PDA

Zobacz pełną wersję : Mogę coś osiągnoć jak sie ogarne ?:(



staszek17021
27-07-12, 01:34
Ćwiczę od okło 2.5roku ale z dużymi przerwami 2 3 tyg na maxa puziej 5 /10 dni wolnego na napicie sie czy... Wiem że zle robie ale potrzbuje motywacji jak mówicie moge coś osiągnoć? jak się ogarne xD ćwicze na sucho... czasem mała djetka... AAA foty sa po 3tyg przerwie i dużym %% więc okrutnie spadłem.Każdego opinia mile widziana.

xxmłodyxx
27-07-12, 02:04
Dawaj stówe to zerkne w magiczną kóle...

fallenursus
27-07-12, 02:25
za stuwe ziom ro ja cie ogarne....pierol mlodego on nic nie wie to raz. jego magiczna kula jest tak samo zjarana jak on.

flutebox
12-08-12, 20:49
Musisz najpierw ogarnąć "brejna" a potem będzie z górki.

luzakkk
13-08-12, 00:38
na jesien startuj w debiutach widze konkretna szanse!!!

piuras86
15-08-12, 21:24
po 1 co ty kaktus ? każdy ma prawo sie nachlać :P raz a dobrze później nie bedziesz mogł patrzeć na wóde :P
dieta po kilku miesiącach to juz tak wejdzie w krew ze nie będziesz po śmieci sięgał do jedzenia

ćwicz na sucho opanuj diete i dobież suple typu bcaa i kreatyna

powodzenia :)

dirtyhaus
16-08-12, 18:37
Chłopie, nie załamuj się, wszystko przed Tobą. To, że może masz inne efekty, niż koledzy z siłki to nie problem. Udowodnij sobie, że dasz radę i powoli dąż do celu, a efekty same przyjdą. I zastanów się czy te lata pracy mają pójść na marne. Czy cały wysiłek był bez sensu.

foudrax
17-08-12, 20:23
A co wy tam Mlody i fallenursus.
Lepiej odrazu zwrocic sie do profesjonalisty

http://wrozbita-maciej.pl/

piuras86
18-08-12, 14:56
wystarczy stanąć przed lustrem zastanowić się i powiedzieć do siebie Dam radę !!!

wchodzisz na siłownię robisz swoje po treningu odpowiednio sie rozciągasz jesz dobry posiłek i dalej korzystasz z życia nie zwracając uwagi na wiekszych od siebie kolegów na siłowni na cioty które tam są jak sie puszą a sami nie pamietają jak byli cieńkimi pionkami olać wszystkich iść przed siebie cały czas do przodu !!!!!!!!

POWODZENIA !!!!!!!!!!!