PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam odżywki białkowej na redukcję !!!



Arbi
02-09-12, 13:31
Witam,

Szukam odżywki białkowej pomagającej przy redukcji masy tłuszczowe. Nie chciałbym fatburnerów, tylko jakieś dobre białko. Pozdro !!!

raczeek_87
03-09-12, 10:31
Coś mi sie zdaje ze mylisz białko z gainerem , na redu to tylko ujemny bilans kaloryczny i odpowiednio dobrany trening , a nie jakieś tam białko .
Polecam zajrzeć w podwieszone.

luo
03-09-12, 12:01
Nie ma co się oszukiwać, białko pomaga w redukcji tłuszczu, z tym że jeśli trenujesz tylko rekreacyjnie znacznie lepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie spożycia chudego mięsa i maksymalne ograniczenie tłuszczu, efekt będzie o niebo lepszy niż popijanie proteinowych szejków. O wysiłku fizycznym raczej nie muszę przypominać. A jeśli już tak bardzo się uparłeś na serwatkę proponuję Ci jakiś mix różnych frakcji białek do spożywania w ciągu dnia np trec nitroprogen, olimp x5/ system protein 80 czy np pro longatum biogenix.

raczeek_87
03-09-12, 14:56
A mi sie coś kojarzy i jestem prawie pewien ze białko nie spala tłuszczu , daje sie go wiecej gdy obcina się węglowodany i tłuscze żęby ochrnić mięśnie, fakt , ze większe spożycie białka zwiększa metabolizm ( co można uznać za redukcje) ale tłuszczu samoczynnie nie spali.
Zgadzam sie ze sporzyciem wiekszej ilości cycka , ograniczeniem tłuszczu no i ww .

luo
03-09-12, 18:04
Przecież nie napisałem, że białko pali tłuszczu tylko że pomaga przy jego redukcjihttp://img602.imageshack.us/img602/5194/tuli.gif

slim shady
03-09-12, 20:54
białko stymuluje produkcje somatotropiny ktora ma działanie rowniez spalajace tłuszcz, białko tez podnosi przemiane materii jednak jak wczesniej wspomniano białko mozna dostarczyc z naturalnych zrodeł

Monos
08-09-12, 11:43
Hi Anabol Protein od HiTec idealne na redu