PDA

Zobacz pełną wersję : utrata tluszczu a za duze spodnie



Gwido
08-08-12, 20:47
chlopaki, problem naprawde nietypowy! chodzi o to ze ostatnio poszly mi 2 rozmiary w spodniach. w doł oczywiście. tak wiem ze waska talia to jest zajebista sprawa, ale nie stac mnie zeby co chwile kupowac spodnie:shifty:. czy moge jakos cwiczyc kospus/brzuch ,prostowniki grzbietu czy cokolwiek robic w tym kierunku zeby nie tracic w pasie?
pozdro panowie

Seki
08-08-12, 21:41
Kup sobie pasek, albo oddaj spodnie do krawcowej, bo nie wyćwiczysz mięśni w tym miejscu aż tak, żeby zastąpiły tłuszcz:)

luo
10-08-12, 20:38
Nie wyrzucaj, na masie Ci się przydadzą

Chcę_być_wielki
10-08-12, 22:22
Kupuj dresy a nie dżinsy

Gwido
11-08-12, 12:55
nie no chlopaki, a cwiczac posladki, miesnie korpusu i te miesnie brzucha na dole po bokach polepsze swoja sytuacje? o spodnie mi chodzi

ht
11-08-12, 14:38
raczej nie polepszysz sytuacji. mniej jesz, mniej wypchniety brzuch. tego nie przeskoczysz:)

Gwido
11-08-12, 23:40
no cóż.. najwyzej dam krawcowej, chociaz nie wiem jak wtedy bedzie to wygladać

Gwido
12-08-12, 23:27
no ale nie da sie miec jakos tej talii szerszej(wiekszych miesni w tym rejonie)? niektorzy nie maja tam tłuszczu a miesnie w obrebie bioder i pasa maja jebitne xD wiec moze jednak?

fallenursus
13-08-12, 05:25
Chcesx poszerzyc tulow rob ciagi i siady w pasie.

Micek185
13-08-12, 08:32
Mamy juz finalistow konkursow na najglupszy temat roku!

Gwido jedstes w scislej czolowce!
wiekszosc ludzi z takimi problemami radzi sobie 5pączkami z cola i snicersem takze moze sprobuj.

D3
13-08-12, 09:28
Martwy ciąg, przysiady (ale bez pasa) + katuj skośne brzucha.

luo
13-08-12, 13:46
Kup sobie pasek do spodni

Patriot
13-08-12, 14:17
no to masz poważny problem ;<

ile masz w pasie? to może schudnij do wybranego sobie celu i później kup odpowiednie spodnie trochę większe, pasek i utrzymuj taki stan i problem rozwiązany.
Przecież jeżeli miałeś 100cm w pasie chcesz dojechać do 85 to wiadomo, że taki "problem" będzie
a jeśli chcesz rozwijać mięśnie 'obudowujące' talie to lata treningów z martwym ciągiem, przysiadami, zarzutami, rwaniami,podrzutami, wyciskaniami w staniu, wyciskaniami z wyskokiem i wszelkiego typu kombinacjami ćwiczeń w których brzuch,prostowniki i inne mięśnie w rejonie talii będą stanowiły stabilizację sylwetki
tylko, że jeśli nagle zaczniesz robić martwy ciąg i przysiady na przykład to nie licz, że za miesiąc już będziesz miał prostowniki grubości dłoni -to są lata ciężkich treningów, a spodnie jednak jakieś trzeba mieć ;)

Lordunio
13-08-12, 15:51
W życiu bym nie pomyślał, że ktoś będzie zakładał temat na forum, bo ma spodnie za szerokie w pasie, ale nie pomyślałbym też, że temat będzie miał dwie strony.

Rozumiem, że chciałeś się pochwalić, że dobrze redukcja idzie? W takim razie gratuluje.

Gwido
13-08-12, 20:08
na razie mam pasek. 30 powinienem miec chyba.. bo 31 to luzne. tak czy inaczej to sie wezme za miesnie brzucha prostowniki no cały korpus. ciezko mi powiedziec czy jeszcze schudne. szybko to jakos poszlo odkad przestalem jesc slodycze i jem prawidlowo, chociaz troche za malo wegli chyba.. chce zeby weszla mi beztluszczowa masa a z tym jest ciezko wiem. dlatego cwicze rowniez aero i tak jakos wychodzi ze "na masie robie redukcje". glupia sprawa z tym wszystkim bo nie waze nawet 70

maniek1988
13-08-12, 22:40
Nie spinaj sie tak juz jest na masie jest spory pas a jak leci fat to to ze wszystkiego podbij wegli i tluszczy kontroluj i tak jak pisał Fall jak jest dobra dieta to czasem nawet wycinki nie trzeba robic a jak jeszcze gen dobry to juz wogole na maksa mozna z masa poleciec. Ja to jak jestem na masie to pod 100 podchodze a jak redukcja to teraz 85 i kur.. juz nie wychodze ponad 94-95.