PDA

Zobacz pełną wersję : Ksw 20



Mosin
31-07-12, 00:19
http://www.ebilet.pl/img.php?id=7965&t=t

Data: 15 września 2012
Miejsce: Ergo Arena, Gdańsk, Poland
Transmisja:

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza KSW w wadze półciężkiej
93 kg.: Jan Błachowicz (15-3) vs. Houston Alexander (13-8)

Pozostałe:

Open.: Mariusz Pudzianowski (4-2) vs. Christos Piliafas (4-1)
Open.: Marcin Różalski (2-2) vs. Jerome Le Banner (3-2)
Open.: Karol Bedorf (7-2) vs. TBA
77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)
70 kg.: Anzor Anzhiev (2-0) vs. Dean Amasinger (9-6)
Open.: Kamil Waluś (2-1) vs. TBA




Mam pytanie był ktoś na KSW ? Jeśli tak jakie bilety kupić by coś zobaczyć ?

https://www.ebilet.pl/mapa.php?id=65966

najt
31-07-12, 17:05
77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)

Jak dla mnie walka wieczoru , z miłą chęcią będę ją oglądał.

Ok , ciężko tu tak do końca wytypować faworyta lecz nasuwa mi się Borys.

gangster
31-07-12, 18:51
Błachowiczowi jakiegoś cieniasa chyba dali na podbicie statystyk wygranych.

Mosin
31-07-12, 23:39
Mój typ to walka Anzora bo będzie najbardziej wyrównana i chyba najciekawsza sportowo. Moim zdaniem walka Mańkowski - Moks to nieporozumienie bo Borys to jednak klasa wyżej. Po za tym osobiście nie lubię Moksa bo nie zachwyca niczym szczególnym, walczy w sztucznej dla siebie kategorii i mimo ,że jest niski i przypakowany nie imponuje specjalnie siłą i często daje nudne walki. Co do Borysa to bardzo go lubię i chciałbym zobaczyć go na KSW w 70 kg. Mieli by wtedy tam Jewtuszkę, Kornika, Anzora i Borysa - 4 solidnych i efektownych przeciwników ja by zrobić im turniej było by dobre widowisko. Podoba mi się też walka Różal - Le Banner ,obawiam się trochę cyrku no ale warto zobaczyć chociaż by za historię tych zawodników.

A Janek dostał zawodnika który by go zabił i 4x przewalcował ale 10 lat temu ,a teraz Janek go obije. Szkoda ,że Janek nie miał w ostatnich latach dobrego przeciwnika, wiem ,że 2x walczył z Soko ale on był od niego wyraźnie słabszy lecz wygrał doświadczeniem, chodzi mi o przeciwnika z którym miał by pod górkę, z którym mógł by się nawzajem poobijać i wygrać nie jednogłośną decyzję bo moim zdaniem nikt nie wie naprawdę co wart jest Janek, na pewno jest najlepszy w Polsce ale nie wiadomo czy dał by radę w UFC. Moim zdaniem nie ale to tylko przypuszczenia bo nikt nie zna do końca jego ceny.

mtm
05-08-12, 14:58
Bylem w ergo na ksw , mialem miejsca z 50ki ( niby vipowskie bo po 6 osob w wydzielonej strefie sobie siedzisz bez tlumow ale to jednak za daleko . Bral bym cos z 100ki

KowalX
06-08-12, 03:59
Tracić na to pieniądze i jeszcze czas na dojazd. Szkoda obu.

Miskowiec
06-08-12, 18:10
A Janek dostał zawodnika który by go zabił i 4x przewalcował ale 10 lat temu,a teraz Janek go obije.

No i dalej będzie takich dostawał. Ja tam nie widzę żeby polityka KSW się zmieniała jeśli chodzi o dobór rywali. Stary Soko skopał Błachowicza w 1 walce to po co mają ryzykować... Niech temu bydłu co to ogląda a nie ma pojęcia o SW się wydaje że w KSW sami prze chuje nie do pokonania. Podobnie jest z Mamedem.



na pewno jest najlepszy w Polsce ale nie wiadomo czy dał by radę w UFC

Odpowiedz jest bardzo prosta. Nie dał by rady.



Tracić na to pieniądze i jeszcze czas na dojazd. Szkoda obu.

Sedno.

KowalX
07-08-12, 21:47
77 kg.: Borys Mańkowski (12-4-1) vs. Rafał Moks (6-5)


Idiotyczne zestawienie. Będzie wiało nudą.

mtm
08-08-12, 11:16
Tracić na to pieniądze i jeszcze czas na dojazd. Szkoda obu.

Dzbanki, chodzi o balety po gali . A nie o sama gale.

KowalX
08-08-12, 11:45
Dzbanki, chodzi o balety po gali . A nie o sama gale.

Jakie dzbanki? :) No nie gadaj ,że musisz jechać ,aż na KSW żeby być na dobrych baletach? ;]

mtm
08-08-12, 14:54
Nie musze ale warto ;)

xxmłodyxx
08-08-12, 20:03
a Mamed czemu nie walczy?

Mosin
09-08-12, 10:58
a Mamed czemu nie walczy?

Z 3 powodów: ma teraz ramadan, walczył na ostatniej oraz nie wiadomo co z jego przyszłością ( KSW czy UFC )


Nie wiem czy o tym już wiecie: http://www.mmarocks.pl/kamil-walus/jacek-wisniewski-debiutuje-w-mma-przeciwko-walusiowi-na-ksw-20/

Zmieniłem zdanie co do wyjazdu na KSW, nie będę płacił kasy by zobaczyć jak piłkarz bije się z półzawodowcem, bojkotuje to i nie zamierzam oglądać jak będzie w PPV.

gangster
09-08-12, 16:16
Przesadzili z tym piłkarzem,niedługo szachiści będą walczyć.

xxmłodyxx
10-08-12, 10:24
To ksw i wogole polskie mma jest jednak sory ale pojebane xD Najpierw Pudzian były StrongMan, Burneika kulturysta, teraz piłkarz... Lecą pod publike starszych nadzianych gosci którzy lubia obejrzec cos nowego nie koniecznie widowiskowego.. lol Jezeli tak dalej pójdzie to poziomem nigdy nie dogonimy najlepszych federacji

Mosin
11-08-12, 00:17
Niestety taka prawda, może nie każdy jest w temacie i nie wie jaka różnica jest między KSW ,a UFC ( najlepsza federacja świata ), bo taka UFC ma obecnie przynajmniej z 50 zawodników lepszych lub teoretycznie lepszych ( bez podziału na kategorię ) od Chalidowa - zdecydowanie najlepszego w KSW, który jest ewenementem bo 2 czy 3 najlepszy zawodnik KSW miał by przed sobą wszystkich z UFC.

najt
11-08-12, 18:32
Ale skąd oni wzieli tego piłkarzyka ?

Nie rozumiem tego kompletnie ,Waluś chociaż tam wygrał amatorski puchar ksw a on co zrobił?

Gdzie tu szansa dla młodych chłopaków ktorzy chca walczyc i nawet dobrze im to wychodzi <mówi oburzonym tonem>