16:09
pierwsza sprawa niema nigdzide udowodnione ze bold ma jakis wplyw na plod.druga sprawa bold z krotkim tesciem ma sie nijak do ilosci shotow. pomysl sobie ze musialbys przez ok miniuim m16 tyg robic co drugi dzien shota.

polec bolda z cypkiem

1-14 bold
1-16 cypek.

plus cos na start. prop/meta.

Kunio
04-09-12, 16:30
Nie wiem ile szotów i jak często mam to brać bo najpierw muszę się odblokować po teściu ;) Bolda chciałbym zacząć brac najwcześniej w listopadzie. Najpierw chciałem się dowiedzieć czy w ogóle sobie tym głowę zawracać bo jak się czyta to opinie są różne. No ale tak to już jest jak się za dużo wnika w temat ;)

ht
04-09-12, 20:30
Nie wiem ile szotów i jak często mam to brać bo najpierw muszę się odblokować po teściu ;) Bolda chciałbym zacząć brac najwcześniej w listopadzie. Najpierw chciałem się dowiedzieć czy w ogóle sobie tym głowę zawracać bo jak się czyta to opinie są różne. No ale tak to już jest jak się za dużo wnika w temat ;)

bold typowy kosmetyk. dosyc drogo wychodzi dawki 600-800 na tydz. cykl 14 tyg minium. fajnie podkreca apetyt. poprawia wydolnosc.

vold
04-09-12, 23:02
jak bold to nie krótki test,

po drugie bold lubi duże dawki, jak brałeś tylko testo to dla mnie bazsensu, po co pakowac w siebie wielkie dawki bolda i robić mega długie cykle bo przy bolcie są one wymagane,

jak juz to testo długi i deca a kolejny jak najbardziej na boldzie.

bugiat
13-05-13, 16:23
jestem po 8 tyg deca plus dlugi tesc- zostal ostatni strzal. Chce teraz palnac bold z krotkim tesciem- bold c4d a test c3d.
czy to dobre proporcje i czy brac jakis odblok czy ciagnac a pozniej odblok.
A i witam wszystkich serdecznie. Pytam tu bo wypalilem za miedze na troche i nie mam jak zapytac kolesi . dzieki i pozdr4o

MAXIMUS 2
13-05-13, 16:39
jestem po 8 tyg deca plus dlugi tesc- zostal ostatni strzal. Chce teraz palnac bold z krotkim tesciem- bold c4d a test c3d.
czy to dobre proporcje i czy brac jakis odblok czy ciagnac a pozniej odblok.
A i witam wszystkich serdecznie. Pytam tu bo wypalilem za miedze na troche i nie mam jak zapytac kolesi . dzieki i pozdr4o

Nie odświeżaj starych klopsów jeszcze nie swoich to raz
dwa wypełni swój profil
trzy załóż swój temat