PDA

Zobacz pełną wersję : Co lepsze ? Doradź!!



duzen
24-03-07, 10:13
Więc krótko o co mi chodzi.

Na pewno mieliście do czynienia z wieloma suplami białkowymi ja natomiast nie. Od długiego czasu używam serwatki z Treca ISOLATE. Chciałbym może zmienic odżywke ale nie wiem w sumie co kupic. może serwatka z Ostrowii ? Może zostać przy tym co mam ? a Moze cos z innej firmy ? Piszcie

Prezydent_1c
24-03-07, 10:17
Moim zdaniem białko to białko ... Tylko ceną sie różni i czasami ma tam jakies dodatki (ale to te drogie bardzo). Możesz zmienić na Ostrowie bo jest tańsza i wiele osób juz ja sprawdziło. Natomiast jesli napisałeś tego posta bo bo braniu tego białka nic nie nabierasz masy to dieta jest zła najwyrażniej... I pamiętaj ze za dużo białka nie jest dobre na mase bo podwyższa metabolizm.

duzen
24-03-07, 10:28
hehe ;) tylko ja wlasnie sie rzezbie a nie massuje :) Chodzi mi o takie białko ktore zachamuje szybko katabolizm po wysilku czyli takie ktore jest bardzo szybko bioprzyswajalne. Trec ma średnie wartości a nie chce kupić czegoś do bani :) Poza tym te smaki .. bleh :)

grzesiek k
24-03-07, 10:28
Moim zdaniem albo Jak kolega wcześniej wspomniał Ostrowia lub zakupił byś Gainera bo on ma dużo węgli itd albo jeszcze lepszy by był Carbo to jest już kompletna góra węgli ale zrobisz jak uważasz :wink:

pzdr.

Cielu7
24-03-07, 10:31
ja polecam ostrowie albo mass xxl

duzen
24-03-07, 10:36
Ale ja nie wale diety na Mase :P Mase już mam i chce szybko zrobić rzeźbę do wakacji ! Potrzebuje dobrego białka bo Trec wydaje mi się nienajlepszy. Chodzi mi tylko o odżywkę białkową :)

A co sądzicie o Prolongatum ?

jonasz7
24-03-07, 20:36
duzen, musisz sobie poszukać jak najszybciej wchłanialnego białka. Musisz czytać na sklepach które ma białka najszybciej wchłanianme przez organizm. Bo rozumiem że o takie tobie chodzi hehe.
pzdr.

tom
24-03-07, 20:47
wpi 95%

blackburn
24-03-07, 21:06
lub zakupił byś Gainera bo on ma dużo węgli itd albo jeszcze lepszy by był Carbo to jest już kompletna góra węgli ale zrobisz jak uważasz :wink:



albo mass xxl


Z tym co mu polecacie to naprawde będzie definicje :lol:



duzen, musisz sobie poszukać jak najszybciej wchłanialnego białka.
Musisz czytać na sklepach które ma białka najszybciej wchłanianme przez organizm. Bo rozumiem że o takie tobie chodzi hehe.

To jest bardzo drogie rozwiązanie a różnica w przyswajalności jest niewielka
104 BV ostrowia
120 BV Olimp Lepszy produkt ale co najmniej 3 razy droższy


Chciałbym może zmienic odżywke ale nie wiem w sumie co kupic. może serwatka z Ostrowii ?

Rozumiem że nie chodzi o zwykłą serwatkę tylko o koncentrat białek serwatkowych.(WPC)


Zainwestuj w 3kg ostrowi WPC i koniecznie w BCAA i jedz dużo jajek(a właściwie same białka)


wpi 95%

On prosił o białka pochodzące z serwatki a nie o izolaty albuminy jajecznej. Nie ukrywam że są dobre wraz z WPC ale równiesz dośc drogie

tom
25-03-07, 09:01
On prosił o białka pochodzące z serwatki a nie o izolaty albuminy jajecznej. Nie ukrywam że są dobre wraz z WPC ale równiesz dośc drogie
WPI,WPC,WPH -skróty oznaczające surowce wyprodukowane z serwatki

blackburn
25-03-07, 12:56
WPI,WPC,WPH -skróty oznaczające surowce wyprodukowane z serwatki



Masz racje przepraszam za wprowadzenie w bład :cool:

duzen
25-03-07, 14:14
Spoko poszukam czegoś odpowiedniego, jak nie znajde niczego lepszego niż to co mam obecnie to kupie Ostrowie :) Dzieki

EOT

jonasz7
25-03-07, 17:06
Ostrowia dobra jest!!
pzdr.