PDA

Zobacz pełną wersję : Najt - Dziennik sportów walki/siłowni itp



najt
03-08-12, 19:53
Witam !

Dziennik ma na celu opis treningów SW/siłowni itp z którymi będę miał do czynienia :)

Bazując na regulaminie muszę podać parę info dotyczących mojej osoby:

Wiek:25
Wzrost:178cm
Waga:79 (Redukcja z 97 :D )

Obwody: Zmierzę jakoś na dniach

Cel treningu: Hmm , w moim mniemaniu chciałem ową redukcję pociągnąć tak do 75kg żeby się pozbyć zbędnego fatu którego jest pod dostatkiem i potem powoli czystą suchą masą dojść tak do 79-80kg.



Trening: Co do samych treningów , powiedzmy ,że wszystko zaczynam od nowa.

SW: Tutaj obecnie 3 x w tyg Muay Thai i 1 x MMA
Siłownia: Czekam na wypłate :p ale mam już rozpisany trening Bill Star 5X5
Inne: Stacje lub aeroby

Dieta: Diete ułożyłem sobie pod bilans kaloryczny który wynosi 2100kcal i głównie składa się z produktów białkowych , węgle wchodzą w grę jeżeli są dodatkiem do tych właśnie produktów

Sterydy: Nawiązując do wypłaty - Carbo Activlaba na bcaanie będzie mnie stać :(



To na razie tyle - jakby co to pisać i w ogóle



o/

Pioter1994
03-08-12, 20:01
Powodzenia !!!

Jechałem tym Bill'em Starem, z tego co zapamiętałem to trzeba trochę pułap zaniżyć ciężarów bo później jest ciężko progresję utrzymać.

Tak ogółem to dziwnie, plan na siłę przy redukcji :P

najt
03-08-12, 20:03
Znaczy się ten plan z tego co wyczytałem jest dobry pod sw , a redukcję nadrabiam stacjami i aerobami ale głównie to dietą :)

najt
03-08-12, 20:27
+ 4 dzień a6w mam za sobą

najt
04-08-12, 18:49
Dzisiejszy super dzień zaczął aerobami na czczo czyli tzw. " przyjęcie dostawy" potem zdołałem wypić maslankę 1L i zjeść 5 stripsów bo robię w kfc :F

Wróciwszy zjebany do domu atakuję zaraz 5ty dzień a6w zjem z 250g twarożku z bułką taką ciemną :p z pomidorkiem i to all o/

raczeek_87
04-08-12, 19:20
wrzuć wymiary , pełne posiłki ile w,b,t poziom fatu itp . nawet może foty , po paru miechach bedzie co porównywac i na pewno bedzie sie chetniej temat śledziło ;)
bo według moich odczuć to narazie kuleje relacja .
pozdro

najt
06-08-12, 16:56
Relacja kuleje bo i jakoś chęci nie ma.

Sterydy i siłkę muszę odpuścić bo jednak przeanalizowałem all i wydatki na dziecko są priorytetem lecz myślałem ,że coś grosza zostanie.

Tak więc w dni sw będą dodatkowe aeroby , a w wolne będą stacyjki.

Co do tych "pełnych posiłków" to głupie ale jem tak żeby nie przekroczyć dziennego zapotrzebowania na kcal - na bank w skład wchodzą 2 maślany 1l co daje 64g B i ~920kcal i hmm ~84 WW - reszta to tak różnie

Fatu nie mam pojecia ile mam % ale troche go jest

W środe postaram sie wrzucic 2 fotki (przód i tył) właśnie żeby było co oceniać.

najt
07-08-12, 12:18
Dobra , zrobie pomiary bazujac na zdjeciu " jak sie powinno mierzyc obwody"

Bic P - 34.5
Bic L - 34.4
Klatka - 97
Talia - 95
Udo - 54
Łydka - 39

I waga chociaż nie na czczo to - 79.1 kg

Posiłki zjedzone do tej pory to 0.5l maslanki + 1 strips

Miałem w planach aeroby ale na ostatnim treningu palec u stop sobie kontuzjowałem i dzisiaj w niego przy*ebałem i ciężko się chodzi , no chyba że na rowerek wbije to ok


Na 17:30 lecę na MMA i jak wróce to mogę zdać relacje co sie działo na treningu

Pzdr

DTX
07-08-12, 13:48
w ktorym kfc pracujesz? :D

najt
07-08-12, 13:49
Sekret ;P

najt
07-08-12, 14:16
Póki jestem u rodziców na chacie napisze jak wyglądają u mnie owe "stacje"

Każde ćwiczenie trwa 1 min bez przerwy przechodząc do next - jedyna przerwa (1 min) zmieniajac stacje

Stacja 1
-uderzenia w worek
-mostki(sweepy)
-pompki szeroko + wąsko
-unoszenie hantli do góry (tak jakbym zadawał ciosy)
- sprężynka


Stacja 2
-uginanie rąk wąsko (coś a'la jak na modlitewniku)
-podciąganie na ręczniku
-unoszenie ramion na bok z hantlami
-delfinki
-pompki na poręczach


stacja 3
-wskakiwanie na krzesło obunóż
-naprzemienne wchodzenie na krzesło
-kucaki :p (takie żabki tyle ze ide a nie skacze)
-przysiady z hantlami
-"krzesło" przy ścianie (operam sie o sciane tak jakbym siedzial na krzesle i wytrzymuje jak najdłużej ((ręce przed sobę))


Tak wyglądaja stacje

Machne zaraz koktajl proteinowy własnej roboty i potem pocisne 8my dzień a6w

najt
07-08-12, 14:28
a tutaj foto ;F


pyknąłem przed chwilką

http://img526.imageshack.us/img526/692/egym.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/526/egym.jpg/)

najt
07-08-12, 20:22
Ok , dzisiejszy trening robiłem tak w około 80% ze względu , że na ostatnim dostałem kopa w palec u stopy i utrudniało mi to bieganie itp

Rozgrzewka itp

Co do technik to dzisiaj skupiliśmy się na zapasach czyli walka w klinczu , obrona , rzut przez biodro ( jeżeli ktoś nie umie "dobrze upadać" to może obić sobie nery jak i żebra ) wjazd w nogi i chyba tyle
Po technice pare walk ze wszystkimi technikami

Dalej było pokazana dźwignia na noge i obrona przed nią

I na sam koniec sparingi 3 x 4 minuty tak na 40% siły ( ale wiadomo że z połapanymi koleżkami podchodziło się do 80% :D )

O dziwo dałem rade na tym treningu biorąc pod uwage ze dzisiaj od rana wypilem 0,5l maslanki , 5 sliwek i moj mix proteinowy i to all

Dałem rade jeszcze a6w pyknac , mialem wczesniej ale jakos juz po tym treningu skoro czlek rozgrzany był


Musze ogarnac temat diety bardziej i tyle


Jutro w planach jakies aeroby z rana i na 18 tajski


Dziękuję , pozdrawiam


o/

Pumbas
07-08-12, 20:32
szkoda że ta siłka nie wypali, Twojej sylwetce brakuje dużych ciężarów :(

imo jakieś a6w to strata czasu - przeznaczyłbym go zmiast na spięcia to na duuuużo podciągania różnymi chwytami i pompek - szwedzkich, odwrotnych,zwykłych, na rękach etc. fajnie jakbyś wykombinował jakąś formę obciążenia do tego - to już by było coś.

najt
07-08-12, 20:42
A co sądzisz o stacjach które rozpisałem ?



Wiesz a6w niby strata czasu ale zawsze cos





PS: Chłopaki trzymają formę :)


http://u.mmarocks.pl/2012/08/536840_423890304318798_1195623468_n.jpg

Pumbas
07-08-12, 20:55
Jak na 0 sprzętu to wyglądają ok - ale chyba wiesz, że takim treningiem nie dorzucisz żadnych mięśni ani siły. stacje plus sztuki walki i super nakręcasz metabolizm - to pewnie poleci trochę fatu. wydolność poprawisz bo pewnie tempo jest szalone. Ale finalnie to będziesz suchar, jak celujesz w sylwetki jak z foto to nie obejdzie się bez ciężkich treningów siłowych i lepszej diety (więcej czystych węgli, dowal na max białko)

najt
07-08-12, 21:07
Mógłbyś bardziej sprecyzować "czyste węgle"

Siła coś tam skoczy , zarysy mięśni też mogą widnieć ale fakt faktem nadal będę sucharem

Generalnie sprawa wyglądu zajmuje miejsce przed techniką , szybkością siłą , kondychą i chyba to na tyle

Ogarnę lepsza robotę , więcej kaski będzie to i na siłce bill starem bede cisnął ale wtedy chyba porzuce stacje i jedynie jakies aeroby bede krecił

Pumbas
07-08-12, 21:42
Siła skoczy.. hmm o ile to naprawdę minimalnie plus będzie to pewnie efekt zrzucenia fatu. surową siłę wypracuj na siłowni gdzie pchasz na płaskiej +150kg, do tego trzymaj tłuszcz w ryzach to będziesz miał klatę jak z foto.
czyste węgle - czyli nie przetworzone, w sensie -nie będące cukrem. najlepsze źródła czystych węgli to wszelakie warzywa (w tym ziemniaki),ryże,makarony,kasze,pieczywa,owsianki etc

najt
08-08-12, 08:44
W ogóle dopiero teraz doczytałem "wygląd" zajmuje ostatnią pozycje z tych które wymieniłem

Co do węgli to te kompletnie ograniczyłem


Co do siłowni to tak jak wspominałem , nie mam kasy i zostają mi stację i jak już wspomniałem czekam na opinie czy "są dobre"


Dzisiaj w planach 9ty dzień a6w i trening tajskiego

Przez tego bolącego palca u stopy ciężko sie chodzi i nie wiem jak bedzie z dzisiejszymi biegami

najt
08-08-12, 17:35
I ch*j w dupę z treningiem przez ten palec :F

Dzisiaj jedynie brzuchy i nie wiem co dalej może stacje zrobię tylko jakieś zamienniki na worek i podciąganie muszę znaleźć

najt
10-08-12, 10:22
Ogólnie z dupy relacja no ale i tak będę ja prowadził



śniadanie dość biedne bo bułki ciemne ze słonecznikiem itp + ser + pomidor ;F


Zaraz wskakuje na rowerek stacjonarny i mam nadzieje na jakieś 30 min jazdy

Ważyłem sie na czczo z rana i waga pokazała 78.8 kg

Dalej w planach 11sty dzień a6w i na 18 trening tajskiego

Coś nie mam weny do treningu tych stacji zresztą tak jak wspomniałem po raz enty czekam na Waszą opinię co do tych stacji

Ten brak chęci spowodowany jest tym ze nie wiem czy te stacje "coś" dadzą , znaczy sie dac cos tam dadzą tylko jakby były takie "pewne" to by motywacja była wieksza

Pumbas
10-08-12, 13:48
Tu nie ma co opiniować ziom, każdy wysiłek jest lepszy niż żaden. jak zależy Ci na kondycji,wydolnosci,dynamice etc. to je rób.
Imo musisz sie zastanowic czy jak bedziesz mial hajs to warto isc na silownie.
Bo jak sylwetke stawiasz w ostatni miejscu, a tak jak pisales - najwazniejsza jest kondycha,technika,sila i szybkość,
to byś mógł rozważyć taką opcję: kupujesz olimpijski gryf 20 kg, kombinujesz jak najtańsze obciążenie po okazyjnych cenach,
i napierdalasz w piwnicy sobie całą gamę ćwiczeń świetnych.
Ogarniesz martwe ciągi, zarzuty - co umożliwy przysiady, wyciski na barki, możesz tam coś łape uginaniami zrobić, tric też od święta - ale najważniejsze że byś mógł robić sobie jakieś boje.
jedyny minus jaki widzę to klatka - ale jeśli sylwetkę stawiasz na ostatnim miejscu to wystarczy pompować z obciążeniem, a dynamiczne zarzuty dadzą Ci takie wyniesienie w sztukach walk że knura powalisz
oczywiscie to taka subtelna opcja, z ktorej mozesz skorzystac - w koncu sprzet sie zwroci po 2-3 msc silki, a cwiczyc bedziesz chyba dluzej. plus, musisz miec jednak to miejsce <np w piwnicy>

najt
10-08-12, 13:59
Miejsca właśnie nie ma ;F


Power cleany/cleany dobre wystarczyło by nad techniką popracować


Wydaję mi się i mam taką nadzieję , że to okres przejściowy "wszystko dobrze się ułoży" i będę mógł śmigać na siłownię i tam tym bill starem cisnąć a do tego czasu stacje o/


*32 minuty rowerka już zrobione , jakaś szama i a6w można robić

raczeek_87
10-08-12, 14:09
dajesz , dajesz ,nie przejmuj sie nie tylko tobie czasem sie nie chce .

najt
11-08-12, 17:37
Wczoraj na treningu tajskiego miałem jako sparing partnera dziewczyne :F więc musiałem luzować , chociaż muszę przyznać , że potrafiła mocno kopać

Generalnie jakieś tam kombinacje z prostymi , sierpami midlami i lowkami były i na końcu walka z cieniem z hantlami


Dzisiaj jak wróciłem z roboty ogarnąłem 12 day a6w zjem twister brazera i jakieś 30-40 min na rowerku stacjonarnym i może po nim coś porobie bo u dziewczyny gdzIe mieszkam mam 2 x 5 kg wiec moze jakiś zestaw wymysle lub czekam na Wasze sugestię :D

najt
11-08-12, 20:39
Ok rowerek zaliczony całkiem miło tylko , że dupa boli ;F 65 min i 460kcal


o/

najt
12-08-12, 18:57
Waga rano pokazała 77,7 kg więc nie jest źle. Czuję się generalnie zmęczony po robocie ,więc ogarnę tylko brzuchy i zobacze czy będzie energia na rowerek.

najt
12-08-12, 19:54
Rowerek jednak odpada , a do tych brzuchów by mi się przydało coś jeszcze na skos chyba będę dodatkowo robił same skosy z rana i później ta a6w

luo
12-08-12, 20:05
obczaj na youtube russian twist

najt
12-08-12, 20:24
Ooo elegancko - bo myślałem , że to jakiś kompleks ćwiczeń.
Tylko nad techniką popracować i będę robił z 4 seryjki po X powtórzeń

Dzięki

najt
15-08-12, 20:20
Coś z dupy to wszystko - muszę nad tą dietą popracować bo za wszelką cenę chce zjechać z wagi i potem jestem tak zajechany , że aż się cały trzęsę.

Wyciąłem węgle kompletnie ale myślę, że jak dam 50g przed treningiem to nic się nie stanie.

W sumie waga i tak będzie szła do góry jak mięcho się zrobi.


Muszę nad tym pomyśleć.


Dzisiaj odpuściłem nawet dzień a6w bo najnormalniej na świecie nie ma siły :F

Trzymam się tego bilansu kalorycznego jak dziecko mamy i nie biorę nawet pod uwagi ile to kcal może ubyć podczas pracy czy treningu ,bo za wszelką cenę człowiek chce schudnąć i już sam nie wiem czy chodzi tu o chudnięcie wizualne czy po prostu ważenie mniej.

Też trochę chciałbym wszystko na szybkiego i fakt poprawienia okolic brzucha zrobił się moją paranoją , chociaż go aż tak nie katuję.


Musze to wszystko przemyśleć na spokojnie żeby miało ręce i nogi bo ,że częściej to nie znaczy , że lepiej.


Zrobię wnioski i dam znać o/

luo
15-08-12, 21:38
Pamiętaj tylko, że ograniczając ww do minimum spowalniasz przy okazji metabolizm

najt
20-08-12, 08:56
Ok dzisiejsza waga 77,8kg


Pomiarów żadnych nie robię

Trening wiadomo tajski + mma + a6w + stacje

Dieta - tutaj przestałem się tak cackać co do dokładnej ilości kcal w bilansie kalorycznym które i tak ucinałem w takim stopniu że byłem żywym strzępkiem człowieka.

W pracy zajadam sobie teraz brazery :D 1 ma 26g białka więc tak z 5-6 zjem do tego na chate twister brazer i tam daje 1,5 fileta no i jakas maslana w ciagu dnia i nie jest zle

tu macie fote ot taka z rana
http://img338.imageshack.us/img338/3857/dsc00103ph.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/338/dsc00103ph.jpg/)

najt
01-09-12, 18:18
Ze względu ,że moja młoda jest w szpitalu bo jest 8 dni po terminie moja treningi i dieta poległy - zeszmaciłem się niezmiernie ehhh ;/ no ale cóż od poniedziałku wracam na pełnej kurwie.

Wrzuce fotke poranna + 3 rodzaje stacji.

Stacje bd robił w dni wolne od roboty bez roznicy czy beda sw czy nie a aeroby w pozostałe

Cel wagowy 74-75 kg i niski poziom fatu

najt
05-09-12, 15:12
Od poniedziałku znaczy się od 11-go bo w ten się moja Martynka urodziła 3290g , 53 cm wzrostu i 10 w skali Apgar tak więc no ;p na dodatek jeszcze się przeziębiłem ;/

Jak na razie siłownia nie będzie wchodzić u mnie w grę - kupię jakiś sprzęt (czyt. gryf + obciążenie) i jakoś tam będzie przysiady , martwy , wiosła i barki polecą tylko co z klatką ? Różnego rodzaju pompki cisnąć ? z obciążeniem ?

najt
05-09-12, 17:01
Ok - mata będzie 2-3 x w tyg + stacje 2-3 razy zalezy jak mi czas na to wszystko pozwoli bo jeszcze powoli , powolutku uczelnia się zbliża

Tak , wiem jestem nie zdecydowany - chodzi o to , że pomyślałem że może uda mi się dodać siłownie raz w tygodniu

Stacje by skupiały się na ogólnej dynamice i kondycji a siłka wiadomo bym robił jakiś 5x5 bill star ułożony przy Waszej wspólnej pomocy.



Czekam na sugestie i propozycje za które będę wdzięczny.

luo
05-09-12, 17:59
Nie myślałeś np o kompleksie sztangowym?

najt
05-09-12, 21:05
Kompleks sztangowy miałby na celu zastąpienie stacji czy siłowni czy jako kolejny dodatek ?

najt
07-09-12, 07:52
Ok - trzeba w końcu wziąć się w garść

śniadanko pykne - ciemnie pieczywo z twarozkiem i pomidorkiem potem rowerek z 30 min i na 18 trening tajskiego

konkluzja jest taka ze w dzien sw aeroby a w pozostale stacje/siłownia/kompleksy sztangowe

Priorytetem na ten rok jest zrzucenie zbędnego fatu wraz z poprawa kondycji i skupieniu sie na technice.

rok 2013 to po trochu kondycha/siła/technika waga 79kg i i IX Mistrzostwa Polski ADCC o/

kfc
07-09-12, 17:27
Martynka to ładne imię :) Gratuluję!

najt
08-09-12, 17:49
Dziękuję , dziękuję




Jak się człowiek już ogarnie mentalnie to wtedy zawsze coś wypada w tym przypadku grypa ;F

Mam nadzieję , że to minie jak najszybciej

Myślałem sobie ostatnio na tymi stacjami i zastanawiałem sie czy nie zrobić ich w sekwencje A,B,A...

Stacja A miała by na celu poprawić dynamike i kondyche , a Stacja B była by taka bardziej "siłowa"

Wiadomo kazde cwiczenie po minucie bez przerw tylko 1 min przerwy po zmianie stacji




Stacja A
1.)
-uderzanie w worek lewy , prawy x 2 + sprawl
-trzymajac talerz zataczanie kół
-pdociaganie sie lezac na linach/pasach przywiazanych do drazka
-pompki na poreczach
-trzymajac w 1 dloni hantle klade sie na ziemie i wstaje trzymajac reke w gorze
2.)
-podciaganie na drazku chwytem mlotkowym trzymajac jakies pas etc
-spiderman push-ups
-delfinki
-hand switch (pompki)
-uderzenie w worek w dosiadzie
3.)
-podciaganie na drazku szeroko nachwytem + wybicie kolan do klatki
-skok przez przeszkode
-przysiady z hantlami
-wykroki z hantlami
-wspiecie z napalcach + uniesienie sztangi do brody



Stacje B rozpisze pozniej.

Czekam na opinie i sugestie co do Stacji A

najt
11-09-12, 11:03
Waga 76.6

Wczoraj ruszyłem z treningiem.

Trening MT - jakieś tam kombinacje - generalnie trening z dupy.

Na dniach przenoszę się do Berserkerów

Łyknąłem CaRBO i biorę się zaraz za stacyjki


http://img842.imageshack.us/img842/3306/dsc00129dx.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/842/dsc00129dx.jpg/)

Micek185
11-09-12, 19:04
Mam nadzieję , że to minie jak najszybciej

Myślałem sobie ostatnio na tymi stacjami i zastanawiałem sie czy nie zrobić ich w sekwencje A,B,A...

Stacja A miała by na celu poprawić dynamike i kondyche , a Stacja B była by taka bardziej "siłowa"

Wiadomo kazde cwiczenie po minucie bez przerw tylko 1 min przerwy po zmianie stacji




Stacja A
1.)
-uderzanie w worek lewy , prawy x 2 + sprawl
-trzymajac talerz zataczanie kół
-pdociaganie sie lezac na linach/pasach przywiazanych do drazka
-pompki na poreczach
-trzymajac w 1 dloni hantle klade sie na ziemie i wstaje trzymajac reke w gorze
2.)
-podciaganie na drazku chwytem mlotkowym trzymajac jakies pas etc
-spiderman push-ups
-delfinki
-hand switch (pompki)
-uderzenie w worek w dosiadzie
3.)
-podciaganie na drazku szeroko nachwytem + wybicie kolan do klatki
-skok przez przeszkode
-przysiady z hantlami
-wykroki z hantlami
-wspiecie z napalcach + uniesienie sztangi do brody



trenign w sam raz dla mnie na dzine cross fitu mowie o stacji a:)
ale dynamike to raczje bym robił sztanga i np uderzeniemi w cień z hantlami powiedzmy 4kg
wskokami na skrzynie z sztangą na karku podrzutem z dwuboju olimpijskiego



pdociaganie sie lezac na linach/pasach przywiazanych do drazka

nie wiem czy robimy to samo cwicznie, ja zawsze robię w ten sposób że staje około 1,5m od liny łapie ja na samym dole i przenosząc rece za glowę opuszczam sie prawie do samej ziemi twarza i podnosze w ten sam sposób, ot o ci chodzi? w zasadzie pracuje mi w tedy cały korpus w 110% naprężenia mieśni. musze to nagrac chyba.

kfc
11-09-12, 23:23
rozkazuje Ci popracować więcej nad boczkami !

:)

najt
13-10-12, 09:56
ostatnie 3 tygodnie były tak szmatowate ze szok zero treningow duzo alko syf zarcia i w ogole

no ale od dzisiaj wracam ze swiata umarłych

w sumie to tak nie wiem co bede rozpisywal - skupie sie jednak tutaj nad metodologia treningowa ale sw

i kazdego dnia jezeli bede "cos trenowal" to na pewno skrobne

bede wrzucal tam jakies fotki itp


dzisiaj zrobil trening podciagniec z tabelki 6-8 ;p



moja kase na onbciazenie wydalem na pediatre na małą no ale córa wazniejsza

ale kupujac sprzeciwo i nawet robiac cokolwiek bede sie skupial tutaj na fbw i wiadomo chyba nawet wg kolejnosci podam

przysiady
wl
wiosło
mp
martwy

+ wiadomo jakies tam duperelki dodatkowe bic tric itp

procz tego biegi ale rowerek ze wzgledu na pogarszajaca sie pogode a ze mam wrazliwe zatoki i chwila moment i bole migrenowe to sobie podziekuje
oczywiscie stacje ale zobacze jak na to wszystko "życie" pozwoli
na pewno priorytet to sw

dziekuje , pozdrawiam

Pumbas
13-10-12, 10:47
a alko i syf przez 3 tyg nie kosztowało więcej niż pediatra?
powodzenia

najt
13-10-12, 15:33
Było mineło ;F


lekko barki sobie "rozgrzałem"

4 x 20 wyciskanie stojac

3 x 12 wznosy w opadzie

2 x 12 wznosy przed siebie

2 x 12 wznosy na bok

ciezar z 5kg ;p

najt
14-10-12, 15:50
Będe cwiczyl tym co mam jak narazie , lepsze to niz nic

bicu

hantle ktore mozna polaczyc tworzac mini sztange ( waga 1hantli ~9kg)

20 x 5 - uginanie ramion z sup nadg

20 x 3 - uginanie chwytem młotkowym
10-15 x 3 - tu polaczylem te hantle w ta tzw "mini sztange" i zrobilem uginanie ramion w oparciu o kolana , ot taka alternatywa dla modlitewnika

+ 3 set przedramion w super seriach


i to było by na tyle

najt
15-10-12, 19:06
Zacząłem bill star tymi hantlami robic ;p

przysiady 20 x 4
wioslowanie 15 x 5
wyciskane 30 x 5
mp ;p 15-20 x 5
i delfinki

na koniec

uginanie tych 2 zlaczonych hantli za glowa 20-30 x 3

pompki wasko 10-15 x 3
i pompki na poreczach(oparcia krzesel) 10 x 3


+ 5 minut walki z cieniem


o/

najt
16-10-12, 17:36
Zakwasy po tych "przysiadach" całkiem nice ale i tak nie przeszkodziło mi to w dzisiejszym bieganiu

Nie wiem ile ale wiem , że 29:14

Zjem kuraka i po tym na koniec dnia brzuszki - absII lece bo jakoś a6w mi nie podpasowała (doleciałem do 24 dnia)

najt
17-10-12, 19:27
Ze względu na dalsze "zakwasy" całego ciała dzisiaj tylko przedramiona nachwytem i podchwytem , potem takie "młotkowe" ruchy nadgarstkiem i zwis na drążku , brzuszki i to na tyle

najt
18-10-12, 19:43
Po pracy straszliwie zj*bany ;F

No ale lecimy:

MP - 5 x 20
Delfinki - 5 x 30
Wl - 5 x 30
Wiosłowanie 5 x 15

+ Wznosy ramiona na bok 2 x 10
Wznosy ramion przed sobą 2 x 10

+ Brzuch

najt
19-10-12, 19:42
Coś przemęczony jestem więc dzisiaj:

Przedramiona

Uginanie ramion nachwytem 3 x 15
Uginanie nadgarstów na/podchwytem (super serie "do bólu")
Mlotkowe uginanie nadgarstków 3 x "do bólu"
Zwisanie trzymając się recznika 3 x po ileś tam ;p

Brzuchy zrobione

Ponieważ było mi za mało postanowiłem zrobic mini super serie ;p

10 pompek na przemian wąsko/szeroko

Uderzenia z hantlami 10 x lewy/prawy

najt
20-10-12, 20:37
Przysiady 4 x 20 + 1 x 25 + 1 x 20
MP - 4 x 20 + 1 x 25 + 1 x 20
Delfinki - 4 x 30 + 1 x 40 + 1 x 30
Wl - 4 x 30 + 1 x 35 + 1 x 30
Wiosłowanie 4 x 15 + 1 x 20 + 1 x 15

+

Brzuchy

+ Triceps ( Uginanie hantli za głową ) 3 x 20 i 2 x 15 ( pompki na poręczach czyt. krzesłach )

i na sam koniec zwis trzymaj sie ręcznika


kąpiel lulu szama bo rano na uczelnie w końcu trzeba pójść


Zakup na next miesiąc bcaa activlaba

najt
21-10-12, 16:29
Przecudna pogoda + okienko na uczelni

Miała być o wiele dłuższa trasa ale kolesia cos ból chwytał z prawej krzyża i tak z dupy był bieg więc z 5-5,5km tylko zrobiliśmy.

Next: brzuszki i zwisy na drażku co by się lepiej kuraka klepało w kfc :P

Micek185
21-10-12, 17:05
czyli jednak formy nie będzie co?
5km to ile to czasu 20min?
kiedy ogarnias zjakis porządny trening?

najt
21-10-12, 17:54
porządny masz na myśli jakieś stacje ?

tak jak pisałem nie mam sprzętu więc ćwicze tym co mam po 1 a po 2 hmm jesli chodzi o kondycje to w sumie jak narazie nie mam sobie nic do zarzucenia - tak na dobrą sprawe to chyba od nie spełna 2 tyg zacząłem coś tak jakby "na poważnie" robić

nie chce tutaj robic wymowek ale biorac pod uwage prace uczelnie no i najwazniejszy priorytet moja core to za duzo tego czasu nie mam

pracujac 7-16(17) od next miesiaca BEDZIE TO MATA TE 3 X W TYG sry caps ;p a reszte jakos jak dogram to ten bill star no i wlasnie czasem jakies bieganko , jakies stacje - tutaj bede juz na spontanie lecial - ale mata to #1

najt
23-10-12, 18:18
Dzisiaj wiadomo bez większych zmian

Przysiady - 5x25
MP - 5x25
Delfinki - odpuściłem bo cos mnie rwie ;/
Wl - 5x40
Wiosłowanie - 5x20


Brzuchy

najt
24-10-12, 19:19
Dzsiaj miało być "dynamicznie" ale czuję że organizm jest przeciążony , tak więc tylko zrobiłem brzuchy i zaraz lulu. Jutro jade po bcaa.

Mam w planach kupić activlaba - jakies sugestie co do zakupu ?

raczeek_87
24-10-12, 19:50
żadnych :)

najt
25-10-12, 19:17
Przysiady - 5x25 ale dzisiaj coś ciężej było i w kolanach coś rwało :F
MP - 5x25
Wl - 5x40
Wiosłowanie - 5x20

Bicu:

3 x 20 uginanie ramiona na zmiane
3 x 20 uginanie młotkowe
3 x 20 uginanie ramiona w oparciu o kolana


+ Brzuchy

najt
29-10-12, 07:31
Wiadomo , że człowiek musiał się zeszmacić alkoholem przez 3 dni jak taki typowy menel , przejebać kase na bcaa i być zdemotywowanym do wszystkiego - no ale mam nadzieje , ze wyjde chociaz dzisiaj lekko sie przebiec

najt
29-10-12, 11:26
No i jak napisalem tak zrobilem - poranny bieg jest doskonaly na kaca , wszelkiego rodzaju moralniaki itp

Teraz mam pytanie


No jak narazie nie spieszy sie z kupnem sprzetu i musze cwiczyc tym co mam

Zaczelem sie zastanawiac czy z tym sprzeciwem 2 hantle po ~9kg warto zebym robil ten trening bill star. Z treningi na trening zwiekszam tylko ilosc powtorzen - moze ilosc serii zwiekszac i minimalnie powtorzen , nie mam pojecia czy jednak robic tylko trening stacyjny na poprawe kondycji i dynamiki- ehh nie wiem juz sam


Micek co doradzasz ?

Micek185
29-10-12, 11:36
przestań pić i szukac wymówek do omijania treningów. kasa z baletów przeznacz chociażby na dobry expander.

lepsze jest robienie choćby słabego treningu niż siedzenie na dupie.
idz nawet do parku biegać skakać, dynamikę zwieszysz chociażby ładując na kark kamień,i skacząć z nimna podest czy 2stopnie, to samo możesz zrobić z siadami z wyskokiem czy przerzutem przez biodro. nie jestes kulturystą interesujesz sie sportami walki więc wiesz jak wyglądająich treningi. ale mi wydaję sięże problem nie leży w braku sprzętu tylko w Twoich chęci, a bez odpowiedniego nastawienia żadnej dyscyplinie nie podołasz.

najt
29-10-12, 11:45
Nie zrozumiales mnie - tu nie chodzi o checi i motywacje - tylko ja mam taka dziwna "faze w glowie" ze musze miec wszystko odpowiednio poukladane i dobrane , tak wiec chodzi tu o to ze trenujac chialbym aby ten trening przynosil korzysci i zeby to nie byl zmarnowany czas dlatego poruszylem kwestie zmiany treningu tego bill star albo poprostu tylko trening dynamiczny itp poki nie bede mial odpowiednich ciezarow

najt
29-10-12, 17:12
Trening na jutro - pisze co by go nie zapomnieć

A
-spiderman push ups
-sprawle + wyskok kolana do klatki
-delfinki
-przysiady ze sztanga + wyciskanie hantli

B
-pompka z takim przeskokiem
-mostkowy sweep
-lewy/prawy x 3 + sprawl
-wskos na taboret czy cos tam stabilnego

C
-pomka normalne i szeroko na wzniesieinu
-wykroki z podskokami
-trzymajac chwytem mlotkowym hantle okrezne ruchy barkami
-cos na tricka

Dalej jak da rade jakas runda biegania

Pumbas
29-10-12, 17:38
żaden czas poświęcony na trening nie jest zmarnowany.
osatnio było to samo, przepiłes kasę a potem mówiłeś że nie masz na sprzet bo corka wazniejsza. wiadomo ze trzeba sie bawic, ale zdecyduj się i albo odpuśc w ogóle te nic nie wnoszace wpiski , albo zminimalizuj ilosc imprez i się przyłóż.

raczeek_87
29-10-12, 18:51
Albo trzeba zmienić prace żeby na przyjemności starczyło , córeczkę i sprzed na siłownie czy tam odżywki ...
szkoda tylko , ze w PL imprezka zaraz jest kojarzona ze trzeba pół litra walnąć i jeszcze 20 browarów juz nie wspominam o drinach czy whisky - najebać sie do ucinki filmy i wtedy następnego dna powiedzieć z czystym sumieniem - ze wczorajszy balet był zajebisty i 200złocisza jebło jak z bicza strzelił.

ps . mieszkasz w bloku czy w domku jedno rodzinnym - bo moze nie masz pomysły na trening - ja akuraz mieszkam w bloku teraz ale jak mieszkałem z rodzicami to na działce miałem tyle jakiegoś zelastwa ze - tylko kreatywność w łepecynie poruszyć i mozna piekny trening zrobić.
Stary w głupie taczki mozna piachu nawalic i maraton wokół domy jak tralala :D
Podejrzewam ze na kopyta lepsze od wykroków :DDDDD

najt
30-10-12, 09:40
stacje zrobione + tylko 3,5km (troche interwałowo) ale w ten snieg się ciężko biegło - musze jakas kominiare ogarnac bo chwila moment mnie zawieje i zatoki daja o sobie znac

Jednak skupie sie na dynamicznych cwiczeniach ktore bede sobie wymyslal i ustawial w stacjach 3 x 5 :) + biegi oczywiscie

najt
02-11-12, 14:45
2 dni luzu tylko brzuchy były bo nadgarstek przeszkadzał zreszta chciałem dać rade w pracy bo wiadomo ze wszyscy po cmentarzu wszyscy glodni jak te zombie przychodza - no i dobrze zrobilem bo 13h w pracy zrobilo swoje

Dzisiaj wstałem lekko taki zdemotywowany ale dalo rade wpierw stacje

A
-podciaganie na drazku nachwytem szeroko z rotacja
-wyprosty z siadów na łydkach + wyciskanie hantli
-pompki w podporze tyłem
-"małysze"
-"delfinki"
B
-z przeskokami 1 pomka wąsko/szeroko
-w podporze naprzemienne przejscia nogami
-lezac na plecach "swieca" do duszenia trójkatnego
-sprawle
-wykroki z hantlami
C
-uginanie ramion
-sprezynka na szerokosc
-rotacje barkami z hantlami
-2 min uderzen w worek w dosiadzie


dalej 3,5 km bieganka




Zrobie jednak na odwrot bo jakos po tych stacjach ciezko mi sie biega - zreszta zobacze jak bedzie wpierw biegac a potem stacje



Z wieczora brzuchy + przedramiona


na sobote nie mam planu treningowego - moze walka z cieniem na sucho a potem walka z cieniem z hantlami i cos tam jeszcze - zoabcze


waga dzisiaj rano 76.7

najt
04-11-12, 08:01
Wczoraj

Trening podciągnieć i pompek ten na ilosc ze stronki 100pompek.pl

+ brzuchy

najt
05-11-12, 19:00
Podciągnięcia + pompki + brzuchy

najt
06-11-12, 18:25
Dzisiaj organizm domaga się full regeneracji.

Zrobie tylko brzuchy i idę spać.

Rano biegi + stacje a co i jakie to opiszę jak wróce i je zrobię

Musze pomysleć nad jakims zestawem zeby na dzialce zmontowac jakis sprzet zeby byc jak Micek ;P albo chociaz robic podobny zestaw cwiczen

najt
07-11-12, 11:09
Cześć o/

Trening podciągnieć od razu po nim trening pompek i to robiło jako powiedzmy pierwsza Stacja

Dalej zacząłem trening stacyjny

A
-podciąganie na paskach przywiazanych da drazka w opadzie
-spider man push ups
-przysiady z hantlami + wyskok
-sprezyna przywiazana do drazka i po 5 cisow lewy/prawy
-wyciskanie hantli lezac

B
Wstawanie/kladzenie sie z hantla trzymana w gorze
-wykroki z wyskokow
-sprawle
-wznosy na bok prosto i w opadzie
-pompki z klasnieciem

i to byl 1 obwod

Drugi byl podobny stacja A i B ale jako stacje C zrobilem 5 minutowe uderzenia w worek w dosiadze z roznymi przejsciami i kombinacjami

najt
07-11-12, 18:35
Po południowa część bieg ~ 4,4km i brzuchy

kfc
07-11-12, 19:09
4,4km jaki czas?

najt
08-11-12, 06:06
~25 minut - luźno bez żadnej spinki byle by biec przed siebie :)

kfc
08-11-12, 17:21
chyba ładny czas.. :)

najt
08-11-12, 21:27
Nie wiem czy taki ładny , ale to nie ma największego znaczenia - biegłem i tyle i to mi dawało satysfakcje :)


Dzisiaj jakoś tak kompletny chaos

unoszenie sztangi do brody
uginanie ramion młotkowe tzw "L"
przedramiona cały zestaw
(uginanie ramion nachwytem , super serie uginanie nachwytem i podchwutem w oparciuu o kolana i uginanie mlotkowe i zwisy trzymajac sie pasków)

na sam koniec brzuchy

najt
09-11-12, 10:02
Dzień stacji

A
delfinki
wyskoki do przodu/tylu z workiem na plecach
pompki nizej + wyzej na podwyzszeniu
wioslowanie hantlami
lewy/prawy z hantla

B
w pozycji do pompki - "przeskoki przez przeszkode"
pompki na poreczach
trzymajac hantle uderzenia kolanami wchodzac na podwyzszenie
mostkowy sweep
"wejscia w nogi"


C
5 minut kombinacji uderzen w worek - 1 obwod parter 2gi obwod stojka (w stojce to bieg bokserski + wlasnie jakies kombinacje)



Gdzieś zapodział mi sie plik z rozpiska różnych "stacyjek" tak więc czekam na jakieś propozycje

najt
09-11-12, 17:18
Po poludniowa akcja ~10.1km - 1h 3 min


no i brzuchy :)

najt
10-11-12, 11:46
Trening podciągnięć + pompek + przedramiona + bokserski sparing z koleżką

Gangsta Latino
10-11-12, 13:22
Dostało Ci się od koleżanki? ;)

Jak byś ocenił postępy od założenia relacji?

najt
10-11-12, 14:12
Od kolegi ;p


Hmm postępy - od założenia relacji róznie bywało :p więc ciężko tak jednoznacznie ocenić progres - na razie na macie nie trenuje , a pewnie tam było by dobre zobrazowanie postepów.

Na pewno siła jakos tam skoczyła , kondycja i dynamika , ale wiem ze jeszcze bardzo dluga i ciezka droga przede mna.

najt
11-11-12, 09:49
Przez głupotę ,że nie wiązałem nadgarstków przed jakim kolwiek sparingiem czy uderzeniami w worek dojebalem sobie bardziej ten nadgarstek , a ze nie chce odpuscic treningow mysle nad jakimis zamiennikami i tu glownie prosbe kieruje do micka czy masz kolezko jakies sugestie co do stacji ktore by odciazyly nadgarstek - sam sobie tez cos wymysle ale jak masz jakies pomysly to bylo by super

Wiki
11-11-12, 10:04
Musisz wyróżniać trening statyczny i dynamiczny. W zależności od predyspozycji do sportu, musisz obrać cel treningu, albo kładziesz nacisk na siłę i pierdolnięcie, albo na szybkość ;). Wyznaczasz priorytet, co nie oznacza ze jezeli priorytetem jest dynamika to siły statycznej nie ćwiczysz. Swojego czasu ćwiczyłem kiedyś 9x w tygodniu :).

Na treningach wam trener nie robi żadnych stacji? Nie możliwe w sumie :)...
Jeśli brak Ci pomysłów na stacje, to fajnym pomysłem jest trening z piłką lekarską, jeśli ową posiadasz. Dodatkowo potrzebne Ci będą: a) skakanka, b) małe ciężarki, c) worek treningowy i rękawice bokserskie, no i owijki bo sobie nadgarstki rozwalisz ;).

Przykład stacji, ćwiczenia wykonywawane od razu po sobie, bez przerwy:
1. Wyrzuty piłką lekarską 30sec-1min (stajesz z piłką przy ścianie i rzucasz nią wykonując ruch jakbyś uderzał prawy/lewy prosty, piłka odbija się od ściany, łapiesz i rzucasz ponownie)
2. Walka z cieniem z hantelkami 2-3kg max 1min
3. Skakanka 1min
4. Parcie na worek, 30sec-1min, nie chodzi tu o technike uderzenia, ale o szybkość i wytrzymałośc, napierdalasz najszybciej i najmocniej jak się da przez 30sec
5. "delfinki" 30sec-1min czy jak to tam zwą :), połączenie pompek i wyskoków. Robisz pompkę, potem jak najszybciej się podnosisz i wyskakujesz jak najwyżej do góry.

1-3min przerwy miedzy stacjami, 3 serie stacji.

najt
11-11-12, 10:20
Dzięki za szybko odpiowiedź ale czytałeś jakieś moje wcześniejsze posty ? I czy w ogóle zrozumiałes post na ktory odpowiedziales ?

Wiki
11-11-12, 10:23
Tak, ale to tak ogólnie do całego temtu było ;). W każdą stronę się nie zagłębiałem dokładnie, więc może kilka szczegółów mnie ominęło.
To te ćwiczenia które tutaj podałem nie obciążają zbytnio nadgarstka, możesz wykluczyć worek ;)

najt
11-11-12, 10:33
Chyba skupię się na nogach albo coś - nie mam pojęcia jak narazie

Zresztą dzisiaj chrzciny mojej małej fighterki więc nie mam na to czasu.


Dzisiaj dzień odpoczynku od treningu i diety , no chyba ,że cos pod wieczór

najt
12-11-12, 18:10
Kurwa - jak mam dzien co olewam diete tak jak mialo to miejsce wczoraj na chrzcinach to mam takiego morala jakbym pil nie wiadomo ile

Dzisiaj trening podciagniec + pompek to z rana teraz bareczki lajtowo sobie zrobilem no i brzuchy na koniec dnia i finito

Jest wyplatka wiec juz mozna do Berserkerow leciec

I z racji ze kondyche/dynamike bede robil juz na macie to w domu bede staral skupic sie na sile , ale ze poki co nie mam sprzetu to bede tez robil jakies stacyjki

najt
13-11-12, 19:42
Po dzisiejszej pracy prawy nadgarstek został wyeliminowany z gry .

Dziś w menu tylko brzuchy


Co do jutra - zastanawiać się czy dać full odpocząć czy jednak robic stacje

Jeżeli były były by stacje to


Poleciałby trening podciagniec i pompek - zobacze jakby tyo poszlo

dalej hmm

A
małysze
wykroki z podskokow
zabki
wejscia w nogi
wspiecie na palcach

B
ciosy lewa reka trzymajac sprezyne
uginanie lewej dloni neutralnie mlotkowe i "L"
świecie do duszenia trojkatnego
mostkowe sweepe
delfinki

C
5 minut kombinacje lewa reka ;p w worek - stojka

i to bedzie na tyle

najt
21-12-12, 07:57
Może to troche trywialne pytanie , ale jezeli 3 xtyg cisne bill starra to w "miedzy dni " z 2 - 3 x moge robic stacje czy to juz bedzie zbyt wielkieprzeciazenie ?

znaczy sie pewnieprzeciazenie bedzire (spacja ;F ) chodzi bardziej czy np jak co sesje robie przysiady to czy na stacjach moglbym robic skokiwdal z malym obciazeniem przykladowo ?

chodzi o to czy te partie ktore byly katowe nazwijmy ironicznie u mnie "? ciezszymi ciezarami" dzienpozniej w sposob dynamiczny bede mogl trenowac z o wiele mniejszym ciezarwem ?


pozro

najt
24-12-12, 15:17
Poki moge ( do konca stycznia ) lece bill starrem przeplatajac ten trening ze stacjami starajac sie na zmiane tak dopasowac cwiczenia zeby miesni nie przemeczyc

dzisiaj na lajcie wycisko-podrzut

plaska i wiosla



atrakcja sali byl rado slodkiewicz


czas sie ogarniac i na wigilie




zycze wszystkim przy okazji zdrowych wesolych i pogodnych swiat aby te kcal poszly w mase lub zostaly szybko zredukowane


pozdrawiam

mtm
24-12-12, 15:24
Słodki do szczecina zjechał ?

najt
24-12-12, 15:35
w Pure w Kaskadzie trenił



a Ty młody co tam jak tam ?


pucuj sie na prv z nr fona

najt
31-12-12, 16:06
Ogólnie dzisiaj wstajac z lozka poczu;lem taki dziwny bol w kolanie ze jakos zgiac w sensie kucnac bylo ciezko no ale jakos tak przeszlo i tak czasem strzyuknie to zaboli

(spacja cos nie dziala) w kazdym badz razie zaczalem czytac nt kontuzji kolan bla bla i trafilem na takie cos

- chondromalacja kolana, czyli niszczenie chrząstki stawowej - powodem tej choroby mogą być sumujące się mikrourazy, nadwaga, predyspozycja genetyczna oraz przeciążania stawów. Objawiać się to może słyszalnym strzelaniem w kolanie, bólem w przedniej części stawu kolanowego (szczególnie przy kucaniu), niepewność stawu przy obciążaniu go, trzeszczenie w kolanie itp. Leczenie jest bardzo trudne, więc jeżeli mamy z tym problem, ważne jest zapobieganie wszelkim obciążeniom kolan oraz wzmocnienie mięśni w obrębie stawu.

odrazu to u siebie zdiagnozowalem :P

ale w sumie to az takim priorytetem tego posta nie jest. pisza zeby wzmocnic miesnie w pobrebie stawu - to tak spobie rozkminiam jakie cwiczenbia wykonywam i czy zmiejszyc kompletnie ciezar ktory i tak jest mega maly bo nog za czesto sie nie cwiczylo

w sumie "cos z nogami" robie 6 dni w tyg bo 3 dni cisne bill starr i 3 dni stacje wiec tutaj juz ida cwiczenia dynamiczne



i juz nie wiem czy ograniczyc cwiczenia jakies czy co robic i pytam o rade jakie cwiczenia byly by donbre na wzmocnienie owego stawu


z gory dziekuje :*

najt
01-01-13, 14:46
Jakaś odp ?

gangster
01-01-13, 17:41
Jest kilka stopni chondromalacji,ja mam np II stopnia.
Nie miałeś badań więc nawet nie wiesz czy na pewno masz to samo,
ale jeśli tak to powinieneś ograniczyć ćwiczenia podczas których uderzasz stopami w podłogę czyli bieganie itd,wzmocnić można na orbitreku czy rowerku albo ćwiczeniami takimi jak np. stawanie na podeście.

najt
06-01-13, 08:18
Dzięki za odp :)

Poki mam okazje tak jak juz pisalem cwiczicze kiedy moge czyli codziennie bo silka tylko do konca stycznia, Dzisiaj akurat jest zamknieta wiec zrobie trening tabaty uzywajac sprawli (ucieczek zapasniczych)

Trening przeplatam bill starrem i stacjami



To ostatnie stacje ktirych uzywalem ( tak napisane po mojemu , wiec jakby ktos czegos nie zrozumial to pisac )





pompka z klasnieciem
wykroki z ketlami
unoszenie tulowia + ciosy z hantelkami
skok w dal z bagiem
machanie ciężarem po okręgu (w jedną, a potem w drugą stronę, ciężar do 15kg)
podciaganie na drazkach do trica z 2giej strony




wspinanie na linie
mostkowy sweep z hantlami
sprawle
skretosklony ze sztanga
wstawanie kladzenie sie z hantla
wejscia w nogi






-----------------------------------------
pompki na poreczach
plyo pompki
wstawanie kladzenie sie z kettlem
ciosy sztanga
sprawle

skok w dal z bagiem
przeskokiz ketlami
skoki przez przeszkode
wejscie na 2jny stepper jedna noga wybicie i wyzej drugie kolano
wejscia w nogi


__________________________________________________ _____________________________________

chinska pompa+wyjscie zapasnicze
sprawle
wspinanie nalinie
ciosy sztanga
lezac/siedzac ciosy sztanga

przeskoki w podporze
wejscia na stepper
orbitrek
chodzenie w sf
wejscia w nogi







jako stacje "C" robilem walke z cieniem z hantlami w 1szym obwodzie, a w 2gim juz uderzenia w worek. Ze wzgledu na rozwalony nadgarstek teraz koncze 2 x walka z cieniem




dieta staram trzymac sie bialkowa jak budzet oczywiscie pozwoli

na razie nie pracuje wiec nie daje wegli taki "posilkowych ani po i przed treningiem - jedynie co to carbo przed i po


ze wzgledow finansowych musialem odpuscic treningi SWw ostatnich miesiacach , lecz na dniach bede wracal no bo wiadomo w kwietniu 9 MP ADCC


teraz dodatkowo bede zakupywa ljakas glukozamine oraz zestaw witamin


a jak "silownia sie skonczy" to juz 4-5 x w tyg bede staral sie robic technike na macie , a co do treningow poza mata to mysle o tabacie i prostych stacjach bez wiekszego kombinowania tylko z tak dopranymi cwiczeniami zeby calo cialo bramo w tym treningu udzial

waga teraz , nie mam pojecia - ~77,5-78,5

najt
06-01-13, 15:39
Dzisiaj pozwolilem sobie zrobic cheat meal day tzw dzien szmaty

z rana kurak z warzywami srodeziemnomorskimi tsak do syta

potem troche chipsow

obecnie mc donald zestaw powiekszony - wiesmak 3 x cheeseburger , shake frytki itp oczywiscie wszystko zapinane cola ;p

ale od jutra wiadomo powort do diety- dzisiaj sobie pozwolilem na leniuchowanie bo tesciowa zabrala core do miedzyzdrojow :D


jutro z rana do pure fitness szczecin - i bill star wraz ze zwiekszeniem ciezarow + tricka zrobie

pompki na poreczach
na bramie uginanie przewdramion
i francuz siedzac


+do tego orbitrek lub rowerek z 25-40min

najt
07-01-13, 17:03
Dzisiaj bill starr ale bez nog bo jeszcze kolano nie pozwala wiecjakiestam cwiczonka na nogi porobilem

wioslo - musialem obnizyc ciezar ze wzgledu na poprawna technike zrobilo sie zbyt ciezko na chaotyczne szarpanie

co do tricka do tylko pompki na poreczach 3 x 20

i sciaganie linki 3 x iles tam

i tyle bo spieszylem sie do lekarza



kurwa wrovcilem i ojebalem kuraka chipsy zapijajac cola :((((


musze sie ogarnac z ta dieta w koncu bo bedzie pizda




jutro stacje i moze przedramiona



owe stacje:



[b]podciaganie na linie
pompka na piesciach z klasnieciem
sweep z hantelkami
sprawle
lezac ciosy sztanga
machanie hantelkami po okregu

chodzenie sf
wykroki
orbitrek
unoszenie tułowia + ciosy z hantelkami
wejścia w nogi
skoks na stepper[b/]

najt
10-01-13, 13:41
dzisiejsze stacje


podciaganie na drazkach do trica z 2giej strony
sprawle
ciosy sztanga "fedor"
spiderman push ups
podciaganie na linie

chodzenie sf z bagiem
wykroki z bagiem
wskok na stepper/przysiad+wycisk hantli
wejscia w nogi
orbitrek


3 stacja byl walka z takim "korpusem" długim trzymajac 3kg hantle - po 5min

wieczorem zrobie trening pompek i brzuchy

Gangsta Latino
11-01-13, 21:21
Może jakieś filmiki z treningów? np. 1 pełna stacja ;)

najt
11-01-13, 22:11
kręcenie filmow pozostawie mickowi :)



dzisiaj luz bo uczelnia i w ogole cos sie przekimalem w ciagu dnia ,tylko brzuchy zrobilem


jutro po zajeciach czekA bill starr

najt
02-06-13, 16:37
Powróce sobie z tym dziennikiem skoro i tak pisze w dziale sztuki walki

Można powiedzieć , że zaczynam od zera , chociaż od zera się za nadto nie wybiłem no ale zawsze krok do przodu

Lece bill starem + jakieś stacje na zmiane i teraz od czerwa ruszam z SW


Dzisiaj nie miałem za dużo czasu więc w sumie zrobiem samo WL

5 x 50
5 x 55
5 x 60
5 x 70
3 x 82
8 x 60

Bo to było te przejście na nowy ciężar

Zostaje mo jeszcze zrobić pod tym kątem przysiady/wiosło i mp

Potem przedramiona

3 x superserie navhwytem i podchwytem


Z rana twaróg z danone taki mix ;p na czczo tabs clenu , po tym 2 tablety daa

przed i po treningu po 5g krety

Po trejnie zajechalem do rodzicow na schabowego z suroweczka i ryzem ktorego ze wzgledu na obciete WW zjadlem mało

przed chwila sałatka

tunczyk , jajka gotowane,pomidor , cebula troche groszku - ogolnie zajebioza

pozniej zrobie brzuchy - cisnem ABS II + dodaje cos od siebie




na siłce bede latał jeszcze przez cały czerwiec bo dotad mam karte multisport a bede z jej rezygnowal bo mnie najnormalniej nie stac wydawac 50zl - biorwac pod uwage ze na SW place 170zl ale to mnie nie doluje bo bede wolal zainwestowac w dodatkowy osprzet i cisnac w piwnicy




o/

fallenursus
02-06-13, 16:43
http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphotos-frc1/p480x480/392824_154094904756607_496850452_n.jpg

najt
04-06-13, 16:36
Wczoraj

rano clen potem maslanka zapijana 2 tabsami daa

pozniej w pracy twarog zalany maslanka

potem znow to samo + schabowy

dalej twarog i maslana

przed treningiem 5g krety i caRBO



TRENING BOKSU MNIE WYKACZYL - barki odmawialy posluszenstwa ale dalem rade

po trejnie 5g krety i caarbo i w domu jakis tam kurak grillowany i surowka



__________________________________________________ __________________________________________________ _______________

dzisiaj maslanka + z kromy z poledwica i pomidorem + daa

dalej twarog z danone

5g krety


tricu na szybkiego bo musialem corke odebrac


pompki na poreczach

20 x
15 x + 5kg
10 x + 10kg

wyciskanie wąsko

12 x 40
10 x 50
10 x 60

i to na tyle

zaraz mielone i pomidorowa

pozniej salatke z tunczyka ogarne i pewnie jakis twarog


waga obecnie - wazylem sie przed chwila 81kg

najt
05-06-13, 18:37
rano 1,5 tabsa clenu

w robocie jakos nic nie jadlem do 10

potem twarog i maslana

przed silka twarog i maslana

2 tabsy clenu i 2 tabsy daa i 5g krety

WL

5 x 50
5 x 60
5 x 65
5 x 75
4.5 x 85

potem sciaganie drazkaza plecy tez 5 serii po 5 powtorzen - nie wiem jaka waga na maszynie


po silce 5g krety


salatka z tunczyka

teraz to samo i na kolacje twarog

cos mi nadgarstek szwankuje ;/


o/

Fit4ever24
05-06-13, 18:43
Praktycznie na samym nabiale jedziesz?

najt
05-06-13, 19:05
Praktycznie tak - jak jakies ww wpadną to "przypadkowo-dodatkowo"

najt
06-06-13, 20:28
Dzisiaj z dupy dzien

te poranne zmiany troche dobijaja


z rana clen i porcja carbo i daa


potem salatka z tunczyka + 5g krety


nastepnie 400g twarogu i maslana


potem trochu salatki z tunczyka

i 4 kromy z serem i pomidorkiem i wedlinka


dopije 5krety i daa i spac






chyba jak skoncze cyklz kreta itym clenem ktory w sumie jakos nic mi nie daje - przejde na winko

fallenursus
06-06-13, 20:39
Jasne.z.takim zarciem.odrazu.na gh i.inse.najlepiej. apotem lojesu nic.nie.dziala mam.wyjepki. ehh ci.fajterzy i.ich smieszne winka solo fail.

Gangsta Latino
06-06-13, 20:39
dietka słabiutko

najt
06-06-13, 20:53
na sokach sie nie znam , wiec ot tak strzelilem


a dieta dzisiaj slabo - bo na codzien nie narzekam - no chyba ze ciagle to samo ;F

najt
07-06-13, 20:21
rano standardowo clen i daa

w okresie pracy 2 x twarog z maslanka

potem worcilem z roboty i nie mialem weny to zrobilem kanapcory z wedlinka serem i pomidorkiem

mialem isc na boks na 17 ale mi sie cos przysnelo


takze wiec polecialem na 18.30 na mma

przed treningiem clen i kreta - po treningu kreta


jednak juz na stale zmieniam trening na crossfit/stacje


na kolacje nie mam pojecia jeszcze co zjem


na noc pewnie daa



o/

najt
09-06-13, 19:44
rano clen i kreta 5g i carbo + 4km


dalej cos tam zjadlem

pozniej sparing z kolezka i kurak z grilla

generalnie dzisiaj bardzo malo jadlem




muisze zaczac bardziej ten brzuch robic bo wczesniejsze redukcja dawala lepsze rezultaty pod wzgledem zarysow brzucha lecz z miesni wszystko lecialo

Fit4ever24
20-07-13, 22:32
Jak tam praca nad sobą?

najt
21-07-13, 19:03
ojoj , jak miło , że napisałeś :*


Hmm jakos leci

obecnie skupiłem się na samym boksie , tak więc 2 x w tyg trening boksu + crissfit w stylu - military press , wiosło , uginanie bicka , przysiad i tricu - do tego jeszcze lece treningiem podciagniec i pompek ktory bede zaraz robil , no i biegam w miare mozliwosci

tak staram sie 2 treningi dziennie zrobic

za jakis czas moze jakies foto wrzuce ;p

Fit4ever24
21-07-13, 19:23
Byleby ciągle do przodu ;)

najt
21-07-13, 19:44
pocisne tak dso wrtzesnia i potem wejde na lekkie obroty z weglami i tak przez okolo 4 miesiace ;]

najt
02-08-13, 20:23
Teraz staram się codziennie rano na czczo biegać

+ trening obwodowy zamiennie z treningiem boksu , do tego dorzucam trening pompek i podciągniec

co do diety - ketoza

wspomaganie - bcaa AL

waga z rana 79.6 kg

Pioter1994
02-08-13, 20:34
Co sądzisz o BCAA z AL? Bo składowo patrzac lipa. Leucyna tylko 2,5g w porcji, niepotrzebna glutamina w składzie...

najt
02-08-13, 20:49
no widzisz ja tu mam leucyne 2g i po gramie izoleucyny i waliny

jakies nowe czarne opakowanie


generalnie troche gorzej rozpuszcalne niz poprzednie i potem dziwne uczucie w gardle


wraz z koncem puchy kupuje standardowe "czerwone" na ktore jakos wczesniej nie narzekałem

najt
27-10-13, 19:48
Jako , że Gangsta Latino mnie poprosił i w sumie te 10 minut sie znajdzie to bede prowadzil relacje

Szału nie bedzie

Bede pisał mniej wiecej co jadlem i jak wygladal dzien w kwestii treningowej to na tyle


+ w marcu mam zamiar wystartowal na zawodach w formule mma

Fit4ever24
27-10-13, 19:49
Witamy ponownie :) Na siłownie chodzisz czy treningi tylko pod SW?

najt
27-10-13, 19:55
nie miałbym czasu ani kasy zeby chodzic na silownie


mi wystarczy trening obwodowy jak teraz - po chce troche kg podbic i sprzet mam w piwnic i jest gties

ale glownie skupiam sie na technice

Fit4ever24
27-10-13, 19:58
Dawaj jakieś foty formy nie wiem na co czekasz :P

najt
27-10-13, 19:59
nie bedzie mi sie chcialo , z trudem poruszylem ten temat - tak wiec tak jak napisalem szlau nie bedzie

Fit4ever24
27-10-13, 20:03
Bądź motywacją dla innych fighterów bo ty tu najbardziej doświadczony w tym temacie.

najt
27-10-13, 20:11
z tym doświadczeniem to bym tak nie pisal bo to dosc mocne herezje

nie ja jedyny tutaj sw trenuje

dobra koniec na dzis jutro pod wieczor cos skrobne

Gangsta Latino
27-10-13, 20:42
Będę śledził :P

najt
28-10-13, 19:42
pobudka 4;30

10 min bieg bokserski

ryz z parówkami o 5:20

okolo 9 kasza z twarogiem i pomidorami


okolo 12 kasza z jablkami i cynamonem


potem zajebisty ból głowy , brak apetytu i do tej pory nic nie jadlem ;F


Zatoki rox ;F

Gangsta Latino
28-10-13, 19:45
4:30?? że Ci sie chce :P

Pewnie rano coś Cię złapało w czasie biegu.

Fit4ever24
28-10-13, 19:48
Słyszałem o ryżuy z jabłlkami i cynamonem. O kaszy nie...

najt
28-10-13, 19:56
Jem to co mam i na co mnie stac


a bieg bokserski to przed praca bo na 6 mam :)

najt
29-10-13, 20:40
dzisiaj hmm

chyba z rana z 3 banany i jablkoojebalem potem kaszez mielonymi , potem jakies jablka , potem makaron pene ze schabowymi , potem kimaw pracy z 30 minut szybka kawa , bcaa i 3h treningu teraz salatka+ belriso i tyle

w czwartek z trenerem ustaleplan treningowy na listopad

Gangsta Latino
29-10-13, 20:44
taką dietę to ja rozumiem ;D

Te zawody mma mają jakąś stronke www? Trochę więcej info o nich.

najt
29-10-13, 20:53
linke gold team cos tam organizuje w poznaniu bodajrze

Zima
29-10-13, 21:23
4:30 no no. Ile godzin śpisz zazwyczaj?

najt
29-10-13, 21:42
hmm dzisiaj mysle ze jakos tak 6,5h bede spal ale tak to zazwyczaj staram sie te 7-8

najt
21-12-13, 09:16
rano 2 gołabko zapite maslanką

trening na dzis - obwodówka

thrusters
renegade rows
fedor
swing
sprawle

i tyle

Ogólnie bede robil te pozycje obwodowe o ktorych pisalem w dziale Trening + dodawał cos z crossfitu tak jak wspomnial micek