PDA

Zobacz pełną wersję : Weźcie coś doradźcie



Adamkrol
25-07-12, 00:35
Witam po dosyc dlugiej przerwie . Na wstepie chce uprzedzic ze szukalem na forum (tym i kilku innych) i nie znalazlem tematu ktory choc troche mozna "podpiac" pod moj problem .
A więc tak : w grudniu mam 18 lat , w listopadzie bedzie 4 lata od kiedy cwicze . Przez ten czas probowalem juz 1000 sposobow jak zrobic cos z moja budowa ciala . Dokladniej chodzi o to aby wyrzezbic moje cialo ktore jest sporych gabarytow lecz nie tylko dla mnie jak na 4 lata na silowni jest ono wyrzezbione tak jak u niektorych po roku cwiczen . Wiem ze wchodzi tu tez kwestia genetyki itd itd , nie musicie mi pisac podstawowych informacji . Prosze o porade w sprawie treningu , diety , suplementacji . W ciagu calej przygody z silownia stosowalem kilka odzywek , glownie byly to mono z olimpu zdarzala sie massacra , animal , mh z activlaba , gainery czy odzywki typu bulk . Oczywiscie jakies witaminy rowniez byly brane typu bcaa , hmb itd . Ogolnie to jestem zdania ze odzywki powinno sie brac tylko w szczycie formy aby ta forme jeszcze bardziej "upiekszyc" - tutaj to tez tylko moje zdanie , nie krytykujcie tego bo to tylko moja mysl . To nie oznacza jednoczesnie ze tylko wtedy bralem odzywki. Krotko mowiac chodzi o to aby zaczac rzezbe , aby chociaz troche ruszylo . Zanim napiszesz odpowiedz wez po uwage co napisalem wczesniej... 1000 roznych sposobow juz przerobilem . Ponizej wszystko co potrzebne do udzielenia jakiejs rady .

Wiek: 18l
Wzrost : 187cm
Waga : 100 kg
Staż: 4l
Rekordy;
Ławka prosta : 110 kg
Przysiad : 160
Martwy ciąg : 180
Obwód ramienia (aktualnie 25.07.2012) : 42 cm


Trening wygląda tak :

Poniedziałek : Klatka piersiowa + Triceps albo Biceps
Wtorek : Plecy + Biceps albo Triceps
Czwartek: Barki z kapturami + Nogi + Brzuch albo przedramię


Dieta :

1 posiłek . 10:00
Płatki owsiane z mlekiem 1.5%
Jajko kurze x2

2 posiłek : 12:00
Serek wiejski
Tosty z chleba tostowego x4

3 posiłek : 15:00
Ryż
Warzywa gotowane na parze
Kurczak lub wołowina

4 posiłek : 18:00
Makaron
Twaróg biały chudy

5. Jajko kurze x3
Tosty
Banan x2

KowalX
25-07-12, 02:28
Odpuść gainery i Bulki. Posiłek 1, 2 ,5 do zmiany.

maniek1988
25-07-12, 10:16
Nie dziwie się ze nic nie rusza jak dajesz do posiłku tosty. Najpierw popracuj nad dietą Kowal dobrze radzi poszukaj przykładowych diet na forum wstaw a my poprawimy.

Baloniarz
25-07-12, 12:28
Mnie się podoba te 1000 sposobów przez 4 lata :P

luo
25-07-12, 20:55
nie wiem jak przy takiej ilości jedzenia można ważyć 100kg:knockout::knockout:

codziennie tak jesz?

fallenursus
25-07-12, 21:13
co dwa dni.
to cykl.
adam odpierdalasz jakies gupoty bro.

Gwido
25-07-12, 21:39
wijencyj cinżarów, wijencyj kalori, a na silownie.. Niee ma opiijeerdalania siie.