PDA

Zobacz pełną wersję : Siłownia - plan?



kamil113
02-08-12, 16:38
Witajcie, chcę wyrzeźbić swoje ciało. Wcześniej nabierałem żywej masy, ażeby mieć z czego wyrobić ładne mięśnie. W sumie kiedyś chodziłem na siłownię, ale były to nieregularne treningi, mało czasu było i ogólnie (kompletnie się na tym nie znam). Teraz chcę popracować nad sobą, wyglądam trochę gorzej niż wcześniej (o wiele) dlatego czas to przerobić na mięśnie.

Wzrost: 188 cm
Waga: 90.7
Wiek: 18 lat
Data urodzenia: 26.04.1994

Chcę przerobić moją masę na mięśnie. Możecie ułożyć mi jakiś plan? Na siłownię mogę chodzić 3 razy w tygodniu + 2 dni do biegania (długi dystans). Na tyle czas mi pozwala. Preferuję dobrze wyrzeźbić sobie klatkę piersiową, brzuch, plecy, biceps, triceps. Ramiona mam już dość szerokie (dużo pływam i lubię). Ogólnie przydałaby mi się również jakaś dieta, może ktoś coś poradzi, miło będzie! ;)

raczeek_87
02-08-12, 16:43
No niestety, albo i bardzo dobrze ze bedziesz zmuszony odwiedzić działy podwieszone na temat dieta i trening .
Nikt ci nie da przepisu , bo owe sa już zamieszczone na forum . Ale to tylko na plusy ci wyjdzie bo nabieżesz cennych informacji , wrazie wątpliwości śmiało pytaj - ktoś odpowie z checią .

-Co do diety oczywiście mussi być to dieta redukcyjna.
-Trening radze na początek tzw obiegówkę .
Pozdro.

Lordunio
02-08-12, 17:10
Ludzie zrozumiecie w końcu kiedyś, że nie da się "przerabiać tłuszczu na mięśnie"?

piuras86
02-08-12, 19:30
najlepszy text 2012 chce przerobić tłuszcz na mięśnie hahahahaha

ale to jest tak " mów do dupy to cię osra " ........

1. czytać
2. słuchać
3. pytać ........

pływasz ? to dodaj jeszcze podciąganie na drążku różne formy podciągania powoli i dokładnie brzuszki pompki różne pozyscje rozstawiania rąk itp
ćwiczenia bez sprzętu naucz się przy wykonywaniu tych ćwiczeń spinać mięśnie,przy każdym z wykonywanych ćwiczeń wypychaj i napinaj brzuch

a najlepiej załatw sobie książkę "Nagi wojownik " i będziesz wiedział o czym mówię :)
powodzenia !!!!!