PDA

Zobacz pełną wersję : błędy, które robiliśmy



alder
30-08-12, 15:54
może taki wątek komuś pomóc

chodzi o błędy techniczne/dietetyczne/suplementacyjne, które kiedyś robiliśmy ale np. dzęki innym lub e-gym.pl zrozumieliśmy, że robimy źle.

ja standardowo kiedyś śmigałem wersję DISCO - klata-tric-bic. wszystko na jednym treningu 3x w tygodniu. na koniec pompowałem przedramię.

w tym samym okresie z brak kasy itd po treningu a często nawet podczas (siłka w piwnicy) jadłem serek wiejski z białym chlebem.

ogólnie żarłem dużo nie patrząc na wartoścvi byle dużo białka - błąd często popełniany. i tak z 67kg zrobiło się 95kg. oblany fatem ale klata i łapa była ;)

jeszcze ze 3 lata wstecz po treningu jadłem czasem jajka całe sadzone na tłuszczu z ryżem :o

yaro09
30-08-12, 16:17
hmm w sumie błąd może być taki, że się za mało i nieodpowiednio jadło. jak mi cos jeszcze przyjdzie do głowy to napiszę :)

alder
30-08-12, 16:27
no to bardzo ogólny błąd, który do dziś większość popełnia, raz mniej raz bardziej ;)

np unoszenie hantel na barki nachwytem - małę palce na zewnątrz powinny być ponad llinią kciuka (sztangielka pod skosem - nie równolegle do ziemi).

klatka - wiele osób wyciska barkami, tricepsem zamiast jak najbardziej samą klatą

kfc
30-08-12, 16:29
codziennie jem czekoladę :(

piłam mało wody - teraz już ładnie piję clap

alder
30-08-12, 16:36
czasem brak czekolady gorzej wpływa niż nadmiar :) szczególnie u kobiet

yaro09
30-08-12, 16:38
ja tez codziennie jem czekoladę i słodycze i wszystkie takie smieci. ale lubię :)

Hero33
30-08-12, 19:30
Kiedyś zrobiłem cykl na mecie i omce ale nie wiedziałem że trzeba się odblokować po cyklu. Wstyd się przyznać :) to były czasy.

gangster
30-08-12, 20:19
Dobry temat :)

Kiedyś jak miałem około 16 lat koledzy namówili mnie na metę ruską,jedyne co wiedzieli to bierz metkę będziesz wielki,zdobyłem metkę (to było jakieś 10 lat temu),poszedłem do przychodni (dziecięcej) powiedzieć lekarce,że będę jeść koks i żeby mi przepisała nolvadex na ginekomastię a ona wyjęła jakąś książkę i zaczęła mi prawić kazania jak bardzo może mi zaszkodzić,że niczego mi nie przepisze i w ogóle to zadzwoni do rodziców i wszystko powie co ja odpierdalam,na szczęście nie zadzwoniła :)

Micek185
30-08-12, 20:21
jak miałem pierwszego Quada to jezdziłem tylko na jednym biegu później skumałem ze to skrzynia półautomatyczna.

DTX
30-08-12, 20:22
Zjadlem kanapki z szynka z indyka, przed treningiem zrobilem szejka bananowego i czulem sie jak koks :D

yaro09
30-08-12, 20:56
Dobry temat :)

Kiedyś jak miałem około 16 lat koledzy namówili mnie na metę ruską,jedyne co wiedzieli to bierz metkę będziesz wielki,zdobyłem metkę (to było jakieś 10 lat temu),poszedłem do przychodni (dziecięcej) powiedzieć lekarce,że będę jeść koks i żeby mi przepisała nolvadex na ginekomastię a ona wyjęła jakąś książkę i zaczęła mi prawić kazania jak bardzo może mi zaszkodzić,że niczego mi nie przepisze i w ogóle to zadzwoni do rodziców i wszystko powie co ja odpierdalam,na szczęście nie zadzwoniła :)


ta ta, przyznaj się że to było miesiąc temu :D

gangster
30-08-12, 21:02
No dobra nakryłeś mnie ;)

yaro09
30-08-12, 21:05
haha :D

Damianpfighter
30-08-12, 21:53
Kiedyś myślałem że grą w piłkę będę wielki. Pomyliłem się bo trzeba było odrazu iść na siłownie...

yaro09
30-08-12, 21:54
heheh troche off sie robi ale posmiac sie mozna :D ja kiedys kupilem na targu abgymnic za 2 czy 3 dychy ale efektów nie przyniosł haha :D

ht
30-08-12, 22:57
heheh troche off sie robi ale posmiac sie mozna :D ja kiedys kupilem na targu abgymnic za 2 czy 3 dychy ale efektów nie przyniosł haha :D

to pomysl ajk sie czuli ci co kupilli w telezakupach i nie wygladali po tym jak dymek:D

yaro09
30-08-12, 23:04
heheh no masakra :D a kiedys one troche kosztowały z tego co pamietam :)

fallenursus
30-08-12, 23:10
Kiedys siedzialem w pracy z nudow zapisalem sie na pewne forum...

yaro09
30-08-12, 23:13
eee to bylo 11 marca 2009 jak dobrze pamietam. przyszedl tu taki jeden przestraszony :)

alder
31-08-12, 03:06
jak miałem 15 lat to wbiłem ze dwa strzały omy nie ćwicząc w ogóle.
przez pierwszy tydzień w nowej szkole siedziałem na jednym półdupku bo strzały szły na koniec września.

błędem też uważam zjedzenie sety mety ;)

slim shady
31-08-12, 08:10
hehe sporo tego było, brak rozgrzewki, czasem wypicie piwka okołotreningowo, zła technika, za duze ciezary, o diecie nie wspominam ;) mleko w proszku jako zrodlo białka, cwiczenie bez planu, to co wpadło mi do głowy np robie plecy na maszynie i za chwile biceps i potem nagle prostuje nogi i przypominam ze klate mozna przecwiczyc, przegadywanie serii z kolegami, pomimo tego rosłem :) załuje ze nie poszedłem na siłownie w wieku 14 lat bo miałem okazje, ale juz poszedłem w wieku 16 lat.

alder
31-08-12, 10:21
właśnie.
sprawdzając siłę WL od teraz wchodzenie na duże ciężary.... bo przecież rozgrzewka nas osłabi