PDA

Zobacz pełną wersję : Harmonogram ćwiczeń na atlasie.



morel.
08-08-12, 13:35
Witam, mam 182cm wzrostu, waże 70kg . Posiadam taki o to atlas http://www.sklep-presto.pl/product-pol-8205-Atlas-Olpran-SA-005.html i chciałbym wyrobić sobie trochę biceps, triceps, klatkę piersiową oraz plecy. Chciałbym zrobić to bez diet oraz brania odżywek. Dodam że robię A6W na brzuch . Jestem amatorem ale mam dużo zapału. Chciałbym prosić was o ułożenie mi harmonogramu ćwiczeń. Nie wymagam zbyt wiele. Wiem że zapewne bez odżywek nie uda mi się nic zrobić ale proszę o pomoc :)

Seki
08-08-12, 13:45
Lipny ten atlas, ale costam sie pewnie da zrobic na nim. Odzywki do niczego Ci nie potrzebne, ale bez diety to zapomnij. Poczytaj o planach treningowych, zobacz co to FBW, dopasuj jakieś ćwiczenia, które da sie na tym sprzecie robic i działaj. Zamiast tego atlasika bylo kupic sztange, hantle i obciazenie w podobnej cenie.

Lordunio
08-08-12, 14:00
Chciałbym zrobić to bez diet oraz brania odżywek.

To jak Twoim zdaniem, masz zamiar zbudować mięśnie? Tzn z czego, chcesz je zbudować? Z Parówek, kiełbasy i chleba? Z czego Twoim zdaniem one są budowane? Wyobrażasz sobie, że sztangiści są tak zbudowani na jedzeniu tego co przeciętna osoba? Że podnoszą takie ciężary na "trzech kromkach z dżemem i mlekiem"?
A6W na brzuch też zbędne.
Odżywki i suple też, zabierz się za miche.

xxmłodyxx
08-08-12, 19:50
za 750zł kup lepiej sztange prostą 180cm zwykła cienką 25-28mm. do tego ławke regulowaną i stojaki oddzielne zeby mozna było siady robic. za reszte kup ciezar jakis tani aby metalowy i osiągniesz duzo wiecej niz na tym atlasie