PDA

Zobacz pełną wersję : Inner Armour Muscle Peak



maniek1988
23-08-12, 13:57
Produkt ten idealnie nadaje się do jednoczesnego uzupełnienia diety w białko jak i węglowodany. Ciekawy skład pozwala na uniwersalne zastosowanie produktu (między posiłkami jak i po treningu).

Wartości odżywcze:
Porcja 88 g
Ilość porcji w opakowaniu 26
Opakowanie 2270 g
Zawartość: w porcji
(88 g):
Wartość energetyczna 390 kcal
(1650 kJ)
Białko 50 g(90% *ZDS)
Węglowodany 34 g(11% *ZDS)
Tłuszcze 6 g(10% *ZDS)
Cholesterol 2 mg(1% *ZDS)
Wapń 80 mg(8% *ZDS)
Sód 200 mg(8% *ZDS)
Potas 300 mg(9% *ZDS)


Zapraszam do komentowania i wyrażania opinii.

raczeek_87
23-08-12, 14:56
Jadłem o smaku truskawkowym w smaku jak to gainer , zjadliwy powiedzmy :) , ale sam smak jak dla mnie jest mało ważny uważam , cenowo daje rade jak pamietam to płaciłem coś delikatnie powyżej stówki za ponad 2 kg ,wg mnie na pewno godny polecenia kierując sie ceną w stosunku do jakości , jakby nie patrząc tu same białko i ww , wiec nawet jak sie kupuje osobno ww i białko cenowo podobnie wychodzi a nie trzeba 2 wiader ze sobą na siłke targać , ja aplikowałem porcje 60g bez pośrednio po treningu i git . minusem jest to że posiada w sobie jakąś tam dawkę kreatyny o ile sie nie mylę wieć nie zabardzo sie nadaje do stosowania miedzy cyklami kreatynowymi . Po za tym ma jakąś dawkę bcaa wiec na pewno też nie zaszkodzi na lepszą regeneracje.
Podsumowując stwierdzam ze nie ma lipy , zwłaszcza dla osób co mają chudszy miesiąc i zamiast płacić z osobna za bcaa, ww , białko- jak najbardziej polecił bym z czystym sumieniem .