PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Treningowy



Bachta
22-07-12, 22:56
Witam do tego czasu posiadałem taki plan treningowy:

Pon: Klatka Biceps
Wyciskanie na ławce poziomej sztangą,
wyciskanie skos góra hantle lub sztanga
rozpiętki skos góra młotki
bramka ściąganie z góry

skręty hantlami stojąc
uginanie ramion stojąc na prostym gryfie
sciąganie linki na bramce do głowy stojąc

Środa: Plecy Triceps
Podciąganie na drążku
ściąganie drążka za głowę
przyciąganie linki wyciągu w siadzie płaskim
wiosłowanie hantelką
ściąganie drążka do klatki

wyciskanie francuskie
prostowanie ramienia podchwytem na wyciągu stojąc
prostowanie ramienia w opadzie ze sztangielką

Piątek: Barki
Wyciskanie sztangi siedząc z przed głowy
unoszenie sztangielek bokiem
unoszenie ramion bokiem na wyciągu
unoszenie sztangielek bokiem w opadzie

Wszystkie ćwiczenia robię po 4 serie po 12 10 8 6 powtórzeń
chciał bym diametralnie zmienić swój trening
Nie wiem czy mój plan treningowy był na masę czy na rzeźbę ale siła i rzeźba szła ale od jakiegoś czasu stoi wszystko w miejscu .
Jakie zmiany byście doradzili

Lordunio
23-07-12, 21:28
Ja najpierw chciałbym wiedzieć jak jesz?
Ile węgli trzymasz na dzień? Masz ich stałą wartość, czy rotujesz, czy jak?

Możesz podkręcać aeroby, stopniowo wydłużać ich czas i intensywność (to jest konieczne, ale bez szaleństw).

Diametralnie jak chcesz zmienić trening, możesz spróbować jakiś kompleksów, albo CrossFit - jedno i drugie bardzo polecam.

BTW
Nigdy nie byłem zwolennikiem robienia takich samych serii na dane partie mięśni.
Ja np plecy robię mała ilość powtórzeń, ale duży ciężar, a triceps duża ilość powtórzeń, mały ciężar.

Lordunio
23-07-12, 22:09
Ja najpierw chciałbym wiedzieć jak jesz?
Ile węgli trzymasz na dzień? Masz ich stałą wartość, czy rotujesz, czy jak?

Możesz podkręcać aeroby, stopniowo wydłużać ich czas i intensywność (to jest konieczne, ale bez szaleństw).

Diametralnie jak chcesz zmienić trening, możesz spróbować jakiś kompleksów, albo CrossFit - jedno i drugie bardzo polecam.

BTW
Nigdy nie byłem zwolennikiem robienia takich samych serii na dane partie mięśni.
Ja np plecy robię mała ilość powtórzeń, ale duży ciężar, a triceps duża ilość powtórzeń, mały ciężar.

Ech... pomieszałem tematy.
Sory

luo
24-07-12, 10:11
Nie podoba mi się ten plan, ktoś Ci go układał czy sam go wymyśliłeś? btw. gdzie są nogi?
jak stoisz z jedzeniem napisz co jadłeś przez ost kilka dni.
Długo sypiasz? pracujesz fizycznie, masz wakacje?

Bachta
24-07-12, 20:53
Plan układałem sam bardziej pod siebie, mam tendencje do rzeźby i trudno złapać mi trochę masy do niedawna jakoś to szło i dosyć dobrze się czułem. Z jedzeniem stoję jako tako bym powiedział, Przeważnie jest to 5 posiłków np.śniadanie płatki kukurydziane, obiad potrawy z kurczaka typu piersi kotlety udka, potem np porcja ryżu bądź co jest pod ręką, no i 2 kolacje tak jak by, zazwyczaj są to np. kanapki z twarogiem i mleko, jajka na mięko. Śpię normalnie zazwyczaj po 8 9 godzin. Pracy ciężkiej nie mam więc za bardzo tego pod uwagę nie biorę zawsze mam czas by coś przekąsić.
Myślałem na pewno o zmianie ilości serii lub powtórzeń ale nie wiem co by tu wymleć.